ویسی: پسر وزیر کشور را خط زدم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۶۹۸۸۹
۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
۲۵۴۰
سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد گفت: امیر قلعه‌نویی که به گل گهر رفت یک قیمت دارد من هم به این تیم بروم یک قیمت دارم، قیمت ژیان معلوم است، قیمت بنز هم معلوم است.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد گفت: امیر قلعه‌نویی که به گل گهر رفت یک قیمت دارد من هم به این تیم بروم یک قیمت دارم، قیمت ژیان معلوم است، قیمت بنز هم معلوم است.

عبدالله ویسی در خصوص انتخاب غیر منتظره تیم خیبر خرم آباد اظهار داشت: دو سه پیشنهاد لیگ برتری و همچنین دو سه پیشنهاد لیگ یکی داشتم، قصد حضور در لیگ یک را نداشتم و پیشنهاد‌ات لیگ برتری را بررسی می‌کردم. با یکی‌ دو تیم لیگ برتری هم صحبت کردم اما به توافق نرسیدیم.

وی ادامه داد: پس از آن مسعود عبدی (مالک باشگاه خیبر خرم آباد) که یکی از دوستان بسیار نزدیک من است و سابقه خیلی خوبی هم در فوتبال دارد به من پیشنهاد داد. او در این تیم سرمایه‌گذاری کرده و از من خواست که در این تیم به او کمک کنم. دوستان مشترک زیادی هم داشتیم که با آنها مشورت کردم، این پیشنهاد را حدود 12-10 روز بررسی کردم و در نهایت آن را پذیرفتم و درواقع تسلیم دکتر عبدی شدم.

سرمربی تیم خیبر خرم آباد در خصوص شرایط و امکانات این تیم عنوان کرد: واقعا در حد لیگ برتر امکانات دارند، همه مشغول کار و تلاش هستند تا خیبر با پشتوانه هواداران، سابقه و امکاناتی که دارد به لیگ برتر برسد. در لیگ برتر هم همه تیم‌ها مثل هم هستند و شرایط در نیم فصل دوم از نظر امکانات و مسائل مالی، مصدومیت و نقل و انتقالات بازیکنان باید به گونه‌ای باشد که تیم آسیب نبیند. ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که این تیم لیگ برتری شود.

ویسی در خصوص کیفیت نفرات جذب شده در خیبر خرم‌آباد اظهار داشت: این بازیکنان نسبت به لیگ یک خوب هستند اما اگر بخواهیم لیگ برتری شویم، دو سه بازیکن فیزیکی و خیلی خوب می‌خواهیم. به دنبال این هستیم که هرچه سریع‌تر با بازیکنان مدنظرمان صحبت و آنها را به تیم اضافه کنیم.

وی در خصوص حضور پسر حیدر بهاروند در این تیم گفت: حسین بهاروند خودش فوتبالیست است. در صبای قم پسر وزیر کشور (نجار) در تیمم بود که او را خط زدم، با این که پسر بسیار خوبی بود و پدرش هم یکی از وزرای بسیار موفق کشورمان بود. مربیان قبلی جرات این کار را نداشتند اما من با خود او صحبت کردم و خودش هم پذیرفت. ضمن ارزشی که برای دکتر نجار قائل بودم. او فرد شایسته و لایقی هم بود اما پسرش را از تیم خط زدم چون توانایی بازی در لیگ برتر را نداشت.

سرمربی خیبر خرم آباد گفت: من این کار را انجام دادم، حالا پسر بهاروند که خودش فوتبالیست است و در تیم‌های مختلف بازی کرده، کاپیتان خیبر بوده و در گهر درود هم بازی کرده، صحبت‌هایی که مطرح می‌شود فرافکنی است. خوب نیست وقتی یک مربی جابجا می‌شود حرف‌های دیگری بزند. من 12 مدیرعامل عوض کردم و 12 مربی هم جای من را گرفتند. با همه آنها هم رابطه خوبی دارم. صحیح نیست وقتی از تیمی بیرون می‌آییم در مورد آن صحبت‌ کنیم.

ویسی با اشاره به فوتبالیست‌هایی که تحت تاثیر نام پدرشان قرار گرفتند، اظهار داشت: زمانی پسر علی پروین به خاطر پدرش ضربه خورد، پسر ناصر حجازی به خاطر پدرش ضربه خورد، پسر من هم به خاطر من ضربه خورد، حالا چون این بازیکن پسر حیدر بهاروند است می‌خواهند به او ضربه بزنند. پدرش گناه کرده که سرپرست فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ است؟ آن زمان هم می‌گفتند پسر پروین است، یا پسر حجازی است.

وی در مورد این که گفته می‌شود قرارداد حسین بهاروند بیشتر از سایر بازیکنان خیبر است، عنوان کرد: نه، اصلاً چنین چیزی نیست. او قرار بود که در تمرین حاضر شود و من او را ببینم. اصلاً هنوز قراردادی نبسته است.

سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد در خصوص این که گفته می‌شود، قراردادش در این تیم 2 میلیارد و 300 میلیون تومان است، گفت: اصلاً قرارداد من 10 میلیارد باشد، به کسی ارتباطی ندارد که این حرف‌ها را می‌زنند. کی‌روش که به کشور ما می‌آید یک قیمت دارد، امیر قلعه‌نویی که به گل گهر رفت یک قیمت دارد، من هم به مس رفسنجان بروم یک قیمت دارم. قیمت‌ها معلوم است. قیمت ژیان معلوم است، قیمت بنز هم معلوم است. صد سال دیگر من به گل گهر بروم، به اندازه امیر قلعه‌نویی به من پول نمی‌دهند، همین طور فرد دیگری اگر به جای من بیاید به اندازه من به او پول نمی‌دهند.

ویسی اضافه کرد: شاید آقای عبدی دوست دارد به من 10 میلیارد بدهد، اصلاً قرارداد من دو ساله و 20 میلیارد است! این کارها و این حرف‌ها زشت است. می‌خواهند ذهن مردم را نسبت به ما بد کنند و تمرکز تیم ما را به هم بزنند. تا هر زمانی که آقای عبدی بگوید در این تیم قرارداد دارم. همین امروز هم بگوید به خانه برو، می‌روم. او را دوست دارم، سال‌هاست که با هم رفیقیم و رفت و آمد خانوادگی داریم. از من کمک خواست و به کمک او آمدم. ضمن این که خوزستان و لرستان رابطه خیلی خوبی دارند و لر بودن من هم، من را غیرتی کرد و دلیلی شد که به این تیم بیایم.

وی عنوان کرد: دوست ندارم در مورد قراردادم صحبت کنم. در اروپا اگر از شخصی سؤال شود که قراردادت چقدر است می‌گوید این مسأله شخصی است. قرارداد من به زودی به فدراسیون می رود و معلوم می‌شود چقدر است. شاید من بخواهم با مالک باشگاه خیبر کار تجاری انجام بدهم. این‌ها مسائل شخصی است و زشت است که بخواهیم آن را مطرح کنیم.

انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
15:27 - 1399/09/25
ویسی تیم قهرمان کرده تو لیگ برتر فراموش نشه
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1399/09/25
همون پسر وزیر را خط زدی اینجا هستی!
اگر با وزیره دوست بودی الان جای یحیی بودی!؟
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1399/09/25
چرا زشت باشه رقم دستمزد رو همه بدونن آخه
مگه دستمزد کارگر کارمند معلم و... مشخص نیست آخه
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1399/09/25
انشاءالله خیبر با ویسی لیگ برتری شود
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1399/09/25
آقای ویسی شرط موفقیت شما در این تیم طلسم شده خیبر فقط اینه که اسم تیم عوض بشه خیبر اسم قلعه یهودیان در صدر اسلام بوده اسامی زیبایی در فرهنگ لرستان برای این تیم هست به آقای عبدی مدیر وآقایان سرپرست دیگه بگید اسم بی معنای خیبر را برای این تیم عوض کنند ....
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/09/25
وقتی بازی با هما .ان زمان که وقت تلف شده مرسوم نبود ، و جز قانون نبود ، 7 دقیقه وقت تلف شده گرفت و بجای سوت پایان .پرید بالا و با صدای بلند و با شادی گل اعلام نمود یادت است. سلطان ،؟؟ که گفتی , حاجی. تماشچی هست ؟!؟!
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1399/09/26
ایشالله موفق باشی خدا همیشه با ادما صاف صادقه ویسی قهرمان
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1399/09/26
ویسی‌واقعا‌مربی‌‌خوب‌انسان‌خوبیه
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1399/09/26
مربی خوبیه بعضیا دوس ندارن به جایی برسه از رو حسادتشونه موفق باشی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر