میزبانی جام ملت‌ها باعث رشد فوتبالمان می‌شود
۱۰۶۶۲۱۸
۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
۹۸۱
بازیکن سابق فوتبال کشورمان درباره شرایط کشورمان برای میزبانی جام ملت‌های آسیا توضیحاتی داد.

باشگاه خبرنگاران: بازیکن سابق فوتبال کشورمان درباره شرایط کشورمان برای میزبانی جام ملت‌های آسیا توضیحاتی داد.

سید مهدی سید صالحی بازیکن سابق فوتبال درباره اینکه کشورمان توانایی میزبانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را دارد، اظهار کرد: اگر ما بتوانیم میزبانی جام ملت‌های آسیا را بگیریم در آن صورت رشد و ترقی فوتبالمان بیشتر می‌شود و این موضوع از لحاظ کیفی و اقتصادی برای فوتبالمان خوب است.

سید صالحی درباره اینکه زمین‌های تمرین ما در حد و اندازه‌ استاندارد‌های بین المللی هستند، گفت: ما باید ببینیم چه زیر ساخت‌هایی نسبت به کشور‌های حوزه خلیج فارس و اطراف خود داریم تا میزبان خوبی برای جام ملت‌های آسیا باشیم. یکسری از شهر‌های ما ورزشگاه‌های خوبی ندارند و زمین تمرین مناسبی نداریم.

او درباره اینکه ورزش ایران از لحاظ زیر ساختی چه جایگاهی دارد؟ بیان کرد: ما باید ببینیم تا زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا می‌توانیم زیر ساخت‌های خود را درست کنیم؟ اگر نتوانیم زیر ساخت‌های خود را درست کنیم به طور حتم اعتبار فوتبال کشورمان را خدشه دار می‌کنیم. تا زمانی که زیر ساخت‌ها و زمین‌های خوبی نداشته باشیم به طور حتم نمی‌توانیم برای اخذ میزبانی جام ملت‌های آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

بازیکن سابق فوتبال کشورمان گفت: به نظرم میزبانی جام ملت‌های آسیا در این شرایط فقط شخصیت و اعتبار فوتبالمان را زیر سئوال می‌برد و فایده دیگری ندارد.

او در پایان گفت: من که چندین سال در فوتبال کشورمان بازی کرده ام به نظرم اخذ میزبانی جام ملت‌های آسیا از لحاظ توسعه ورزشی و اقتصادی خوب است، اما با این زیر ساخت‌هایی که داریم به طور حتم نمی‌توانیم موفق شویم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:8
United Arab Emirates
11:48 - 1399/09/16
بر چه اساسی و حسابی امید دادید میزبان جام ملتها به ما بدن خیلی خوش خیالید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج