سرنوشت خانواده‌ آواره در پارک نازی آباد
۱۰۶۱۳
۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۴
۱۳۷۳
در چهارم مهر خبری مبنی بر آوراگی بک خانواده 4 نفره منتشر شد که پس از انتشار این گزارش خیرین نسبت به اسکان این خانواده اقدام کردند.
خانواده‌ 4نفره‌ای که به دلیل نداشتن اجاره بهاء مدت‌ها بود در پارک نازی آباد در حال گذران زندگی بودند در حال حاضر توسط خیرین در خانه‌ای اسکان یافتند.

این خانواده دارای دو کودک 4 و 6 ساله هستند که در پارک نازی آباد به دلیل نداشتن اجاره بهاء و اخراج پدر خانواده از کار در شرایط سختی زندگی می‌کردند.

امیر نجفی، پدر این خانواده داشت: پس از گذشت چند هفته از انتشار گزارش آوارگی ما با کمک خیرین در خانه‌ای در باقر شهر به صورت موقت اسکان یافته‌ایم.

نهادهای حمایتی به داد ما نرسیدند

وی گفت که نهادهای حمایتی و دستگاه‌های مسئول در این رابطه چه اقدامی انجام دادند، گفت: به غیر از ریاست جمهوری هیچ نهاد و دستگاه حمایتی به داد ما نرسیده است.

نجفی افزود: ریاست جمهوری نیز وعده 5 میلیون تومان برای اجاره مسکن داده که هنوز این وعده عملی نشده است و امروز و فردا می‌کنند.

پدر این خانواده بیان داشت: در حال حاضر یک خانه با 500 هزار تومان قولنامه کرده‌ام و منتظر هستیم تا وعده ریاست جمهوری عملی شود تا به خانه‌ای که خودمان اجاره کرده‌ایم برویم.

وی یادآور شد: با آنکه به خیلی از مراکز مراجعه و فرم اشتغال تکمیل کرده‌ام ولی هنوز منتظر هستم تا برای رفتن به سرکار با بنده تماس بگیرند.

منبع: فارس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج