بختیاری‌زاده: دیاباته خیلی به استقلال وابسته است
۱۰۶۵۲۶۹
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
۱۳۸۰
سرمربی خوشه طلایی درخصوص شکست اخیر تیمش در مسابقات لیگ دسته اول واکنش نشان داد.

خبرگزاری ایلنا: سرمربی خوشه طلایی درخصوص شکست اخیر تیمش در مسابقات لیگ دسته اول واکنش نشان داد.

سهراب بختیاری زاده سرمربی خوشه طلایی درخصوص شکست اخیر تیمش در مسابقات لیگ دسته اول اظهار داشت: باید اول همه از تیم خوشه طلایی ساوه عذرخواهی کنم، البته بازی در خانه نبود و ما به نوعی میزبان بودیم و به جهت آماده نبودن زمین در ساوه مجبور شدیم در اراک بازی کنیم. از شرایطی که مسئولین اراک و هیئت فوتبال اراک در اختیار ما گذاشتند تشکر می‌کنم که البته همانطور که گفتم یک عذرخواهی هم بابت باخت از خوشه طلایی دارم.

او ادامه داد: اول تبریک به تیم استقلال خوزستان تبریک می‌گویم، بدون تعارف آنها از ما بهتر و مستحق پیروزی بودند چون که عملکرد خوبی در ۹۰ دقیقه بازی داشتند. در کل باید بگویم ما در این بازی بازنده بودیم و این باخت را می‌پذیرم و به گردن می گیرم اما این را باید طرفداران خوب خوشه طلایی بدانند که ما یک هفته پیش قبل از اولین بازی مان ۶، ۷ بازیکن با تست مثبت کرونا داشتیم و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. خیلی راحت در سه، چهار روز قبل از شروع مسابقات دست ما در چهار، پنج پست اصلی بسته شد.

بختیاری زاده درخصوص شکست برابر استقلال خوزستان گفت: بعد از آن ما ۳ روز قبل از اولین دیدارمان سه، چهار بازیکن را جذب کردیم که آنها با وجود اینکه بازیکنان با کیفیتی هستند اما متاسفانه از لحاظ بدنی از آمادگی دور هستند و هنوز نتوانستند آن کیفیت لازم را از خودشان نشان بدهند. باید از مسئولین خوشه طلایی تشکر کنم تا بدین جا تلاش شایانی داشته‌اند بخصوص آقا پرویزی که به تنهایی ما را توانستند حمایت کنند و امکانات در اختیار ما بگذارند و تیم خوبی را بسازند.

سرمربی خوشه طلایی آینده تیمش را امیدوار کننده توصیف کرده و گفت: اگر مساله کرونا و مصدومیت‌ها ما را رها کند، شک ندارم از هفته‌های آینده یک خوشه طلایی قدرتمندی را شاهد خواهند بود. طرفداران نگران نباشند به امید خدا بنده به عنوان مسئول فنی تیم دست به هر کاری میزنم و با تمام وجود تلاش می‌کنیم. شک ندارم همه بازیکنان جزو بهترین‌های لیگ هستند و به همه آنها اعتماد کامل دارم. حتما برای صعود می جنگیم و من باز هم می گویم به بازیکنانم ایمان دارم و شک ندارم آنها از بهترین های لیگ یک هستند و این را از هفته های آینده همه شاهد خواهند بود.

او درخصوص برگزاری بازی در شهر اراک افزود: شرایط نامناسب زمین باعث شد که ما میزبان اراک باشیم. باید روی زمین ساوه جهت برگزاری مسابقات کار شود و مسئولان باشگاه در تلاش هستند که این اتفاق بیفتد. درست است یک بخش از مشکلات همین عدم آمادگی زمین بوده اما حاج آقا پرویزی در تلاش برای انجام این کار هستند که البته شهر ساوه در بخش زیرساخت‌های ورزشی فقیر است و فضای ورزشی و فوتبالی ندارد. ساوه تنها یک استادیوم دارد که آن هم قدیمی و زمینش نامناسب است که تا چند روز پیش قرار بود آنجا بازی کنیم و در آن تمرین می‌کردیم.

هفته قبل گفته بودید با باخت استقلال یک تیم چندین مدعی دارد اما هنگام شکست فقط یک پدر دارد. بختیاری زاده در این خصوص گفت: نه این را می‌خواهم بگویم در فوتبال همیشه برای باخت یک پدر هست و آن سرمربی است ولی برای برد هفتاد پدر پیدا می‌شود این جزئی از سختی های کار ماست و ایراد ندارد. به هرحال راحت‌ترین کار همیشه دنبال مقصر گشتن است تا اینکه به هرحال بتوانی درعمل نشان بدهی و مردم همیشه سعی می‌کنند راحت ترین کار را انتخاب کنند.

کرونا فوتبال را یک مقدار تنبل کرده است. بختیاری زاده در این باره گفت: تنبل بودن که خیر ولی کمی از گرمای فوتبال کاسته و بیشتر بخاطر کرونا مردم از هم دور هستند و بیشتر از شبکه های اجتماعی اخبار را دنبال می‌کنند؛ اینطور فکر می‌کنم در کیفیت فوتبال تاثیر گذاشته است.

بازیکن اسبق استقلال همچنین درخصوص شرایط آبی پوشان هم گفت: من تمام وقتم را برای خوشه طلایی می‌گذارم و هروقت بتوانم بازی‌های استقلال را می‌بینم چون که باید در جلسه فنی تیم هم شرکت می‌کردم. چیزی که دیدم تیم پیکان خیلی خوب داخل نیمه اول فضاها را می‌بست و چیزی که دیدم بیشتر از لحاظ فنی کیفیت چمن روی بازی تاثیر داشت.

آیا استقلال به دیاباته وابسته است؟ بختیاری زاده در این باره گفت: ربطی ندارد. دیاباته هم به استقلال وابسته است ما درفوتبال می‌گوییم یکی برای همه، همه برای یکی. این غلط است که بگوییم یک بازیکن به نوعی همه کاره است؛ خیر، تاثیر گذار است ولی بخش زیادی از تاثیرگذاری‌اش را از بازیکنان اطرافش می‌گیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج