در رختکن تیم مهمان میکروفون نصب می‌کند!
۱۰۶۲۰۴۷
۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۶
۱۱۴۴
آقای مربی شاغل در یکی از تیم‌های شهرستانی از زمانی که در یک تیم دسته اولی فعالیت می‌کرد قبل از هر بازی آدم معتمد خود را به رختکن تیم مهمان می‌فرستاد تا در جایی که دید ندارد میکروفون نصب کند تا صحبت‌های فنی مربیان تیم حریف را قبل از مسابقه بشنود.

خبرورزشی: آقای مربی شاغل در یکی از تیم‌های شهرستانی از زمانی که در یک تیم دسته اولی فعالیت می‌کرد قبل از هر بازی آدم معتمد خود را به رختکن تیم مهمان می‌فرستاد تا در جایی که دید ندارد میکروفون نصب کند تا صحبت‌های فنی مربیان تیم حریف را قبل از مسابقه بشنود.

در روزهای گذشته فوتبال کشورمان انواع و اقسام حواشی را داشته است اما دیروز خبر جدیدی از ابتکارات یک مربی جوان لیگ برتری در اردوی یک تیم مطرح توجهات را به خود جلب کرد!

منبع خبر ماجرا را این‌گونه شرح داد: آقای مربی شاغل در یکی از تیم‌های شهرستانی از زمانی که در یک تیم دسته اولی فعالیت می‌کرد قبل از هر بازی آدم معتمد خود را به رختکن تیم مهمان می‌فرستاد تا در جایی که دید ندارد، مثل زیر صندلی یا پشت کمد داخل رختکن میکروفون نصب کند تا صحبت‌های فنی مربیان تیم حریف را قبل از مسابقه بشنود. حتی جهت اطلاع از حرف‌های مربیان تیم حریف در جریان بازی در نقطه‌ای از نیمکت ذخیره‌های تیم مهمان که به چشم نمی‌آید هم یک میکروفون نصب می‌کند و زمانی که مربیان حریف برای انجام تعویض مشورت می‌کنند، او متوجه بازیکن تعویضی، دلیل تاکتیکی تعویض و شرح وظایف بازیکنی که قرار است وارد میدان شود، می‌شود!

منبع این خبر که خود در یک کادر فنی حضور دارد ادامه داد: ما فصل قبل در تیمی بودیم که جناب مربی مبتکر شنود! قبلاً در آن تیم حضور داشت و یک چیزهایی درباره همین مسائل شنیده بودیم تا اینکه در بازی رودررو هرگاه قصد انجام تعویض داشتیم، می‌دیدیم تیم حریف یک تعویض برای خنثی کردن حربه تاکتیکی ما آماده کرده است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1399/09/05
متاسفانه تیم های کثیف تو فوتبالمون هستن که تقصیر هواداراشونم نیست ...
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1399/09/05
مشخصاجوادنکونام.نامردترین درفوتبال.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج