برخی مناطق اهواز همچنان آب‌گرفتگی دارند
۱۰۶۴۱۳۸
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
۸۴۳
یک روز پس از باران، هنوز برخی از مناطق شهر اهواز دچار آب‌گرفتگی شدید است و به نظر می‌رسد برنامه‌ای برای رفع این مشکل وجود ندارد.

خبرگزاری مهر: یک روز پس از باران، هنوز برخی از مناطق شهر اهواز دچار آب‌گرفتگی شدید است و به نظر می‌رسد برنامه‌ای برای رفع این مشکل وجود ندارد.

روز گذشته باران شدیدی در اهواز باریدن گرفت و بنا بر اعلام اداره کل هواشناسی خوزستان، میزان بارش در اهواز در مجموع بیش از ۹۰ میلی‌متر بوده است.

بارش شدید باران ظهر دیروز در این کلان‌شهر موجب آب‌گرفتگی معابر، خیابان‌ها و اختلال در تردد شهروندان شد.

همچنین این بارش شدید موجب بالا آمدن فاضلاب و ورود آب به درون منازل شهروندان اهوازی شد.

یک روز پس از باران مناطقی در اهواز همچون بهارستان، معین زاده، کمپلو جنوبی، شهرک دانشگاه، کوی سعدی و… می‌گذرد اما کماکان آب در خیابان‌ها جاری است و موجب اختلال در تردد شهروندان شده است.

از سوی دیگر به علت اینکه معابر اهواز به خصوص زیرگذرها که آب‌گرفتگی شدید دارند، از رانندگان خواسته شده است که از تردد غیرضروری در خیابان‌ها و معابر دچار آب‌گرفتگی خودداری کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: به علت بارش‌های اخیر تمامی معابر سطح شهر اهواز به خصوص زیرگذرها و خیابان‌هایی که کنده کاری شده‌اند، آب‌گرفتگی شدید دارند که از رانندگان درخواست می‌شود که از تردد غیرضروری در خیابان‌ها و معابر دچار آب‌گرفتگی خودداری کنند.

وی افزود: در طول بارندگی در اهواز حوادث و اتفاقات ترافیکی خیلی زیادی در سطح معابر شهرهای استان به خصوص اهواز داشته‌ایم و رانندگان در صورت ضرورت تردد، از سالم بودن برف پاکن وسیله نقلیه خود مطمئن و با سرعت مطمئنه، پایین و ایمن تردد کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج