اعدام متهمان تجاوز گروهی خمینی شهر
۱۰۷۶۴
۱۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۰
۳۵۳۸
دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان از اجرای حکم اعدام چهار متهم حادثه خمینی شهر در روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه سال جاری خبر داد.
دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان از اجرای حکم اعدام چهار متهم حادثه خمینی شهر در روز چهارشنبه ۲۰ مهرماه سال جاری خبر داد.

محمد رضا حبیبی امروز در اصفهان از تایید حکم دیوان عالی کشور برای اجرای حکم اعدام چهار متهم متجاوز باغ خمینی شهر خبر داد.

وی با بیان اینکه پرونده متهمان باغ خمینی‌شهر با توجه به اهمیتی که داشت ظرف کوتاه‌ترین زمان ممکن در دیوان عالی کشور مورد بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: پس از بررسی‌هایی که دیوان عالی کشور ظرف مدت کمتر از ۴۵ روز بر روی پرونده متهمان باغ خمینی‌شهر انجام داد، اکنون نتیجه نهایی به دادگستری اصفهان را اعلام کرد.

وی با اشاره به تایید حکم اعدام متهمان ردیف اول تا چهارم این پرونده گفت: چهارشنبه حکم شرعی اعدام برای متهمان اجرا می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با بیان اینکه هنوز مکان قطعی اعدام مشخص نشده است، ادامه داد: قرار است این چهار متهم در ملاء عام و در یکی از میادین اصلی خمینی‌شهر به دار آویخته شوند.

وی در ارتباط با حکم دیگر متهمان این پرونده بیان کرد: با توجه به این که هنوز تعدادی از متهمان این پرونده فراری هستند اجرای حکم برای دیگر متهمان در حالت تعلیق قرار دارد و باید بررسی‌های بیشتری برای این متهمان صورت گیرد.

حادثه خمینی‌ شهر،‌ نیمه‌شب ۱۱ خرداد سال جاری با تجاوز گروهی به چند زن و دختر که در یک محفل خانوادگی در یکی از باغ‌های خمینی ‌شهر بودند اتفاق افتاد.

منبع: فارس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایراننام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج