نماینده اصولگرا: فضای مجازی خوب است اگر...
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۷۴۸۷۹
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
۱۱۳۸
کاظم موسوی، نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «انتخاب» اظهار داشت: اساسا فضای مجازی، فضا و میدان خوبی است، مشروط بر آنکه بتوانیم خواسته خودمان و اتفاقات جامعه را به مردم و مخاطبان خودمان اطلاع‌رسانی کنیم. البته شبکه‌های اجتماعی مانند یک شمشیر دولبه‌ای هستند که اگر به سلامت در آنها رفتار کرده و از آنها استفاده مشروع در جهت حل مشکلات مردم و کشور داشته‌ باشیم، اتفاق خوبی خواهند بود ولی اگر آن روی سکه را نگاه کنیم و از این طریق برای آبرو بردن افراد و اشاعه فرهنگ غیرمشروع و غیرعرف استفاده کنیم، حتما مذموم و ناصحیح است

انتخاب: کاظم موسوی، نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: من کمی در شبکه‌های اجتماعی فعال هستم. من اعتقاد دارم که جلوی علم را نمی‌توان گرفت و ما باید خودمان را با علم روز دنیا بسازیم و اصطلاحا با آن لینک بشویم. اما درک درست از این علم هم بسیار مهم است. آیا این علم برای مردم و بازار قرار است به کار گرفته شود؟ اگر چنین است که اتفاق خوبی خواهد بود ولی اگر بنا باشد در خدمت آبرو بردن مومنان و شوک دادن به جامعه باشد، حرام است.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا با فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر و یوتیوب و تلگرام و ... موافق هستید، گفت: اساسا فضای مجازی، فضا و میدان خوبی است، مشروط بر آنکه بتوانیم خواسته خودمان و اتفاقات جامعه را به مردم و مخاطبان خودمان اطلاع‌رسانی کنیم. البته شبکه‌های اجتماعی مانند یک شمشیر دولبه‌ای هستند که اگر به سلامت در آنها رفتار کرده و از آنها استفاده مشروع در جهت حل مشکلات مردم و کشور داشته‌ باشیم، اتفاق خوبی خواهند بود ولی اگر آن روی سکه را نگاه کنیم و از این طریق برای آبرو بردن افراد و اشاعه فرهنگ غیرمشروع و غیرعرف استفاده کنیم، حتما مذموم و ناصحیح است.

نماینده اصولگرا: فضای مجازی خوب است اگر...

وی همچنین در پاسخ به پرسشی درمورد بازنگری در فیلترینگ گفت: من در پاسخ به این پرسش اعتقاد دارم که ما نیازمند تامل بیشتر و کار کارشناسی و بررسی‌های دقیق‌تری هستیم. چراکه برخی در این مساله می‌گویند که فیلترینگ نباشد و برخی صلاح را بر ادامه فیلترینگ می‌دانند ولذا اختلاف نظراتی درباره این مساله وجود دارد و در نهایت باید دید که تصمیم‌گیران اصلی این امر، کدام را صلاح می‌دهند. من فکر می‌کنم که اگر ما نسبت به مسائل مختلف کشور، نگاه مسالمت‌آمیز داشته باشیم، می‌توانیم زودتر به نتیجه برسیم.

این نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما نیازمند فرهنگسازی در بحث فضای مجازی هستیم، تصریح کرد: البته من قصد توهین به کسی را ندارم ولی قبل از هرچیز ما باید از طر یق فرهنگسازی یاد بگیریم که چگونه از فضای مجازی استفاده کنیم و موارد استفاده از این مساله چیست و در نهایت چه اهدافی از این موضوع داریم تا خدایی ناکرده مرتکب خطا یا اشتباهی نشویم. ما امروز در عصر ارتباطات قرار داریم و امیدوارم بتوانیم در مسیر قرار بگیریم که بتوانیم استفاده بهینه‌ای از فضای مجازی داشته باشیم، وگرنه مشکلاتی در ادامه رخ خواهد داد.

این نمایند اصولگرا در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید مسئولان اطلاعاتی و امنیتی درباره فیلترینگ یا رفع فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی تصمیم‌گیری کرده و نظر بدهند، گفت: من به شخصه نمی‌توانم یک جواب صریح آری یا خیر بدهم که فیلترینگ ادامه پیدا کند یا خیر.

موسوی در پاسخ به این پرسش که آیا شما در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فعال هستید، گفت: من کمی در شبکه‌های اجتماعی فعال هستم. من اعتقاد دارم که جلوی علم را نمی‌توان گرفت و ما باید خودمان را با علم روز دنیا بسازیم و اصطلاحا با آن لینک بشویم. اما درک درست از این علم هم بسیار مهم است. آیا این علم برای مردم و بازار قرار است به کار گرفته شود؟ اگر چنین است که اتفاق خوبی خواهد بود ولی اگر بنا باشد در خدمت آبرو بردن مومنان و شوک دادن به جامعه باشد، حرام است.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1399/10/09
گفته شبکه های اجتماعی خوبن به شرطی که در اختیار ما باشن تا حرفها مون رو بزنیم برنامه هامون رو ارائه کنیم. یعنی اولا ما جوابگو در این شبکه ها نباشیم و یکطرفه باشه . ثانیا دیگران نظرات و برنامه هاشون رو ارائه ندن فقط خودمون. خب حاجی فرقش با صدا و سیما و روزنامه های شما چی میشه ؟
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1399/10/09
بایددرمدارس به جد،درس استفاده صحیح ازفضای مجازی وخطرات وترفندهای تبلیغاتی شبکه های اجتماعی،تدریس شود!چطورمکان شمامشخص می شودوچگونه،شبکه های اجتماعی می توانندشمارابه کشوربدبین،کنند!ترفندهابایدبه جوانان جهت آگهی،درس داده شود!
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1399/10/09
نماینده ای که نمیتونه نطر بده فیلتر ینگ خوبه یا بده چجوری رفته مجلس
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1399/10/09
فضای مجازی خوب است اگر در خدمت حضرات اصولگرا باشد؛ ولاغیر!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر