زنده‌روح: قلعه‌نویی بلندپرواز و بسیار باتجربه است
۱۰۶۲۰۴۱
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
۵۴۲
تیم گل‌گهر سیرجان از دو بازی ابتدایی‌اش شش امتیاز به دست آورد و حالا در صدر جدول قرار دارد. تیمی که فصل قبل و در اولین حضورش در لیگ برتر فانوس به دست بود، اما به نظر می‌رسد حالا در لیگ بیستم شرایط متفاوتی خواهد داشت.

روزنامه ایران ورزشی: تیم گل‌گهر سیرجان از دو بازی ابتدایی‌اش شش امتیاز به دست آورد و حالا در صدر جدول قرار دارد. تیمی که فصل قبل و در اولین حضورش در لیگ برتر فانوس به دست بود اما به نظر می‌رسد حالا در لیگ بیستم شرایط متفاوتی خواهد داشت. احمد زنده‌روح که در نیم فصل لیگ گذشته به این تیم اضافه شد و یکی از بهترین‌های گل‌گهر هم بود همان روند را هم در فصل جدید ادامه داده است. او مدعی است نباید فریب این صدرنشینی را خورد و مغرور شد. زنده‌روح بر این باور است که باید قدم به قدم پیش رفت تا از هدف اصلی دور نماند. او از شرایط فعلی‌اش رضایت دارد.

گل‌گهر فصل را بسیار خوب آغاز کرده و به نظر می‌رسد در شرایط خوبی قرار دارید.

خدا را شکر شرایطمان خوب است اما هنوز ۱۰، ۲۰ درصد تا رسیدن به فرم ایده‌آل و مدنظر کادرفنی فاصله داریم. البته هفته‌های اول طبیعی است که تیم‌ها به طور کامل هماهنگ نباشند اما مطمئنم که بازی به بازی بهتر خواهیم شد.

در دومین بازی هم به پیروزی دست پیدا کردید. مس رفسنجان را در دربی کرمان چطور دیدید؟

بازی سختی بود و می‌دانستیم به خاطر چمن مصنوعی و هم تیم حریف، بازی سختی داریم اما ما در طول هفته تمرینات سنجیده انجام دادیم و تمام برنامه‌هایمان را تنظیم کرده بودیم تا از این دیدار سخت با دست پر بیرون بیاییم که خدا را شکر با وجود اینکه در نیمه اول خیلی خوب نبودیم، توانستیم بازی را کنترل کنیم اما در نیمه دوم برنامه‌هایی که داشتیم را توانستیم به بهترین شکل انجام بدهیم. در واقع در نیمه دوم با شرایط زمین خیلی بهتر و بیشتر آشنا شدیم و از فرصت‌هایمان استفاده کردیم تا یکی از حساس‌ترین بازی‌هایمان در کل فصل را ببریم و شرایطمان را در جدول بهتر بهبود بخشیم.

یعنی کیفیت زمین خوب نبود؟

ببینید هر چقدر هم خوب باشد باز هم مصنوعی است و صددرصد بازی در آن با چمن طبیعی خیلی فرق دارد.

در این بازی پاس گل هم دادی؟

ما در تمریناتی که در طول هفته انجام دادیم، روی ضربات ایستگاهی تمرین داشتیم و خدا را شکر می‌کنم توانستم برای تیمم مفید باشم و امیدوارم باز هم بتوانم به گل‌گهر در بازی‌های آینده کمک کنم.

به نظرت این صدرنشینی ادامه پیدا می‌کند؟

اتفاق خیلی خوبی برای گل‌گهر است. چه یک هفته، چه چندین هفته در صدر جدول باشیم، برای تیم ما خیلی خوب است. این را خوب می‌دانیم که نباید این صدرنشینی در اول فصل ما را گول بزند. ما باید در بازی‌های دیگر با قدرت انجام وظیفه کنیم تا این صدرنشینی که لیاقتش را داشته‌ایم حفظ و ثابت کنیم تیم خوب، باشخصیت و قابل احترامی هستیم. ما هدف‌گذاری خاص خودمان را داریم و بازی به بازی جلو می‌رویم و به نتایج قبلی تیم‌های دیگر کاری نداریم. بازی خودمان را انجام می‌دهیم و خیلی امیدواریم همین روند خوب خودمان را ادامه بدهیم تا بتوانیم به آن جایگاهی که شایسته تیم گل‌گهر است برسیم.

گل‌گهر دومین فصل حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند. برای این فصل چه هدفی را در نظر گرفتید؟

فصل قبل به دلایل زیاد و از جمله طولانی شدن لیگ در هفته‌های پایانی تا حدودی استرس ماندن داشتیم اما لیگ برتر شرایط خاص خودش را دارد. در این فصل تغییر نگرش مدیریت، تغییر کادرفنی و اضافه شدن تعدادی بازیکن خوب و... باعث شده اهداف بزرگتری را در نظر داشته باشیم. البته برای رسیدن به آن باید گام به گام پیش برویم.

در هفته سوم هم با فولاد بازی دارید که تیم پرمهره‌ای است.

فولاد کادرفنی باتجربه و بادانش و بازیکنان باکیفیتی دارد. بازی خیلی سختی خواهد بود. همانطور که گفتم، ما بازی به بازی جلو می‌رویم و امیدوارم در این چند روزی که وقت داریم، هم از لحاظ ریکاوری و هم از لحاظ برنامه‌ریزی برای بازی با فولاد بهترین کارها را انجام دهیم و در این بازی خانگی که خیلی برایمان مهم است، امتیاز کامل را کسب کنیم و روند رو به رشدمان را ادامه دهیم. ما در شهر خودمان بازی کرده و به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنیم.

کار کردن با امیر قلعه‌نویی چطور است؟

آقای قلعه‌نویی را همه می‌شناسند و نیازی به تعریف و تمجید من ندارند. ایشان بسیار بلندپرواز و باتجربه هستند. امیدوارم بتوانیم تفکرات تاکتیکی‌شان را در زمین پیاده کنیم.

فوتبال بدون تماشاگر چطور است؟

لذت زیادی ندارد. فوتبال بدون آنها یک رکن اصلی‌اش را کم دارد و امیدوارم با ریشه‌کن شدن ویروس کرونا باز هم شاهد حضور این عزیزان در استادیوم‌ها باشیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج