بازگشت مردِ همسرکش به صحنه جرم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۷۵۳۴۵
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
۲۹۹۷
قضات جنایی در حال تحقیق از سه مرد هستند که در ماجراهایی جداگانه همسران خود را به قتل رسانده‌اند. متهمان به جرم خود اعتراف کرده و جزئیات جنایت‌ها را شرح داده‌اند.

شرق: قضات جنایی در حال تحقیق از سه مرد هستند که در ماجراهایی جداگانه همسران خود را به قتل رسانده‌اند. متهمان به جرم خود اعتراف کرده و جزئیات جنایت‌ها را شرح داده‌اند.

در اولین پرونده کارآگاهان جنایی استان کرمانشاه چند روز پیش مطلع شدند جسد زنی در یک خیابان پیدا شده است. مأموران وقتی به محل اعلام‌شده رفتند و جنازه را بررسی کردند، اطمینان یافتند مرگ این زن طبیعی نیست و او به قتل رسیده است. شواهد نشان می‌داد جنایت در مکان دیگری رخ داده و سپس جسد به آن مکان منتقل شده است.

بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات برای یافتن ردی از قاتل یا قاتلان آغاز شد. چند روز بعد از این اتفاق مأموران گشت پلیس مردی را در نزدیکی محل کشف جسد مشاهده کردند. این مرد به محض دیدن پلیس مسیر خود را تغییر داد و سعی کرد پنهان شود. همین رفتار، ظن مأموران را برانگیخت و درنهایت مرد مظنون بازداشت شد. در همان بررسی‌های اولیه معلوم شد این مرد همسر مقتول است.

متهم وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، به کشتن زنش اقرار کرد و گفت: من و همسرم مدت‌ها بود با هم اختلاف داشتیم تا اینکه بالاخره در جریان یک مشاجره از کوره در‌رفتم و او را کشتم. بعد جسدش را به خیابان بردم و رها کردم تا ردپایی از خودم به جا نگذارم. بعد از چند روز به محل رهاشدن جسد برگشتم تا ببینم چه اتفاقی افتاده است، اما دستگیر شدم. این مرد اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

دومین متهم مردی است که همسرش را به خاطر اختلاف بر سر موضوعات مالی به قتل رسانده است. کارآگاهان پلیس استان فارس وقتی از کشته‌شدن زنی در خانه‌اش مطلع شدند، به محل حادثه رفتند و تفحص‌های خود را آغاز کردند. همه شواهد دال بر این بود که شوهر این زن دست به جنایت زده و همسرش را با استفاده از جسم سخت به قتل رسانده است. این‌گونه بود که جست‌وجوها برای یافتن مرد فراری آغاز شد تا اینکه او خودش به کلانتری رفت و تسلیم شد.

این مرد در اعترافاتش گفت: من و زنم زندگی خیلی خوبی داشتیم، اما اختلافات ‌ما از مدتی قبل شروع شد و علت اصلی آن هم مسائل مالی بود. زنم می‌گفت درآمد من کم است و نمی‌توانیم زندگی خوبی داشته باشیم. بارها سر این موضوع با هم جر‌و‌بحث کردیم. من خیلی تلاش کردم کاری کنم رفتار زنم مثل سابق شود، اما موفق نشدم. روز حادثه بار دیگر سر همین موضوع با هم بگومگو کردیم.

من که عصبانی شده بودم، در یک لحظه جسمی را به سر همسرم کوبیدم. نمی‌خواستم او را بکشم، اما زنم غرق در خون به زمین افتاد و فهمیدم جانش را از دست داده است. به همین دلیل فرار کردم، اما عذاب وجدان داشتم و بالاخره بعد از چند روز تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.
متهم در ادامه صحنه قتل را بازسازی کرد و روانه زندان شد. او اکنون منتظر است تا قضات دادگاه کیفری پرونده‌اش را در نوبت رسیدگی قرار بدهند.

سومین متهم مردی است که همسرش را به طرز فجیعی از پا درآورده است. او ادعا می‌کند به خاطر توهم شیشه‌ای دست به جنایت زده است.

کارآگاهان جنایی استان خراسان رضوی وقتی از قتل زنی 35‌ساله در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند. آنها جسد زن جوان را در حالی ‌که هدف چندین ضربه چاقو قرار گرفته و به‌‌طرز فجیعی کشته شده بود، مشاهده کردند.

یکی از اهالی ساختمان درباره این جنایت توضیح داد: مقتول و شوهرش با هم مشکل داشتند و گاهی دعوا می‌کردند. شب قبل از این حادثه نیز صدای داد و فریاد آنها به گوش می‌رسید و تا آنجا که من فهمیدم این زن قصد داشت خانه را ترک کند، اما شوهرش مانع شده بود. دعوای آنها تا ساعت پنج بامداد ادامه داشت، اما بعد از آن دیگر صدایی به گوش نرسید و من فکر کردم ماجرا تمام شده تا اینکه صبح آثار خون را مقابل خانه دیدم و فهمیدم اتفاق تلخی رخ داده است؛ به همین دلیل تصمیم گرفتم پلیس را از واقعه مطلع کنم.

شوهر مقتول فراری شده بود؛ به همین دلیل تجسس‌ها برای یافتن ردی از او آغاز شد. این مرحله از تحقیقات چند روزی زمان برد تا اینکه بالاخره مخفیگاه مرد همسرکش پیدا و او بازداشت شد. این مرد وقتی تحت بازجویی قرار گرفت، به کشتن همسرش اعتراف کرد، اما گفت تحت تأثیر ماده مخدر شیشه دست به جنایت زده است. او ادعا کرد زمان حادثه دچار توهم شده بود و اختیار اعمالش را نداشت.

این مرد نیز همچنان در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
08:54 - 1399/10/11
خوبه زنش راکشت میگه توهمات مواد روانگردان وهمی قتلهارامیگن نمیخواستی بکشیم یهوی یهوی یک حبس عالی تاببینم چی بشه
Iran (Islamic Republic of)
14:14 - 1399/10/11
یای‌علی‌مدد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
الله برکت الا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر