آبرامز: پاسخ ایران در دوره ترامپ بعید است
۱۰۶۵۴۱۸
۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۳۶
۲۵۱۸
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا هرگونه پاسخ ایران به ترور شهید محسن فخری زاده تا قبل از رسیدن جو بایدن به قدرت را بعید دانست.

خبرگزاری تسنیم: «الیوت آبرامز» نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران و ونزوئلا در خصوص واکنش ایران به ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران مدعی شد که پاسخ ایران در دوران ریاست جمهوری ترامپ امکانپذیر نیست.

وی که با خبرگزاری رویترز گفت‌وگو می‌کرد، افزود: بعید است که ایران بخواهد تا قبل از رسیدن بایدن به قدرت، پاسخ بدهد.

آبرامز: پاسخ ایران در دوره ترامپ بعید است

آبرامز درباره سیاست دولت بعدی آمریکا در قبال ونزوئلا گفت که در دولت بایدن تغییر چندانی در سیاست آمریکا در قبال ونزوئلا ایجاد نخواهد شد و او باید به اعمال تحریم‌ها علیه ونزوئلا ادامه دهد.

نماینده ویژه آمریکا در امور ونزوئلا و ایران تصریح کرد: از بایدن می‌خواهیم تا به تحریم‌ها علیه «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا ادامه دهد و به کاراکاس هدایا تقدیم نکند.

وی تأکید کرد که دولت ترامپ پس از انتخابات روز یکشنبه ونزوئلا از «خوان گوایدو» حمایت خواهد کرد و انتظار داریم دیگر کشورها نیز از وی حمایت کنند.

آبرامز اظهار داشت که آمریکا اشخاصی را که در «کلاهبرداری انتخاباتی» در انتخابات یکشنبه ونزوئلا مشارکت کنند، تحریم خواهد کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:11
Iran, Islamic Republic of
06:18 - 1399/09/14
و این ، باعث گستاخی خواهد شد....
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1399/09/14
اتفاقاً بهترین زمان پاسخ همین زمان ترامپ است! اینکه ایران را از واکنش احتمالی ترامپ می تراسنند فقط یک جو سیاسی است! ترامپ چندین بار فرضیه حمله به ایران را بررسی کرده و از آن پشیمان شده و آخرین آن همین چند وقت پیش بود که از حمله پشیمان شد! ترامپ فقط یک پترسگ است!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج