بازداشت جوانِ حیوان آزار در بوشهر
۱۰۶۶۰۳۲
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
۲۵۱۱
دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر گفت: پس از اعلام گزارش محیط زیست بر علیه شخصی که اقدام به حیوان آزاری کرده بود و انتشار کلیپ آن در فضای مجازی،متهم در روز جاری پس از ارجاع موضوع به بازپرسی شعبه هفتم دادسرای عمومی بازداشت و برای انجام تحقیقات لازم در اختیار ضابطان قضایی قرار گرفت.

ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر گفت: پس از اعلام گزارش محیط زیست بر علیه شخصی که اقدام به حیوان آزاری کرده بود و انتشار کلیپ آن در فضای مجازی،متهم در روز جاری پس از ارجاع موضوع به بازپرسی شعبه هفتم دادسرای عمومی بازداشت و برای انجام تحقیقات لازم در اختیار ضابطان قضایی قرار گرفت.

علی حسن پور روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: طی ساعات گذشته، فیلمی از یک حیوان‌ آزاری بسیار دلخراش در فضای مجازی دست‌ به‌ دست و افکار عمومی را به شدت مشوش کرده به گونه‌ای که کاربران مصرانه خواستار محاکمه عامل این حیوان‌آزاری هستند.

در این فیلم که در حوالی روستای چاهکوتاه در نزدیکی بوشهر ضبط شده است، فرد متخلف یک سگ ماده را تا گردن زیر خاک دفن کرده و مکررا با موتور از روی سر حیوان نگون‌بخت که از خاک بیرون مانده رد می‌شود.

زوزه‌های دلخراش این سگ هنگامی که چرخ موتور بارها روی سرش فشار داده می‌شود دل هر شنونده‌ای را به درد می‌آورد.

این حیوان‌آزاری بیمارگونه، اما به همین جا ختم نمی‌شود بلکه فرد متخلف که جوانی ۱۷ ساله از اهالی منطقه است علاوه بر آزار این ماده سگ، پنج توله این حیوان را زیر خاک زنده‌به‌گور می‌کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:111
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1399/09/16
اینکه این بچه انسان نیست یا لااقل از انسانیت ورحم مروت چیزی یادش ندادن شکی توش نیست ولی اینکه قانون هم باز دارنده برای اینگونه افراد وحشی بقدر کافی نیست هم جای تامل دارد باید مجازات بقدر کافی بازدارنده باشد
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1399/09/16
باید قانون با اشد مجازات اجرا شود، به این زبون بسته رحم نکرده مطمعن باشیم به انسان رحم نمیکنه، کلا این جوان مشکل روحی روانی داره باید درمان بشه، لعنت بهش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج