تسلیت پرسپولیس برای درگذشت هوادارش
۱۰۷۲۸۶۴
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۸
۱۶۹۱
باشگاه پرسپولیس درگذشت هوادار یاسوجی این تیم را تسلیت گفت.

خبرورزشی: باشگاه پرسپولیس با ارسال پیامی، درگذشت هوادار یاسوجی را که پس از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عارضه سکته مغزی در گذشت، به خانواده آن مرحوم و جامعه هواداری پرسپولیس و فوتبال تسلیت گفت.

سامی ۶ساله دیگر آغوش گرم، چشم‌های مشتاق، لب‌های خندان و بازوان پرتوانش را دیگر احساس نخواهد کرد. مرحوم بهروز خورشیدیان یاسوج ازهواداران دو آتشه پرسپولیس بود. مثل میلیون‌ها نفر دیگر که بی‌دریغ به پرسپولیس عشق می‌ورزند.

یک جوان ۳۳ ساله و ورزشکار که نام خانوادگی‌اش نشان می‌دهد از آن خانواده‌های قدیمی یاسوج باشند. از یک خانواده کاملا پرسپولیسی. پذیرش درگذشت او که همیشه اهل ورزش بود و در عین جوانی برای دوستان و خانواده‌اش قابل باور نیست. برای تماشای بازی میهمان بود. می‌گویند از آن‌ها بود که به خاطر استرس و هیجان نسبت به بازی پرسپولیس، باید در یک متری تلویزیون می‌نشست. تعریف می‌کنند که بعدازظهر شنبه هم با همان هیجان بازی را دنیال می‌کرد. بعد از گل دوم بود که به شدت عصبی می‌شود. ناراحتی او بعد از به ثمر نرسیدن فرصت گل آخر بازی بیشتر هم می‌شود.

سوت پایان بازی که به صدا در می‌آید، با ناراحتی خانه‌ای که در آن میهمان بود را ترک می‌کند و راهی منزل خودش می‌شود. همسر و فرزندش، دیرتر و شب هنگام به خانه بر می‌گردند.

آقا بهروز به خواب رفته و آن اتفاق تاسف‌بار هنوز روی نداده است. چند ساعت بعد، بدن او یخ کرده بود. اورژانس می‌رسد، اما کار از کار گذشته بود. بهروز خورشیدیان یاسوج در خواب به دلیل سکته مغزی، جان به جان آفرین تقدیم کرد و روز دوشنبه در آغوش خاک آرام گرفت.

روحش در آرامش.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:15
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1399/10/04
بازیکن و مربی شما هم پول میلیاردی بگیرید و هوادار سکته بزنه همین!!!!!!!آسوده بخوابین با وجدان راحت!!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1399/10/04
خدارحمتشون کنه
ولی ادم جونشو نمیذاره رو یه چیز تا این. حد بی ارزش
United Arab Emirates
09:22 - 1399/10/04
روحش شاد،همه ما هواداران حالت بهروز و داشتیم کسی که پرسپولیس میاد بایدبدونه ملیونها هوادار به بازی خوب اون چشم بسته ان نه به اشتباهاتشون ،هنوز ما توشوک هستیم
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1399/10/04
به عنوان ی استقلالی میگم روحش شاد.تمام ایران ناراحت شدن از فوت این هوادار..نمیگم از قهرمان نشدن پرسپولیس ناراحتم بلکه خوشحال هم شدم اما تو این شرایط بد اقتصادی تمام دلخوشی ملت شده فوتبال بعد مسئولین میان عامدانه باعث تضعیف تیم های ایرانی میشن با قانون های مسخره شامل سقف قرارداد..محدودیت جذب بازیکن و مربی خارجی..خصوصی نکردن باشگاهها..نداشتن زیر ساخت ها..از فوتبال فقط حسرتش برا من هوادره
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1399/10/04
این تیم همه عشق وزندگی مردم است .وای به عقوبت کسانی که فقط برای کریهای مسخره به عشق مردم لطمه زدندوزیراب پرسپولیس راتوی اسیازدند..کارمامنتظرشماست.
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1399/10/04
انقدر نمیفهمی که از باخت تیم ایران خوشحالی
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1399/10/04
روحش شاد،
پرسپولیس تیم محبوب هرایرانی آریایی هست،
به عشق پرسپولیس درود بر همه ایرانیان پاک وطن دوست،
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1399/10/04
خدارحمتش کنه ،،روحش شادباشه وامیدوارم خداوندبه خانواده ایشان صبری جزیل عنایت بفرماید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج