احمد نور نباید گل می‌زد، قائدی چرا!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۷۹۹۰۴
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
۱۳۲۹
دربی ۹۴ ام هم در لحظات پایانی با گلزنی قائدی با نتیجه تساوی خاتمه پیدا کرد تا برای دهمین‌بار متوالی، دربی‌های برگزار شده در دی‌ماه بدون برنده به اتمام برسد.

ورزش سه: دربی 94ام هم در لحظات پایانی با گلزنی قایدی با نتیجه تساوی خاتمه پیدا کرد تا برای دهمین‌بار متوالی، دربی‌های برگزار شده در دی‌ماه بدون برنده به اتمام برسد.

نبرد شاگردان محمود فکری و یحیی گل‌محمدی در دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران، 94مین دربی پایتخت بود که برگزار می‌شد و اگر بخواهیم با جزئیاتی بیشتر این دربی را تحلیل کنیم، 12مین دربی بود که در دی‌ماه برگزار می‌شد؛ البته اگر قرار بود دربی در موعد مقرر خود برگزار شود، باید در آذرماه و پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا میان دو تیم دنبال می‌شد که فینالیست شدن پرسپولیس برنامه سازمان لیگ را برهم زد و این دربی را به دی‌ماه فرستاد.

مورد عجیب اما درباره دربی‌هایی که دی‌ماه برگزار شدند، این است که هیچ‌گاه دربی در دی‌ماه با پیروزی به سود یکی از دو تیم در 90 دقیقه خاتمه پیدا نکرده است و بیشتر دربی‌هایی که در دی‌ماه دنبال شد، پر از خشونت و جنجال و درگیری بودند، تا اینجا که حتی سابقه آن‌که بازیکنان پس از دربی در دادسرا حضور پیدا کنند، وجود دارد!

27 دی سال 1349 و دیگری 30 دی سال 1373 دو دربی ناتمام دی‌ماه هستند که با رأی کمیته انضباطی به سود استقلال سه بر صفر خاتمه پیدا کرد. در بازی سال 49 که در ورزشگاه امجدیه برگزار شد، پرسپولیس ابتدا با گل دقیقه 2 حسین کلانی از حریف خود پیش افتاد، اما استقلال این گل را در دقیقه 75 پاسخ داد. اتفاقی که زمینه‌ساز خشن‌شدن بیش از حد بازی شد، تا جایی که درگیری بین بازیکنان 2 تیم و سپس داور مسابقه باعث شد این بازی حساس نیمه‌تمام بماند.

درست مثل اتفاقی که در سال 73 رخ داد و بازی 2 تیم درحالی‌که 2 بر 2 مساوی پیش می‌رفت، با درگیری مجتبی محرمی و امیر قلعه‌نویی به جنجال کشیده شد و هجوم تماشاگران به زمین بازی و آتش‌زدن سکوها، آن‌چنان برای مسئولان امنیتی و ورزشی وقت کشور سخت بود که چندین بازیکن 2 تیم را محروم کردند.

به جز این دو دربی جنجالی و پرحاشیه، 9 دربی دیگر برگزار شده در این ماه با تساوی در دقیقه 90 خاتمه پیدا کردند و حالا نتیجه دربی 94 هم که حساب 2-2 خاتمه پیدا کرد، به تاریخچه دربی در دی‌ماه اضافه شد تا در 10 مصاف دو تیم در 90 دقیقه، هیچ بردی نصیب سرخابی‌های پایتخت نشود و 10 تساوی به ثبت برسد و این‌چنین دربی در دی‌ماه در زمین فوتبال بدون برنده باقی بماند و طلسم عجیب نبردن در دربی دی‌ماه برای دو تیم ادامه‌دار باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2