ترامپ به‌دنبال تضمین کنترل جمهوری‌خواهان بر سنا
۱۰۶۵۰۵۲
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
۲۰۸۷
در حالی که کنترل جمهوریخواهان بر مجلس سنا به پیروزی دو سناتور ایالت جورجیا بستگی دارد، رئیس‌جمهور آمریکا از حضور در تجمعی برای حمایت از این دو سناتور خبر داده است.

خبر‌گزاری فارس: «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر از حضور در یک تجمع انتخاباتی در ایالت جورجیا به منظور حمایت از دو سناتور این ایالت خبر داد.

بر اساس نوشته نشریه «ویک»، کنترل جمهوریخواهان بر مجلس سنا به پیروزی دو سناتور به نام «دیوید پِردو» و «کِلی لوفلر» در انتخابات نهایی سنا در پنجم ژانویه ۲۰۲۱ بستگی دارد.

رئیس‌جمهور آمریکا در پیام توئیتری خود نوشت: «برای [شرکت در] تجمع انتخاباتی بزرگ ترامپ به منظور حمایت از دو سناتور بزرگ جمهوریخواه‌مان، دیوید و کِلی، به ایالت جورجیا می‌رویم.»

ترامپ به‌دنبال تضمین کنترل جمهوری‌خواهان بر سنا

وی در ادامه نوشت: «آنها افراد فوق‌العاده‌ای هستند که کشور و ایالت خود را دوست دارند. ما باید سخت تلاش کنیم و اطمینان حاصل کنیم که آنها پیروز شوند. #ایالات متحده آمریکا»

دو سناتوری که ترامپ قرار است برای حمایت آنان به جورجیا سفر کند، هم‌اکنون کرسی‌ مجلس سنا را در اختیار دارند و قرار است در این انتخابات با دو نامزد دموکرات به رقابت بپردازند.

ترامپ که بر اساس گزارش رسانه‌های آمریکایی در انتخابات شکست خورده، ظاهراً به دنبال تضمین پیروزی این دو نامزد و کنترل هم‌حزبی‌های خود بر مجلس سنا است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج