توضیح سرپرست ذوب‌آهن درباره ابتلای بازیکنان به کرونا
۱۰۶۵۹۹۶
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
۹۱۲
سرپرست ذوب‌آهن گفت: مسئولان شهرخودرو به این فکر نمی‌کنند که سلامت بازیکنان خودشان هم در خطر است و فقط دنبال این هستند که بیایند، سه امتیاز بگیرند و بروند.

خبرگزاری ایسنا: سرپرست ذوب‌آهن گفت: مسئولان شهرخودرو به این فکر نمی‌کنند که سلامت بازیکنان خودشان هم در خطر است و فقط دنبال این هستند که بیایند، سه امتیاز بگیرند و بروند.

علی شجاعی در گفت‌وگویی درباره وضعیت کرونایی‌های ذوب‌آهن اظهار کرد: پنج بازیکن به تعداد کرونایی‌های ما اضافه شد. صبح تست دادیم و متوجه این مساله شدیم. ما سر خود نمی‌گوییم و این جواب آزمایش است که نشان می‌دهد این تعداد از بازیکنان ما به کرونا مبتلا شده‌اند. بقیه بازیکنانی که با این تعداد بازیکن هم بودند مشکوک به کرونا هستند.

او درباره احتمال ابتدای بازیکنان شهرخودرو در صورت برگزاری بازی گفت: آن‌ها دنبال این هستند که بیایند و فقط سه امتیاز بگیرند و بروند. به این فکر نمی‌کنن که سلامت بازیکنان خودشان در خطر است. دیروز هم با مسئولان شهرخودرو صحبت کردیم و گفتیم احتمال دارد سلامتی تیم شما هم به خطر بیفتد چرا که تعداد دیگری از بازیکنان ما هم مشکوک هستند.

سرپرست ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که وضعیت بازی در نهایت چه خواهد شد، عنوان کرد: آقای محمدی مدیرعامل‌مان در حال پیگیری این مساله است و با آقای بهاروند و نبی در حال مکاتبه است تا ببینیم چه خواهد شد. این چه قانونی است که می‌گویند یازده به اضافه پنج؟ ما برای سلامتی تیم حریف و تیم خودمان این حرف را بزنیم. امیدوارم بازی لغو شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج