سیامک انصاری و بازگشت ناموفق به تلویزیون
۱۰۶۲۳۹۱
۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
۲۴۴۳
سیامک انصاری که چهره کمدی موفقی بود، با تیزر تبلیغاتی و اولین سریالش بازگشت موفقی به تلویزیون نداشت

روزنامه خراسان: احتمالا این روزها با شنیدن نام سیامک انصاری، قبل از هر چیز مانند آثار و نقش‌هایی که بازی کرده یا حتی سریال «صفر بیست و یک»، یاد تیزر تبلیغاتی او که در شبانه‌روز بارها از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود، در ذهن تداعی خواهد شد. تیزری که از فرط تکرار، به شنیدن جمله ابتدایی آن یعنی «سلام، من سیامک انصاری هستم» حساسیت پیدا کرده‌ایم و احتمالا به سرعت تصمیم به تغییر شبکه تلویزیون یا کم کردن صدای آن می‌گیریم. پخش همزمان این تیزر با پخش سریال «صفر بیست و یک»، می‌توانست به عنوان یک شگرد تبلیغاتی به نفع این سایت کسب‌وکار تمام شود، اما ظاهرا نتیجه متفاوتی رقم خورده است.

پخش بدموقع تیزر تبلیغاتی

دیدن یک چهره مشهور در تیزر تبلیغاتی توجه بسیاری از مخاطبان را به آن محصول و تبلیغ جلب می‌کند و معمولا وقتی آن چهره سریال یا برنامه‌ای را از تلویزیون در حال پخش داشته باشد، توجه مخاطب بیشتر هم خواهد شد، اما این شگرد تبلیغاتی در باره سیامک انصاری جواب نداد.

او در اولین تجربه کارگردانی خود سریال «صفر بیست و یک» را روی آنتن دارد که برخلاف پیش‌بینی‌ها و توقعاتی که وجود داشت، مورد توجه قرار نگرفت و هیچ آورده‌ای برای او و البته جواد رضویان نداشت. در حالی که انصاری به بهانه این مجموعه مورد انتقاد بود، دقیقا با همان گریم و ظاهر شخصیت «مازیار» در تیزر تبلیغاتی مربوط به یک سایت کسب‌وکار، در آگهی‌های بازرگانی تلویزیون دیده شد.

این تیزر نه از لحاظ بصری و نه از نظر محتوا، برای مخاطب جذاب نیست و پخش چندین و چند باره این تبلیغ هم حسابی آن را به تکرار انداخته. با اتفاقی که برای «صفر بیست و یک» افتاد، سیامک انصاری با این تیزر هم بیشتر مورد انتقاد قرار گرفت و اکنون زمان مناسبی برای پخش تیزر تبلیغاتی‌اش نبود.

بازگشت ناموفق به تلویزیون

سیامک انصاری سال‌ها به عنوان بازیگر اصلی سریال‌های مهران مدیری، در تلویزیون چهره محبوبی بود و آخرین بار پیش از سریال «صفر بیست و یک»، با برنامه «دورهمی» در تلویزیون دیده شد. او بعد از تقریبا سه سال با سریال «صفر بیست و یک» در مقام کارگردان و بازیگر دوباره در تلویزیون دیده شد، اما همزمان با این مجموعه و تیزر تبلیغاتی‌اش، مورد انتقاد مخاطبان قرار گرفت و حتی به واسطه فعالیت تبلیغاتی‌اش سوژه شوخی‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی شد و در نهایت بازگشت ناموفقی به تلویزیون داشت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:14
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1399/09/06
این نظر شما هست ....ما همچین نظری نداریم
پاسخ ها
TOTOTi
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
سیامک انصاری را فقط در تبلیغات از او استفاده میکنند
پول خوبی هم‌گیرش میآید
در حال حاضر مدیری دید یک نفر داره جای او را می‌گیرد برای همین نقش های در پیتی به انصاری داده است
-
07:29 - 1399/09/06
مرتب خودشم تکرار میکنه : بازگشت ناموفقی به تلویزوین داشت انگار برای گفتن مکرر این عبارت عجله داره نویسنده خراسان !!!!
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1399/09/06
اتفاقا بنده هم موافق با نظر نویسنده این مطلب هستم سیامک انصاری شب های برره و قهوه تلخ کجا سیامک انصاری صفر بیست و یک کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از آغا تختی خواستن با مبلغ هنگفتی تبلیغ تیغ بکنه که مثلا اون تیغ ریش کسی مثل تختی رو هم میزنه ولی اون قبول نکرد با وجود اینکه آغا تختی به لحاظ مالی واقعا در سطح پایینی بود و سامک انصاری و امثال اونا میلیاردرهای سیر نشدنی
پاسخ ها
آ.ن.14
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقا
بدون نام
United States
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقا تختی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
منهم با نظر نویسنده موافقم، من بازی آقای انصاری رو با آقای مدیری خیلی دوست دارم، ولی این بازی جدید و این تبلیغاتش دیگه حال ادمو بهم میزنه
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1399/09/06
اتفاقا خیلی هم خوب بود ،
پاسخ ها
بدون نام
Luxembourg
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
شمانمیخوادنظربدید
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1399/09/06
سریالی به معنای واقعی کلمه.جامع المزخرفات
Iran, Islamic Republic of
08:19 - 1399/09/06
تو این کشور هرجا تبلیغ گسترده بود مطمن باشید که اختلاس و کلاه برداری هست
پاسخ ها
************shanjani ********
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
... در صدا و سیمای میلی . افراد ریشو.. کم داشتیم .. سیامک خان انصاری هم به جمع آنان افزوده شد..!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج