وزیر خزانه‌داری دولت احتمالی بایدن معرفی شد
۱۰۶۴۱۹۹
۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
۱۵۶۳
تیم انتقالی «بایدن» نامزد دموکراتِ مدعی پیروزی در انتخابات سوم نوامبر سال ۲۰۲۰ امروز اعلام کرد که قرار است بایدن «جنت یلن» را به عنوان نامزد ریاست بر وزارت خزانه‌داری معرفی کند.

خبرگزاری مهر: تیم انتقالی «بایدن» نامزد دموکراتِ مدعی پیروزی در انتخابات سوم نوامبر سال ۲۰۲۰ امروز اعلام کرد که قرار است بایدن «جنت یلن» را به عنوان نامزد ریاست بر وزارت خزانه‌داری معرفی کند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، تیم انتقالی «جو بایدن» نامزد دموکراتِ مدعی پیروزی در انتخابات سوم نوامبر سال ۲۰۲۰ امروز دوشنبه اعلام کرد که قرار است بایدن «جنت یلن» (Janet Yellen) را به عنوان نامزد ریاست بر وزارت خزانه‌داری معرفی کند.

وزیر خزانه‌داری دولت احتمالی بایدن معرفی شد

بر اساس اعلام این خبرگزاری، تیم انتقالی نامزد دموکراتِ مدعی پیروزی در انتخابات سوم نوامبر در ادامه تأئید کرد که «ادویل ادیمو» (Adewale Adeyemo) به عنوان معاون «جنت یلن» و نیز «جارد برنستین» (Jared Bernstein) و «هدر بوشی» (Heather Boushey) در شورای مشاوران اقتصادی وزیر خزانه داری کابینه احتمالی بایدن در آمریکا آغاز به کار خواهند کرد.

گزارش تیم انتقالی بایدن در ادامه می افزاید: «نیرا تاندن» (Neera Tanden) در سُمت مدیر دفتر مدیریت و بودجه وزارت خزانه داری آمریکا منصوب شده و «سیسیلیا رَوز» (Cecilia Rouse) هم ریاست شورای مشاوران اقتصادی را برعهده خواهد داشت.

این در حالیست که بایدن تا کنون اسامی تعدادی از اعضای دولت احتمالی آینده خود را رسانه ای کرده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج