معنای شادی بعد از گل ژوتا کشف شد
۱۰۶۱۷۳۲
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
۱۶۰۷
دیوگو ژوتا ستاره پرتغالی لیورپول بعد از گلزنی برای این تیم سعی می‌کند با دست‌هایش بعضی حروف الفبا را نمایش دهد. اما معنی این شادی بعد از گل خاص او چیست؟

ورزش سه: دیوگو ژوتا ستاره پرتغالی لیورپول بعد از گلزنی برای این تیم سعی می‌کند با دست‌هایش بعضی حروف الفبا را نمایش دهد. اما معنی این شادی بعد از گل خاص او چیست؟

دیوگو ژوتا ستاره پرتغالی که از تابستان امسال به لیورپول ملحق شده با پیراهن قرمزها بسیار درخشان بوده و نامش را به عنوان یکی از ستاره های نوظهور این تیم مطرح کرده است. ژوتا که در ماه های تابستان با قراردادی 41 میلیون پوندی از ولوز به لیورپول پیوست در اولین ده بازی خود برای تیم یورگن کلوپ 7 گل به ثمر رساند.

معنای شادی بعد از گل ژوتا کشف شد

ژوتا اخیراً هر زمان که گل می‌زند در جریان شادی بعد از گل خود سعی دارد با دست‌هایش چند حرف الفبا را به نمایش بگذارد. اما معنی این شادی بعد از گل ستاره پرتغالی چیست؟

ژوتا در روز 13 اکتبر یعنی حدود یک ماه و نیم پیش وقتی در مقابل وستهام گلزنی کرد انگشتهای خود را به شکلی در کنار هم قرار داد که حرف ام لاتین شکل بگیرد. او پریروز هم در بازی لیورپول مقابل لستر وقتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند یک بار دیگر با انگشتهای یک حرف را نشان داد ولی این بار حرف آ لاتین را انتخاب کرده بود.

معنای شادی بعد از گل ژوتا کشف شد

تا کنون نظریات زیادی درباره معنای این شادی بعد از گل خاص او مطرح شده ولی به نظر می رسد بهترین نظریه این باشد که ژوتا دو حرف ام و آ را نشان می دهد تا به کلمه ماسارلوس ارجاع دهد. ماسارلوس محله‌ای است در کلان شهر پورتو که محل تولد و زندگی ژوتا بوده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج