پلیس آلمان مردی را به ظنِ آدم‌خواری بازداشت کرد
۱۰۶۰۸۱۷
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۵
۱۵۸۲
مسئولان قضایی آلمان روز جمعه اعلام کردند که یک مرد ۴۱ ساله را به ظن «قتل» و «آدم خواری» بازداشت کرده اند.

برترین‌ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ مسئولان قضایی آلمان روز جمعه اعلام کردند که یک مرد ۴۱ ساله را به ظن «قتل» و «آدم خواری» بازداشت کرده اند.

بازداشت این مرد به دنبال کشف استخوان های بدن یک انسان در پارکی در برلین، پایتخت آلمان صورت گرفت. دادستانی آلمان اعلام کرده که این مرد مظنون به «قتل با انگیزه جنسی در شرایطی ناگوار» است. مظنون که در منزلش اثر خون مشاهده شده است اکنون در بازداشت موقت به سر می برد.

روزنامه «بیلد» گزارش داده که یک دستگاه اره استخوان بری و حجم زیادی سود سوزآور نیز در انباری خانه وی کشف شده است. بنا به همین گزارش او در توجیه نگهداری سود سوزآور گفته که از آن برای تهیه صابون استفاده می کرده است.

رسانه های آلمان گزارش داده اند که مرد مظنون، معلم ریاضی و فیزیک در یکی از مدارس شمال شرق برلین است. از سوی دیگر قربانی او یک کارگر ۴۴ ساله بخش ساخت و ساز است که به گفته پلیس از اوایل ماه سپتامبر (اواسط شهریور) ناپدید شده بود.

تعدادی از رهگذران روز هشتم نوامبر (۱۸ آبان) در یکی از پارک های شمال شرق برلین استخوان هایی پیدا کردند که بعدا مشخص شد متعلق به انسان است. بنا به گزارش ها گوشت بدن قربانی از این استخوان ها جدا شده بود.

روزنامه «بیلد» به نقل از پلیس برلین گزارش داده که کارآگاهان با توجه به شواهد به دست آمده بر این باور هستند که فرد مقتول قربانی «آدم خواری» شده است. پلیس با بررسی داده های تلفن مرد مقتول توانست یک راننده تاکسی که او را به منزل مرد مظنون به «آدم خواری» برده بود شناسایی کند. کارآگاهان همچنین با بررسی داده های یک سایت اینترنتی دریافتند که مقتول و فرد مظنون به «آدم خواری» با یکدیگر قرار ملاقات گذاشته بودند.

به گزارش رسانه های آلمان مرد مقتول از این پایگاه اینترنتی برای ملاقات با مردان و زنان مختلف استفاده می کرده است. دادستان پرونده این قتل گفته است که مقتول اطلاعاتی درباره «آدم خواری» بر روی این سایت اینترنتی جستجو کرده بود. 

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
06:29 - 1399/09/02
یاخدا این دگه چیه خدایا تو مهدی را برسان
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1399/09/02
این هم از کشورهای متمدن بی دین و بی اعتقاد غرب به آخرت خدا انسان را به خوبی و مهروزی دعوت می کند و شیطان انسان را به پستی و زشتی دعوت می گند
پاسخ ها
مهراد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
آواز دهل شنیدن از دور خوش است
United Arab Emirates
06:49 - 1399/09/02
خوبه دیگه باید مطمئن شد دوره آخر زمان است وقتی آدم به آدم رحم نکنه بحق ظهور آقا امام زمان علیه السلام آمین
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1399/09/02
به نظرم یه کامیون ازاین عاشقان
غرب روبفرستیم پیشش بدنباشه
پاسخ ها
مهراد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
البته بازم میگن چه جای خوبیه غرب کلی هیجان داره صفت عاشق اینه که فقط خوبی معشوق را می بینه و قادر به دیدن زشتی های او نیست حتی وقتی که گرفتار رنج و عذابش باشه و نجاتش تو ترک عشق باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج