یک دربی تمام وطنی؛ ماجرای نیمروز
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۷۹۰۹۳
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
۴۳۰
دربی پیش رو یکی از مهم‌ترین دیدار‌های استقلال و پرسپولیس است؛ البته بر اساس تجربه، نه به لحاظ فنی! هر دو تیم بعد مدت‌ها با دو نیمکت تمام ایرانی مقابل هم قرار می‌گیرند و نفراتی را در کادر فنی خود دارند که سال‌هاست اعتبار و بنیان هر دو باشگاه هستند.

روزنامه ایران ورزشی: دربی پیش رو یکی از مهم‌ترین دیدارهای استقلال و پرسپولیس است؛ البته بر اساس تجربه، نه به لحاظ فنی! ‌هر دو تیم بعد مدت‌ها با دو نیمکت تمام ایرانی مقابل هم قرار می‌گیرند و نفراتی را در کادر فنی خود دارند که سال‌هاست اعتبار و بنیان هر دو باشگاه هستند.

استقلال نام‌های تأثیرگذاری چون پرویز مظلومی، صمد مرفاوی و محمود فکری را روی نیمکت خود دارد؛ هرچند بر اساس شواهد تاریخی و گذشته فوتبالی ایران به نظر می‌رسید سه پادشاه در یک اقلیم نگنجند اما این بار معادلات برعکس از آب در آمده و تا هفته نهم این سه نفر جز چند مورد عدم هماهنگی در تعویض‌ها حاشیه پر رنگی نداشته و به خوبی در کنار هم کار کرده‌اند. فکری در قامت سرمربی توانسته همکاری نزدیکی با این دو نام بزرگ استقلال داشته باشد و آبی‌ها پس از سال‌ها شروع ضعیف از هفته‌های ابتدایی این بار ترک عادت کرده و از همان ابتدا پرقدرت در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته‌اند.

آن سوی میدان کریم باقری، یحیی گل محمدی و افشین پیروانی قرار دارند. مردانی از نسل طلایی پرسپولیس با عنوان نایب قهرمانی آسیا و تیمی کم مهره از لحاظ فنی اما جنگنده و هماهنگ که بازی کردن با آنها در هر شرایطی سخت خواهد بود چرا که پرسپولیس مدتهاست تا سوت پایان مسابقه برای بردن مبارزه می‌کند. پرسپولیس علی‌رغم از دست دادن تعداد زیادی از بازیکنان تأثیرگذارش به خصوص در خط حمله که سبب کم گل شدن بازی‌های سرخ‌های پایتخت و به سرانجام نرسیدن تلاش تیمی شده است همچنان به دلیل شخصیت تیمی چند سال اخیرش از بخت‌های اصلی قهرمانی لیگ برتر محسوب می‌شود.

مسلماً برگ برنده استقلال و پرسپولیس در دربی نود و چهارم هافبک‌های دفاعی دو تیم هستند؛ جایی که نود دقیقه شاهد درگیری آنها برای حفظ ساختار دفاعی و مالکیت تیم‌ها روی توپ و جریان مسابقه خواهیم بود. در ترکیب آبی‌پوشان بی‌شک مسعود ریگی ستاره نامرئی و فرمانده میانه میدان خط هافبک استقلال خوهد بود؛ او این بار در غیاب علی کریمی به تنهایی در برابر خط هافبک پرسپولیس که به دلیل مشکلات بازیکن این روزها سه هافبک تدافعی را در ترکیب خود می‌بیند مسئولیت برقراری تعادل بین خطوط استقلال را برعهده دارد.

منطقه‌ای که سرخ‌های تهرانی در آنجا نام‌هایی چون کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی و میلاد سرلک را با سابقه بازی ملی و فینال آسیا در اختیار دارند. نبردی که ما را به یاد فیلم ماجرای نیمروز (اثر فرد زینه‌مان) می‌اندازد. جایی که کلانتر شهر در غیاب مردم تنها مانده است. مردمی که از ترس گروه مهاجم در خانه‌هایشان پناه گرفته‌اند. مسعود ریگی در این دیدار مانند ویل کین و در غیاب علی کریمی که شهر را ترک کرده است باید با دار و دسته فرانک میلر مواجه شود. او در استادیوم خالی آزادی مسئولیت مهمی را در برابر سه تفنگدار ارتش سرخ برعهده خواهد داشت و باید دید پس از سوت پایان مسابقه کدام یک از این دو دسته به برتری دست خواهد یافت.

این واقعیتی است که باید آن را پذیرفت! پرسپولیس علی‌رغم کمبود مهره بخت بلندی برای موفقیت برابر استقلال پرستاره دارد و این جنگ هافبک‌های دفاعی دو تیم در میانه میدان است که برنده این جدال را مشخص خواهد کرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
شفا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2