بازداشت ۳ متخلف بدون ماسک در دنا
۱۰۶۱۵۴۸
۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵
۲۲۸۴
دادستان دنا در یک بازدید میدانی به همراه مأمورین کلانتری از سطح شهر، دستور بازداشت و جلب سه نفر از شهروندان سی سختی که ماسک نزده بودند را صادر کرد.

خبرگزاری فارس: به دلیل ساده انگاری کرونا و بی‌خیالی عده ای از مردم، دادستان دنا شخصا به خیابان های شهر سی‌سخت آمد و با آن دسته افردادی که از ماسک استفاده نمی‌کردند برخورد شد.

غریب‌پور دادستان شهرستان دنا با همکاری کلانتری شهر سی‌سخت برای بازدید میدانی به سطح شهر آمد و از نزدیک شاهد عملکرد مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی بود و البته با تعدادی از شهروندان که از ماسک استفاده نمی کردند برخورد شد.

در همین راستا دادستان دنا تعداد 3 نفر از شهروندان سی سختی را که از ماسک استفاده نمی کردند و با دهن کجی به دستورالعمل‌ها در سطح شهر تردد می‌کردند برخورد کرد و دستور بازداشت آنها را به کلانتری صادر کرد که بلافاصله مأمورین کلانتری آنها را به بازداشتگاه انتقال دادند.

دادستان دنا در گفت‌وگو با فارس گفت: دادستانی دنا با کلیه کسانی که به هر نحوی بخواهند سلامت عمومی مردم را به خطر بیندازند برخورد خواهد کرد.

بازداشت ۳ متخلف بدون ماسک در دنا

بازداشت ۳ متخلف بدون ماسک در دنا

دادستان دنا گفت: از این پس هر شخصی که در اماکن عمومی و خیابان‌های شهر سی‌سخت و پاتاوه قصد عبور و مرور داشته باشد و از ماسک استفاده نکند به خاطر تهدید علیه سلامت بهداشت عمومی بازداشت و روانه زندان خواهد شد.

غریب‌پور عنوان کرد: کسانی که قصد برگزاری مجالس عروسی و عزا دارند بدانند که در این شرایط حاد کرونایی با این کارشان در حال تقسیم مرگ بین بستگان و دوستان خود هستند و ما هم با برگزار کنندگان جشن های عروسی و عزا به صورت گسترده و بیرون از چارچوب‌های قانونی و دستورالعمل‌ها برخورد قاطع خواهیم کرد و بانیان مجالس را به زندان خواهیم انداخت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:31
Iran, Islamic Republic of
23:00 - 1399/09/03
ای ول به این حرارت فقط کاش یکم زودتر این برخوردا شروع میشد . هرچند هروقت ماهیو از اب بگیری تازس !
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/09/03
دیگه کاری هست که انجام نداده باشید
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1399/09/04
وای مردم ترسیدن هااااااااا عرضه داری فکرگرانی بکن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج