پخش مسابقه خوانندگی «صدای ایرانی» در اینترنت
۱۰۶۵۸۵۴
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
۱۳۶۲
امیرمحمد زند اجرای مسابقه خوانندگی «صدای ایرانی» را در شبکه اینترنتی امروز – در بستر تلویزیون آیو – به عهده گرفت.
خبرگزاری ایلنا: امیرمحمد زند اجرای مسابقه خوانندگی «صدای ایرانی» را در شبکه اینترنتی امروز – در بستر تلویزیون آیو – به عهده گرفت.
 
پخش مسابقه خوانندگی «صدای ایرانی» در اینترنت
 
 شبکه اینترنتی امروز، مسابقه زنده «صدای ایرانی» را برای شرکت کنندگان تولید و پخش می‌کند. امیرمحمد زند، بازیگر به تازگی اجرای این مسابقه را به عهده گرفته است. 
 
مراحل مقدماتی پخش زنده برنامه از اینترنت در حال انجام است و بزودی آغاز می‌شود. این مسابقه به صورت زنده و با پخش ویدئوهای شرکت کنندگان منتخبی که تصاویر آوازخوانی خود را طی هفته‌های گذشته ارسال کرده بودند، آغاز می‌شود. 
 
این مسابقه ویژه آقایان و بدون در نظر گرفتن رِنج سنی خاصی است. مسابقه بدون حضور فیزیکی و تنها با پخش ویدئوها و در نهایت رأی دهی بینندگان به صورت زنده پخش می‌شود. 
 
تصمیم گیرندگان و داوران اصلی این مسابقه مخاطبان خواهند بود و در پایان برگزاری فصل نخست و قسمت فینال، جایزه نفرات برگزیده اهدا خواهد شد. 
 
مدت زمان پخش مسابقه هر شب ساعت ۲۰ در مدت زمان ۹۰ دقیقه خواهد بود که اطلاعات آن در سایت شبکه و نشانی آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. 
 
پخش شبکه اینترنتی امروز در بستر تلویزیون اینترنتی آیو به تازگی آغاز شده و همزمان نیز زمینه ساخت برنامه‌های مختلف و تولید محتوا برای عرضه در این بستر فراهم‌سازی شده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج