خارپاشنه چند هزار یورویی چرک کرده بود!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۷۴۶۴۲
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳
۱۱۶۶
مرد نقره‌ای پرتاب دیسک ایران در المپیک لندن، بعد از جراحی پرحاشیه خار پاشنه در آلمان، بالاخره رسانه‌ها را از شرایط فعلی‌اش مطلع کرد.

روزنامه خراسان: مرد نقره‌ای پرتاب دیسک ایران در المپیک لندن، بعد از جراحی پرحاشیه‌ خار پاشنه در آلمان، بالاخره رسانه‌ها را از شرایط فعلی‌اش مطلع کرد. احسان حدادی تاکید داشت حتما این جراحی کوچک را در آلمان و زیر‌نظر پزشک معتمدش انجام دهد، چون مدعی بود هیچ پزشک ایرانی بابت انجام دقیق این عمل به او تضمین نداده است. او درحالی در آلمان زیر‌تیغ رفت که پزشک آلمانی هم به او تضمین نداده بود.

حالا اما با گذشت مدتی از این اتفاق و برگشت حدادی به ایران، او از چرک کردن محل جراحی‌اش خبر می‌دهد و می‌گوید: «پس از عمل جراحی، پاهایم چرک کرده بود، اما الان خداراشکر خیلی بهتر شده.» با تمام این اوصاف اما او از نتیجه جراحی راضی است و دوران تکمیلی درمانش را سپری می‌کند: «فعلا که تمرینات و کار‌های فیزیوتراپی‌ام را در تهران پیگیری می‌کنم و خوشبختانه شرایط پایم خیلی بهتر شده. من هم مثل خیلی‌ از ورزشکاران، کار‌های مربوط به فیزیوتراپی و درمانی خودم را در فیزیوتراپی بهنام دنبال می‌کنم.»

البته مرد اول پرتاب دیسک آسیا، مثل همیشه رسانه‌ها را از تندی کلامش در امان نمی‌‌گذارد و با تاکید بر موفقیت‌آمیز بودن عملش در آلمان می‌گوید: «خوشبختانه جراحی موفقیت‌آمیزی را پشت‌سر گذاشتم، هرچند‌ باید خیلی زودتر این عمل انجام می‌شد، زیرا به نفع من بود و باعث می‌شد خیلی زودتر تمریناتم را استارت بزنم. برخی‌ها بی‌دلیل به جریان عمل خارپاشنه من پرداختند، زیرا از روز اول هم قرار بود این اتفاق رخ دهد. بالاخره اشخاصی که در جایی مشغول به کار هستند و فعالیت حرفه‌ای انجام می‌دهند، یکسری انتقاداتی از ورزشکاران انجام می‌دهند. البته خداراشکر احسان حدادی آنقدر ورزشکار بزرگی است که هنوز هم‌ برخی دوستان درباره من دست به قلم می‌شوند. دوستان باید کمک کنند تا بتوانیم به موفقیت‌های بیشتری برسیم و در‌کنار آن هم من نوکر تمام آن‌ها هستم.»

او که قبلا هم به خاطر مصاحبه گزینشی‌اش با برخی خبرنگاران در حاشیه مجمع دوومیدانی، باعث دلخوری جمع زیادی از خبرنگاران شده بود، حالا حرف‌های دیگری بابت رفتار آن روزش می‌زند و به ورزش سه می‌گوید: «دوستان عدم مصاحبه من در روز مجمع را به حساب بی‌احترامی‌ام نگذارند. هنگامی که یک ورزشکار دچار مصدومیت می‌شود، یک ارگانی آن‌هم به نام فدراسیون پزشکی‌ورزشی موظف است تا به شرایط ورزشکاران آسیب‌دیده رسیدگی کند. خود من از زمانی که کودک بودم، ماهی 7 هزار تومان پول بیمه پرداخت ‌کرد‌م و اکنون هم مسئولان فدراسیون پزشکی تمام این مبالغی را که پرداخت کرده‌ا‌م ، برای خودم هزینه می‌کنند. تصمیم مسئولان فدراسیون پزشکی‌ورزشی این بود که خار پاشنه من در آلمان جراحی شود. طی توافقی که میان مسئولان کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و فدراسیون پزشکی‌ورزشی انجام شد، تصمیم گرفته شد تا در آلمان جراحی شوم.

داستان هر‌چه بود تمام شد رفت و من عمل خودم را در آلمان انجام دادم و اکنون هم در ایران هستم.» به قول خودش، حدادی در ایران است و طبق عادت قدیمی، بعد از سفرهای خارجی، اولین اردوی داخلی را با کیش استارت می‌زند: «از این هفته قرار شده همراه با ایگور مزگوف در کیش اردوی خودم را استارت بزنم و امیدوارم شرایطی پیش بیاید تا مربی‌ام هم به ایران بیاید. ما تمام برنامه‌های خودمان را به فدراسیون ارائه داده‌ایم و هر تصمیمی که آن‌ها بگیرند، برای ما قابل احترام است.»

مسئولان ورزش کشور اما‌ تا به امروز باب دل حدادی تصمیم گرفته‌اند که او بهانه‌ای بابت نتیجه‌گیری در المپیک توکیو نداشته باشد. با این حال اما او همچنان حرف روشنی از هدف اصلی‌اش در المپیک‌2020 نمی‌‌زند و به کلی‌گویی بسنده می‌کند: «تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا در المپیک ۲۰۲۱ توکیو بهترین نتیجه را بگیرم و باعث خوشحالی مردم کشورم بشوم.»

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1399/10/09
حدادی چه خبرداردکه یک سوم مردم ایران قدرت خریدگوشت ندارند.
پاسخ ها
لنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۹
موافقم ۰
لنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۹
موافقم ۰
لنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۹
موافقم ۰
لنگ
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۹
موافقم ۰
-
13:22 - 1399/10/09
آیا برای مدال ضمانت داده یا کشور رو سر کار گذاشته؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فرش تارنگ_فوتر