رحمان رضایی همیشه از همه چیز دلخور است
۱۰۷۲۵۷۹
۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
۹۹۳
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: سؤالم این است که پرسپولیسی‌ها به دنبال چه هستند؟ قهرمان آسیا نشده‌اند و دنبال بحث‌های دیگر هستند؟

خبرورزشی: سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: سؤالم این است که پرسپولیسی ها به دنبال چه هستند؟ قهرمان آسیا نشده‌اند و دنبال بحث‌های دیگر هستند؟

رسول کربکندی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این سؤال که آیا این باشگاه در اعلام نتایج کرونایی‌های این تیم تخلفی انجام داده؟ گفت‌: تمام مدارک، مستندات و جواب آزمایشگاه‌ها را برای فدراسیون فوتبال، ایفمارک و سازمان لیگ فرستادیم. اگر کسی دنبال چیزی می‌گردد، من نمی‌دانم. با پرواز چارتر به تهران رفتیم، تیم در آنجا مستقر شد و آماده بازی بود چون گفتند تیم باید بازی کند اما ساعت ۱۱ شب اعلام کردند که بازی برگزار نمی‌شود.

وی در مورد اینکه معاون باشگاه پرسپولیس در پخش زنده تلویزیونی از سه بر صفر شدن نتیجه صحبت کرد و آیا ذوب‌آهن در این خصوص انتظاری از سازمان لیگ یا فدراسیون برای پایان دادن به این صحبت‌ها دارد؟ گفت: ۱۰۰ درصد باید این اتفاق بیفتد. تیم با ۱۵۰ میلیون تومان هزینه به تهران رفت. خود سازمان لیگ بازی را ۱۱ شب کنسل کرد. آیا واقعاً فدراسیون و سازمان لیگ سخنگو و جوابگو ندارند؟ چه تخلفی می‌توانیم کرده باشیم؟ بیاییم سه امتیاز به شهر خودرو بدهیم که مدرک غیر واقعی ارائه کنیم؟

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: من در طول هفته همه حرف‌ها را زده‌ام و واقعیت‌ها را هم گفته‌ام. آیا ما سه امتیاز را با ۱۰، ۱۵ کرونایی به شهر خودرو دادیم برای اینکه با پرسپولیس بازی نکنیم؟ مگر عقلمان کم است چنین کاری کنیم؟ حرف‌هایی مطرح می‌شوند که هضم‌شان خیلی سنگین است.

وی در خصوص اظهارات ابراهیم شکوری در برنامه تلویزیونی تصریح کرد: من این برنامه را ندیدم اما سؤالم این است که به دنبال چه هستند؟ قهرمان آسیا نشده‌اند و دنبال بحث‌های دیگر هستند؟ منتظر هستیم ببینیم سازمان‌های ذی‌ربط چه تصمیمی می‌گیرند، چه می‌گویند و چه عکس‌العملی به این حرف‌ها دارند. ۴، ۵ هفته داور پدر ما را درآورد، بعد کرونا گرفتیم و حالا اگر دنبال سه بر صفر کردن بازی با پرسپولیس هستند این کار را انجام بدهند. ظاهراً همه به دنبال این هستند که ذوب‌آهن حذف شود. نمی‌دانم ملاک این حرف‌ها کجاست.

وی در خصوص دلخوری رحمان رضایی از سکوت مدیرعامل باشگاه در قبال این اتفاقات گفت:‌ رحمان رضایی همیشه از همه چیز دلخور است. وقتی من سخنگو هستم و حرف می‌زنم، قرار نیست مدیرعامل صحبت کند. حالا ممکن است او در جایگاه خودش نظراتش را بیان کند اما من جواب همه پرسش‌ها را می‌دهم. ان‌شاءا... تیم ذوب‌آهن ببرد و رحمان دلخور هم باشد مشکلی نیست.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1399/10/03
سابقه سپاهان یقه شما را گرفته و دنبال بازی نکردن بودید باید سه بر صفر شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج