مرفاوی: هواداران صبر کنند
۱۰۶۳۵۴۰
۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
۸۰۲
مدیرفنی تیم استقلال می‌گوید روند نتیجه‌گیری این تیم پس از شناخت کامل کادرفنی از ترکیب به ثبات می‌رسد.

خبرگزاری ایلنا: مدیرفنی تیم استقلال می‌گوید روند نتیجه‌گیری این تیم پس از شناخت کامل کادرفنی از ترکیب به ثبات می‌رسد.

صمد مرفاوی درخصوص عملکرد تیم استقلال در بازی هفته سوم مقابل ماشین سازی تبریز گفت: برای این بازی برنامه‌های تیم مختلف بود اما با تاکتیک حریف راه‌های نفوذ بسته شد و برای رسیدن به دروازه حریف تلاش زیادی داشتیم. موقعیت‌های مناسبی هم برای گلزنی ایجاد کردیم اما یک زمانی هم راه‌های گلزنی را باید به گونه دیگری جست‌وجو کنید.

مدیرفنی استقلال با اشاره به ضربه ایستگاهی هروویه میلیچ اظهار داشت: ضربه او بادقت و کار شده بود. میلیچ خوب ضربه ایستگاهی می‌زند و به این شکل توانستیم دروازه آنها را باز کنیم که در نهایت با حفظ نتیجه در نهایت سه امتیاز را کسب کردیم. سه امتیاز این مسابقه اهمیت بالایی داشت تا بتوانیم شکست مقابل فولاد را فراموش کنیم.

او درباره بازی هفته چهارم مقابل پیکان گفت: پیکان هم فصل گذشته از تیم‌هایی بوده مقابل استقلال عملکرد خوبی داشته و اکنون با تغییر سرمربی و تاکتیک برابر ما برابر ما قرار می‌گیرند. مانند تمام مسابقات با احترام به رقبا برای سه امتیاز به زمین می‌رویم چون کسب امتیازات در هفته‌های اول بعدها به ما کمک فراوانی می‌کند.

مرفاوی در مورد انتقادات از نحوه عملکرد استقلال هم گفت: هواداران عزیز باید صبور باشند. روند تیم ما به شکلی است که رفته رفته و هر بازی نسبت به قبل از عملکرد بهتری برخوردار هستیم. در هفته های اول طبیعی است که مربیان به دنبال محک زدن بازیکنان در ترکیب باشد. استقلال این فصل شاکله اصلی تیمش را حفظ کرده است اما ما چند بازیکن جدید هم جذب کرده‌ایم که باید فرصت بدهیم تا آنها هم با بازیکنان قدیمی به یک هماهنگی ایده‌آل برسند.

او همچنین درباره بحثی که بین سیدحسین حسینی و محمد رشید مظاهری اتفاق افتاد هم گفت: اول از همه باید بگویم که خداراشکر این موضوع در تمرین روز گذشته به خوبی برطرف شود و مشکلی از این لحاظ نیست. بین این دو بازیکن مشکل حادی وجود ندارد. در فوتبال طبیعی است که بین دو رقیب اتفاقاتی از این قبیل پیش بیاید. قرار نیست هیچ بازیکنی در استقلال افت کند، همه ما به دنبال پیشرفت و ترقی هستیم و باید صبور باشیم تا این روزها را هم به خوبی پشت سر بگذاریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج