حسرت تمام‌نشدنی رادوشوویچ در آسیا
۱۰۶۵۹۰۲
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
۱۲۲۲
در شرایطی که رادوشوویچ تصور می‌کرد که در لیگ قهرمانان آسیا باز خواهد کرد، اما این اتفاق رخ نداد تا او در این فصل رقابت‌های آسیایی هم فرصتی برای نمایش توانایی هایش پیدا نکند.

ورزش سه: در شرایطی که رادوشوویچ تصور می‌کرد که در لیگ قهرمانان آسیا باز خواهد کرد اما این اتفاق رخ نداد تا او در این فصل رقابت های آسیایی هم فرصتی برای نمایش توانایی هایش پیدا نکند.

بوژیدار رادوشوویچ، باسابقه ترین خارجی تاریخ باشگاه پرسپولیس، همچنان در این تیم حضور دارد و در شرایطی که تصور می‌شد به دلیل نارضایتی خود از وضعیت مالی سرخ ها از این تیم جدا شود اما این اتفاق هم رخ نداد و او به تهران بازگشت تا در اردوی تیمش شرکت کند.

در این سال ها، رادو بازی در لیگ برتر و جام حذفی را تجربه کرده و عملکرد مطمئنی در این مسابقات داشته اما در لیگ قهرمانان آسیا هیچگاه فرصت نقش آفرینی را پیدا نکرده است. در سال های ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۸ علیرضا بیرانوند در تمام بازی ها سنگربان سرخپوشان بود و در سال ۲۰۲۰ نیز حامد لک دیگر دروازه بان ایرانی قرمزها به ترکیب اصلی رسید تا حسرت چهار ساله رادو ادامه پیدا کند.

حالا بعید است در بازی فینال هم یحیی گل محمدی حامد لک که درخشش فوق العاده ای داشته را کنار بگذارد و رادو چشم به فصل جدید این تورنمنت برای ثبت اولین بازی خود خواهد داشت. اما نکته مهم این است که خیال گل محمدی از هر اتفاق غیرمترقبه ای راحت خواهد بود چرا که دستکم در پست دروازه بان، یک گزینه مطمئن را روی نیمکت خود دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج