کارگردان مشهور عرب بازیگری می‌کند
۱۰۷۵۱۲۰
۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
۱۴۷۱
نادین لبکی کارگردان لبنانی فیلم «کفرناحوم» به عنوان بازیگر به پروژه بازسازی فیلم ایتالیایی «غریبه های تمام عیار» پیوست.
خبرگزاری صبا: نادین لبکی کارگردان لبنانی فیلم «کفرناحوم» به عنوان بازیگر به پروژه بازسازی فیلم ایتالیایی «غریبه های تمام عیار» پیوست.
 
کارگردان مشهور عرب بازیگری می‌کند
 
 به نقل از ورایتی، نادین لبکی فیلمساز و بازیگر لبنانی که فیلم «کفرناحوم» ساخته وی توانست نامزد جایزه اسکار شود، این بار جلوی دوربین می رود. لبکی قرار است به عنوان بازیگر در نسخه عربی بازسازی فیلم ایتالیایی «غریبه های تمام عیار» بازی کند.
 
لبکی در این فیلم در کنار بازیگرانی چون مونا زکی، عادل کَرم، ایاد ناصر، دایموند بوعبود و بازیگر و نمایشنامه نویس اسطوره ای جرج خباز بازی خواهد کرد.
 
اولین بار اواخر سال ۲۰۱۸ اعلام شد که قرار است «غریبه های تمام عیار» بازسازی شود و البته دو بار تولید فیلم به دلایل نابسامانی در کشور لبنان و همینطور کووید-۱۹ به تعویق افتاد.
 
فیلمنامه نسخه عربی «غریبه های تمام عیار» را گابریل یامین نوشته و ویسام سامایرا برای کارگردانی فیلم در نظر گرفته شده است.
 
«غریبه های تمام عیار» داستان هفت دوست قدیمی است که برای صرف شام گردهم می آیند آنها تصمیم می گیرند  یک بازی انجام دهند؛ تلفن های همراه شان را روی میز می گذارند و تمام تماس ها و پیامک های خود را در دسترس دیگر دوستان قرار می دهند، در حالی که بازی آنها در ابتدا یک حالت بازیگوشانه دارد رفته رفته با فاش شدن برخی اسرار موضوع جدی می شود.
 
نسخه ایتالیایی این فیلم محصول سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۳۱ میلیون دلار در گیشه بدست آورد. از این فیلم بازسازی های بسیاری در طی همین چند سال صورت گرفته که این آثار در مجموع نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار در گیشه بدست آورده اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج