شریعتمداری: متناسب‌سازی حقوق‌ها ادامه دارد
۱۰۷۴۸۸۶
۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
۲۱۷۶
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در نشستی صمیمی که به شکل وبیناری برگزار شد، با جمعی از روسای کانون‌های بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در ۳۱ استان و یازده شهرستان گفت‌وگو کرد و در جریان نظرات و انتقادات آنان قرار گرفت.

ایسنا: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در نشستی صمیمی که به شکل وبیناری برگزار شد، با جمعی از روسای کانون‌های بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری در ۳۱ استان و یازده شهرستان گفت‌وگو کرد و در جریان نظرات و انتقادات آنان قرار گرفت.

محمد شریعتمداری هدف اصلی از برگزاری این برنامه را شنیدن نظرات روسای کانون‌های بازنشستگی عنوان کرد و گفت: سیاستگذاری شهروندمدار، تنها از طریق برقراری ارتباط روشن و منطقی با جامعه مخاطب ممکن می‌شود.

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نقش و اهمیت کانون‌های بازنشستگان کشوری افزود: جا دارد در اینجا مراتب قدردانی خود را از همراهی، همفکری و دلسوزی روسا و اعضای این کانون‌ها برای تحقق مطالبات بازنشستگان با مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری بیان کنم.

شریعتمداری: متناسب‌سازی حقوق‌ها ادامه دارد

شریعتمداری با اشاره به اجرای طرح همسان‌سازی و افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال جاری اعلام کرد: منابع این کار از طریق واگذاری سهام شرکت‌ها تامین شده که صندوق بازنشستگی کشوری باید با سرمایه‌گذاری بر روی این سهام، برای تامین منابع همسان‌سازی اقدام کند.

وی با اشاره به انجام اصلاحاتی در روند اجرای طرح همسان‌سازی و رفع ایرادات آن، گفت که این روند همسان‌سازی و متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان در سال‌های آتی هم تداوم خواهد داشت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین با تاکید بر توجه ویژه این وزارتخانه به تشکل‌های تخصصی و جلب مشارکت جامعه مخاطب تصریح کرد: نظرات و دیدگاه‌های روسا و اعضای کانون‌های بازنشستگی دریافت و احصا شده و متناسب با آن، دستورالعمل‌های لازم به صندوق بازنشستگی کشوری و دستگاه‌های ذیربط ابلاغ شده است.

وی همچنین از گردآوری پیام‌ها و مطالب منتشرشده از سوی بازنشستگان در فضای مجازی و تحلیل محتوای آنها خبر داد و گفت: بر اساس تحلیل محتوای منتشرشده در فضای مجازی، ۶ محور اصلی نظرات بازنشستگان درباره طرح همسان‌سازی احصا شد و در قالب طرح اصلاحی، عملیاتی شده است.

به گفته وی، در مورد بیمه تکمیلی هم ایرادها و انتقادات موجود از شرکت بیمه‌گذار یا عدم پرداخت به‌موقع حق بیمه انتقادات بازنشستگان را دریافت کرده‌ایم و موارد ضعف و ایراد درحال پیگیری است.

شریعتمداری همچنین به اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری برای رفع نقایص اجرایی طرح‌های رفاهی و خدماتی، شفاف‌سازی فعالیت شرکت‌های وابسته به صندوق و ایجاد و تقویت مراکز ارتباطی اینترنتی و تلفنی با بازنشستگان اشاره کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، وی همچنین در پاسخ به درخواست یکی از بازنشستگان بر ارائه خدمات رفاهی از سوی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی به بازنشستگان معادل کمک‌های رفاهی شاغلان تاکید کرد و گفت: این امر، محدودیت و مانع قانونی ندارد و توسط همه دستگاه‌ها باید اجرایی شود.

انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:18
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1399/10/09
خدا وند همه دزدان را نابود کند که از جیب بازنشستگان تامین اجتماعی میدزدن وبحساب کشوری ولشگری میریزند ،وام 50میلیونی برای کشوری ، هرسال چند نوبت افزایش ،پس باز نشتگان تامین اجتماعی که بیش از 5میلیون نفر هستند چه هیزم تری را به این حکومت فروخته اند
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1399/10/09
بازنشسگان تامین اجتماعی چطور ؟
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1399/10/09
سلام جناب وزیر همیشه از کشور صحبت میکند آیابازنشته کارگری اهل این کشور نیست
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1399/10/09
قشنگ مطالعه کن پدرجان بعد تصبیبش کن با میلیونها که در چرخه این سیستم مو سفید کردن آسیب دیدین دارن نون میخورن براشون بیشتر مایع بزار نون بری نکن
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1399/10/09
پس باز نشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی کی همسان سازی میشه ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1399/10/09
اگه خودت ذینفع بودی که يه شبه انجامش داده بودی
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1399/10/09
متناسب سازی بازنشتگان تامین اجتمائی درست انجام نشده وحدود ۲ماه است که اعتراض خودرابسازمان طی
نامه که بشماره۶۰۹۷۵۷۷۹ ثبت شده است داده ام
ومتاسفانه تابحال جوابی نداده اند
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1399/10/09
مرد حسابی به فکر بازنشستگان تامین اجتماعی باش که با نان خالی شکمشان را سیر میکنند به کشوری چه کار داری بی وجدان .
Iran, Islamic Republic of
21:17 - 1399/10/09
با سلام بنده بالای ۲۰سال سابقه بیمه ۲۴۰۰ میلیون آیا خرج چند روز یک خانواده میشود جواب چیست
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1399/10/09
اقای شریعتمداری پس تامین اجتماعی چی صندوق تامین اجتماعی واسه کارگرا وباز نشسته هاش نه برای کشوری ولشکری دا از شما ها نگذره که برای کارگر قطره چکانی میکنید
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1399/10/09
بهتره بازنشستگان کشوری ولشکری درسال۱۴۰۰هم نوددرصدشاغلان،حقوق بگیرنند!
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1399/10/09
اگه با این باشه در حد باد هواست
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1399/10/09
چند ساله داره همین حرفارو تکرار میکنن،یه سری به سفره کارگرا بزنید.خدا ازشون نگذره
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1399/10/09
بله اما برای برخی بازنشسته های ارگان‌ها خاص تا 90% افزایش حقوق دادین و برای تامین اجتماعی ها 10 تا16%
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/10/09
خواهشن عمل کنید حقوق ما ماهی یک میلیون به هیچی نمیرسه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج