پیام روحانی به مناسبت میلاد حضرت مسیح (ع)
۱۰۷۳۱۵۴
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
۱۲۸۵
رییس جمهوری ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت مسیح (ع) و آغاز سال نو میلادی ۲۰۲۱ تاکید کرد: سران کشور‌ها برای برون رفت از بحران‌های فراروی جهان و تسریع در روند مبارزه با ویروس کرونا بیش از پیش بکوشند.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: در پیام های جداگانه حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به سران کشورهای جهان آمده است: جهان امروز با بحران‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی متعددی روبرو است. ضروری است تا سران کشورها در پرتو اراده و مساعی مشترک، با همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی، برای برون رفت از این بحران‌ها و همچنین تسریع در روند مبارزه با ویروس کرونا و بازگشت زندگی بشر به روال معمول، بیش از پیش بکوشند.

روحانی در این پیام خاطرنشان کرد: عیسی‌بن مریم(ع)، پیامبر صلح و آشتی و پرچمدار مهرورزی و نوع‌دوستی است. امید آن است که بشر امروز، به ویژه پیروان تمام ادیان آسمانی، با استعانت از آموزه‌های رفیع انبیاء الهی و با تمسک به راه و رسم آنان بتوانند مسیر تعالی و کمال انسانی را طی کنند.

رییس جمهوری در بخش پایانی پیام خود به سران کشورهای جهان، سالی توأم با سلامتی و بهروزی را برای ملت ها و دولت های آنان مسالت کرده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج