رضایی: سکوت مدیر ذوب‌آهن جای توجیه ندارد
۱۰۷۲۲۸۵
۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
۱۱۵۹
اشتباهات سریالی داوری علیه ذوب آهن و سکوت عوامل این باشگاه صدای اعتراض سرمربی این تیم را بلند کرده است.

ورزش سه: اشتباهات سریالی داوری علیه ذوب آهن و سکوت عوامل این باشگاه صدای اعتراض سرمربی این تیم را بلند کرده است.

رحمان رضایی در خصوص ادعای شب گذشته ابراهیم شکوری در برنامه فوتبال برتر که مدعی شده بود ذوب آهن در خصوص پروتکل‌های بهداشتی دچار تخلف شده و باید بازی به سود پرسپولیس 3-0 شود، واکنش نشان داد و گفت: من برنامه فوتبال برتر را شب گذشته ندیدم و خبر نداشتم که چنین صحبت‌هایی مطرح شده است. حرف زیاد است و هرکسی هر حرفی دلش می‌خواهد می‌زند ولی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بر اساس ضوابط و قوانین عمل می‌کنند و توجهی به صحبت این و آن ندارند.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به شرایط تیمش گفت: ما با حدود 20 کرونایی به مصاف شهر خودرو رفتیم و هرچه اصرار کردیم بازی لغو شود این اتفاق نیافتاد ولی بازی با پرسپولیس در حالی لغو شد که ما آماده بازی بودیم و به تهران سفر کرده بودیم و همه مراحل برگزاری بازی انجام شده بود ولی نمی‌دانم چرا بازی لغو شد و جالب است که الان می‌گویند باید بازی 3-0 شود. به نظرم نباید به هر حرفی توجه کرد.

رحمان رضایی درباره اتفاقات بعد از بازی با استقلال گفت: شرایط تیم ما خوب است و در بازی مقابل استقلال هم مثل همیشه بازهم شاهد اشتباهات داوری بودیم و دو پنالتی ما گرفته نشد. عجیب تر از این اتفاقات برای من سکوت عوامل باشگاه و شخص مدیرعامل است که ظاهراً متوجه نیست چه اتفاقی دارد میافتد و چه بلایی سر ذوب آهن آمده است و در این اوضاع نه تنها خودش صحبتی نمی‌کند بلکه بقیه را هم ممنوع المصاحبه می‌کند و به بازیکنان می‌گوید حق ندارید صحبت کنید. من به بازیکنان گفتم با مسئولیت خودم مصاحبه کنند و باید نسبت به چنین شرایطی اعتراض شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج