واکنش ترامپ به حمایت ۲۶ جمهوری‌خواه از بایدن
۱۰۶۶۰۵۶
۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۹
۲۴۰۵
رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید در پیامی توییتری به گزارش روزنامه واشنگتن پست درباره اذعان 26 نماینده جمهوری‌خواه گنگره به پیروزی بایدن واکنش نشان داد.

خبرگزاری فارس: «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در پیامی در توییتر به گزارش روزنامه واشنگتن پست در این باره که 26 عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان و سنای کنگره پیروزی «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات را پذیرفته‌اند واکنش نشان داد.

ترامپ در این پیام توییتری نوشت: «25 نفر، من شگفت زده شدم آنها خیلی زیاد هستند. ما تازه مبارزه را آغاز کرده‌ایم. لطفا لیست این 25 نماینده جمهوری‌خواه کنگره را برای من ارسال کنید. من رسانه جعلی واشنگتن پست را در کمترین حد ممکن خواندم.»

واکنش ترامپ به  حمایت 26 جمهوری‌خواه از بایدن

نکته قابل توجه این است که در گزارش واشنگتن پست اعلام شده که 26 عضو جمهوری‌خواه کنگره پیروزی بایدن را پذیرفته‌اند اما ترامپ در توییت خود به عدد 25 اشاره کرده است.

در حالی که یک ماه از اعلام پیروزی «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری توسط رسانه‌های این کشور می‌گذرد روزنامه واشنگتن پست در گزارشی اعلام کرد که فقط 26 نفر از جمهوری‌خواهان کنگره بایدن را پیروز انتخابات می‌دانند.

در این بین 2 نفر از جمهوری‌خواهان کنگره نیز دونالد ترامپ را پیروز انتخابات دانسته‌اند همچنین 221 جمهوری‌خواه دیگر در مجلس نمایندگان و سنا که تقریا 90 درصد از کل جمهوری‌خواهان کنگره را شامل می‌شود چیزی در این باره که چه کسی انتخابات را پیروز شده نگفته‌اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج