تاثیر ترس از ابتلا به کرونا در آماده‌سازی تیم‌ها
۱۰۶۴۶۷۷
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۵
۴۵۴
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به تاثیرمنفی شیوع ویروس کرونا بر ورزش ایران و جهان گفت: ترس از مبتلا شدن به ویروس کووید ۱۹، بر روند آماده سازی تیم ها، اثر منفی خواهد داشت که نباید نادیده گرفته شود.

خبرگزاری میزان: مسعود سلطانی فر با اشاره به وضعیت المپین‌ها پیش از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: براساس برنامه ریزی‌های ستادعالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک آنچه که توسط ورزشکاران به دست آمده بود راضی کننده و رو به رشد و شرایط به گونه‌ای برنامه ریزی شده بود که حتی می‌توانستیم سهمیه‌های بعدی برای حضور دربازی‌ها را کسب کنیم.

وی تاثیرمنفی شیوع ویروس کرونا بر ورزش ایران و جهان را مورد توجه قرار داد و گفت: ترس از مبتلا شدن به ویروس کووید ۱۹، عدم برگزاری اردو‌ها و مسابقات به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کنترل‌های بهداشتی، قطعا بر روند آماده سازی تیم ها، اثر منفی خواهد داشت که نباید نادیده گرفته شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تاکید کرد که با وجود شرایط به وجود آمده، ورزشکاران در شرایط خوبی قرار دارند که باید روند آماده سازی با دقت نظر بیشتری صورت بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش نظارت دقیق‌تر بر رعایت بیشتر پروتکل‌ها در اردو‌ها را مورد تاکید قرار داد و گفت: این مهم باید مد نظر گرفته شود، چنانچه موردی از بیماری در اردو‌ها مشاهده شد، با سرعت کنترل و درمان شود.

وی همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش کشور را موجبات حضور قدرتمند کاروان ایران در بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو دانست و عنوان کرد: امیدوارم این رقابت‌ها بتواند از ابعاد مختلف دستاورد‌های درخشانی برای ایران عزیز داشته باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج