دوپینگ شهباز با محرم نویدکیا!
۱۰۷۳۰۳۱
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
۱۲۹۷
مهاجم بلندقامت سپاهان با تغییرات کادرفنی این تیم، به یکی از مهره‌های کلیدی طلایی‌پوشان بدل شده و روزهای رویایی را همراه تیمش می‌گذراند.

ورزش سه: مهاجم بلندقامت سپاهان با تغییرات کادرفنی این تیم، به یکی از مهره‌های کلیدی طلایی‌پوشان بدل شده و روزهای رویایی را همراه تیمش می‌گذراند.

بدون‌تردید یکی از ارکان اصلی اوج‌گیری سپاهان در لیگ بیستم و حضور این تیم در جایگاه دوم جدول -هم‌امتیاز با گل‌گهرِ صدرنشین- درخشش سجاد شهباززاده در ترکیب طلایی‌پوشان اصفهانی است؛ چرا که او برخلاف فصول گذشته که معمولا شروعی آرام در لیگ برتر داشت و نامش در جدول گلزنان نیز در میان مدعیان به چشم نمی‌خورد، حالا دومین گلزن برتر لیگ است و در چهار بازی اخیر سپاهان توانسته 5 گل برای تیمش به ثمر برساند.

آماری که پیش از این در 37 مسابقه برای شهباززاده به دست آمده بود و او در 37 دیدار توانسته بود 5 گل با پیراهن سپاهان به ثمر برساند؛ همچنین آمار حکایت از آن دارد سجاد شهباززاده با درخشش مقابل مس رفسنجان، برای اولین بار در لیگ برتر موفق به گلزنی در 4 بازی پیاپی شد تا این‌چنین نشان بدهد در بهترین فرم بازی خود قرار گرفته و روزهای خوبی را سپاهان در لیگ بیستم سپری می‌کند.

او که تجربه حضور در لیگ برتر با تیم‌های سایپا، استقلال، نفت و سپاهان را دارد، روز سه‌شنبه و در دیدار مقابل مس رفسنجان، توانست به مس گل بزند تا مس رفسنجان 24مین تیمی باشد که سجاد شهباززاده توانسته به آن گل بزند؛ بدون‌تردید تداوم روزهای درخشان سجاد در سپاهان می‌تواند همچنان به تاخت و تاز شاگردان محرم در لیگ برتر ادامه بدهد و آن‌ها را در جمع مدعیان نیز حفظ کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج