کدخدایی: نامه‌ای از دولت دریافت نکرده‌ایم
۱۰۶۴۹۴۶
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
۹۵۶
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره نامه دولت به شورای نگهبان درباره مصوبه مجلس برای اقدام راهبردی، لغو تحریم‌ها اظهار داشت: ماده ۶ طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها از جهت روشن نبودن نسبت آن با مصوبه شورای عالی امنیت ملی دارای ابهام بود که مقرر شد مجلس رفع ابهام کند.

خبرگزاری فارس: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره نامه دولت به شورای نگهبان درباره مصوبه مجلس برای اقدام راهبردی، لغو تحریم‌ها اظهار داشت: ماده ۶ طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها از جهت روشن نبودن نسبت آن با مصوبه شورای عالی امنیت ملی دارای ابهام بود که مقرر شد مجلس رفع ابهام کند.

وی افزود: طبیعتاً از زمانی که مجلس مصوبه را اصلاح کند شورای نگهبان هم آمادگی دارد که اعلام نظر خود را داشته باشد.

کدخدایی در ادامه خاطرنشان کرد: ما آماده هستیم هر زمانی که مصوبه از سوی مجلس به شورای نگهبان ارسال شد حتی امروز هم می‌توانیم جلسه ای داشته باشیم و آن را بررسی کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان در خصوص سخنان معاون اول رئیس جمهور مبنی بر ارسال نامه‌ای به آیت الله جنتی در خصوص این طرح و مخالفت دولت با مصوبه مجلس بیان کرد: تاکنون ما نامه‌ای دریافت نکرده‌ایم و اگر نامه‌ای ارسال شود ما هم براساس اختیارات قانونی آن را مدنظر قرار خواهیم داد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1399/09/12
مثل اینکه جناب کدخدای رادیورا گوش نداده .امروز مجلس همون طرح قبلی را دوباره تصویب کرد و فرستاد شورای نگهبان؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج