راهنمای خرید سرویس خواب
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۸۰۰۵۲
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
۹۴۴۶
محتوای حمایت‌شده
پیش از اینکه اقدام به خرید سرویس خواب نمایید بهتر است با انواع مدل‌های سرویس خواب آشنا شوید و با آگاهی نسبت به خصوصیات هر یک از آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

سرویس خواب یکی از اصلی‌ترین اجزای هر اتاق خواب به حساب می‌آید که زیبایی آن تاثیر بسزایی بر زیبایی اتاق دارد. راهنمای خرید سرویس خواب می‌تواند کمک عظیمی به شما در انتخاب مناسب‌ترین سرویس خواب نماید. پیش از اینکه اقدام به خرید سرویس خواب نمایید بهتر است با انواع مدل‌های سرویس خواب آشنا شوید و با آگاهی نسبت به خصوصیات هر یک از آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

هر سرویس خواب دارای ۵ جزء تشکیل دهنده اصلی می‌باشد. تخت خواب یک نفره یا دونفره، آینه، میز آرایش، صندلی و کمد اجزای تشکیل دهنده هر سرویس خواب می‌باشند. البته در برخی سرویس خواب‌ها ممکن است این اجزاء کم و زیاد شوند، اما اصلی‌ترین جزء سرویس خواب تخت خواب است که مکمل اصلی آن یک تشک خوشخواب و مناسب است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در ارتباط با سرویس خواب، انواع سرویس خواب، نکات خرید آن و همچنین بهترین تولیدکننده و فروشنده در این حوزه را به شما معرفی کنیم.

راهنمای خرید سرویس خواب

راهنمای خرید سرویس خواب

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۷۱۹۹۹۱۶

۰۲۱-۷۷۱۹۹۹۱۷

سرویس خواب چیست و از چه اجزایی تشکیل شده است؟

یکی از اصلی‌ترین و تاثیرگذارترین عناصر بر روی دکوراسیون اتاق خواب، سرویس خواب می‌باشد. سرویس خواب‌ها در گذشته تنها به صورت تخت‌های یک نفره و دو نفره تولید و عرضه می‌شدند، اما با افزایشمحبوبیت آن‌ها در میان مردم، اجزای دیگری نیز به سرویس خواب اضافه شدند. اجزای اضافه شده با تخت خواب کاملا ست بودند و جلوه بسیار زیبایی به محیط اتاق می‌بخشیدند.

هر سرویس خواب عموما از ۵ جزء اصلی تشکیل می‌شود. تخت خواب یک نفره یا دو نفره، آینه، میز آرایش، صندلی و کمد اصلی‌ترین اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب به حساب می‌آیند. در برخی از سرویس خواب‌ها ممکن است اجزای اصلی کم و زیاد شوند، اما تخت خواب یک نفره یا دو نفره را می‌توانیم جزء جدایی ناپذیر هر سرویس خواب بدانیم.

هر سرویس خواب اگر به درستی انتخاب شود، علاوه بر تضمین راحتی فرد می‌تواند تاثر چشمگیری بر دکوراسیون و اندازه اتاق داشته باشد. از همین رو بهتر است پیش از انتخاب سرویس خواب مناسب خود، ابتدا با انواع مدل‌های سرویس خواب آشنا شوید و سپس نکاتی در رابطه با خرید سرویس خواب بدانید تا خرید موفق‌تری را تجربه کنید.

راهنمای خرید سرویس خواب

راهنمای خرید سرویس خواب

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

@arena.palace

انواع سرویس خواب

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، آشنایی با انواع سرویس خواب و و مدل‌های آن می‌تواند منجر به داشتن انتخاب بهتر و خرید موفق‌تر در این زمینه شود. به طور کلی سرویس خواب‌ها دارای ۳ نوع اصلی کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن می‌باشند. هر یک از این انواع دارای زیبایی‌های منحصر به خود هستند و به نوبه‌ی خود طرفداران بسیار زیادی دارند. در ادامه این ۳ نوع از مبلمان را دقیق‌تر بررسی خواهیم کرد:

  • سرویس خواب کلاسیک

این نوع از سرویس خواب‌ها را می‌توانیم یکی از قدیمی‌ترین و البته پرطرفدارترین نوع سرویس خواب‌ها بدانیم. امروزه باور‌های اشتباهی در رابطه با سبک کلاسیک در ذهن مردم نقش بسته است. بسیاری از افراد زمانی که نام سبک کلاسیک به گوششان می‌خورد، ذهنشان به سمت اتاق‌های قدیمی با انواع عتیقه‌جات کشیده می‌شود. در حالی که امروزه تعریف سبک کلاسیک به هیچ عنوان با این نوع دکوراسیون‌های قدیمی تطابق ندارد.

سرویس خواب کلاسیک نوعی از سرویس خواب است که در آن از طراحی‌ها و رنگ‌های غنی و جذاب استفاده شده است و به نوعی حالتی رسمی به اتاق می‌بخشد. سرویس خواب نوع کلاسیک علاوه بر ظاهر لوکس و زیبایی که دارد، دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشد که همین موضوع سبب افزایش محبوبیت آن در میان مردم گردیده است.

در تولید سرویس خواب‌های کلاسیک از چوب‌های طبیعی استفاده می‌شود و همین سبب می‌گردد که این چوب‌های طبیعی حس طبیعت و سرزندگی را به فرد ببخشند. به طور کلی می‌توان گفت که سرویس خواب‌های مدل کلاسیک گزینه بسیار مناسبی برای افراد سخت‌پسند می‌باشد. زیرا با هر نوع نورپردازی و رنگ‌آمیزی قابل انطباق بوده و می‌تواند هر سلیقه‌ای را راضی نگاه دارد.

راهنمای خرید سرویس خواب

  • سرویس خواب نئوکلاسیک

مدل نئوکلاسیک سرویس خواب‌ها به نسبت مدل‌های کلاسیک ساده‌تر هستند و در آن‌ها از جزئیات و تزئینات کمتری استفاده شده است. سبک نئوکلاسیک در انواع سرویس خواب را می‌توانیم ما بین سک مدرن و سبک کلاسیک بدانیم، زیرا مدل‌های نئوکلاسیک نه از جزئیات و تزئینات مدل‌های کلاسیک بهره‌ای برده‌اند و نه مانند مدل‌های مدرن ساده و خطی هستند.

قرار دادن سرویس خواب نئوکلاسیک در دکوراسیون اتاق خواب می‌تواند دست شما را در انتخاب سایر المان‌های دکوراسیون باز بگذارد. زیرا در صورت خرید این نوع سرویس خواب ساده‌تر می‌توانید هم از المان‌های مدرن استفاده کنید و هم تزئینات و رنگ‌های سبک کلاسیک را در دکوراسیون خود بگنجانید.

راهنمای خرید سرویس خواب

اگر از آن دسته افرادی هستید که در تمام زمینه‌ها تعادل را رعایت می‌کنید و نه به سادگی سبک مدرن علاقه دارید و نه شلوغی‌ها و تزئینات سبک کلاسیک را می‌پسندید، بهترین گزینه برای شما خرید سرویس خواب نئوکلاسیک می‌باشد.

  • سرویس خواب مدرن و مینیمال

این نوع از سرویس خواب‌ها معمولا بسیار ساده بوده و رنگ‌های روشن دارند. هیچگونه تزئیناتی در این مدل از سرویس خواب به چشم نمی‌خورد و این مدل‌ها معمولا بسیار ساده و خطی هستند. مدل‌های مینیمال نسبت به مدل‌های مدرن نیز از سادگی بیشتری برخوردارند و معمولا در دکوراسیون‌هایی با رنگ‌های روشن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از خطوط موازی در طراحی سرویس خواب مدرن سبب گشته است که قرار دادن آن‌ها در دکوراسیون جلوه‌ای لوکس و زیبا به فضای داخلی اتاق ببخشد. رایج‌ترین رنگ‌هایی که در مدل‌های مدرن سرویس خواب استفاده می‌شوند رنگ‌های سفید و طوسی هستند به همین خاطر نیز ایجاد تناسب این رنگ‌ها با سایر اجزای دکوراسیون ساده‌تر می‌باشد.

معمولا سرویس خواب‌های مدرن و مینیمال قیمت مناسب‌تری نسبت به سایر مدل‌های سرویس خواب دارند. همین موضوع را نیز می‌توانیم یکی از دلایل محبوبیت این مدل‌ها بدانیم.

راهنمای خرید سرویس خواب

نکات خرید سرویس خواب

برای خرید سرویس خواب می‌توانید از دو طریق خرید حضوری و خرید اینترنتی اقدام نمایید. در خرید‌های حضوری قادر به بررسی کالا از نزدیک هستید، اما برای خرید‌های اینترنتی لازم است اطمینان یابید که فروشگاه اینترنتی مورد نظر معتبر بوده و کالا‌های آن از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

به هنگام خرید سرویس خواب لازم است جنس آن را نیز در نظر بگیرید. به طور کلی سرویس خواب‌ها از جنس چوب، ام دی اف، ورق ملامینه، نئوپان و فلز هستند و بدیهی است که قیمت آن‌ها با توجه به جنس آن‌ها متغیر می‌باشد. معمولا سرویس خواب‌های چوبی و ام دی اف مقاومت بیشتری نسبت به سایر جنس‌ها دارند و به همین خاطر نیز قیمت آن‌ها بیشتر است. پیش از اقدام به خرید بودجه مورد نظر خود را تعیین نمایید تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

راهنمای خرید سرویس خواب

بهترین تولیدکننده و فروشنده سرویس خواب

با افزایش محبوبیت استفاده از سرویس خواب‌ها در دکوراسیون اتاق، تولیدکنندگان بسیاری اقدام به فعالیت در این زمینه نمودند. همین موضوع سبب گشت که یافتن بهترین تولیدکننده و فروشنده سرویس خواب دشوارتر شود. به همین خاطر در صدد برآمدیم تا یکی از بهترین تولیدکنندگان و فروشندگان در زمینه سرویس خواب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید خرید موفق‌تری داشته باشید.

آرناپالاس

آرناپالاس یکی از پیشتازان عرصه تولید و فروش سرویس خواب به حساب می‌آید که فعالیت خود را به صورت تخصصی از سال ۱۳۹۴ آغاز نموده است و با هدف ایجاد اطمینان، آرامش و رضایت مشتریان، کیفیت بالای محصولات و تنوع مدل‌ها، به محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم برسد.

با مراجعه به وب‌سایت اینترنتی آرناپالاس می‌توانید از جدیدترین مدل‌های سرویس خواب دیدن نموده و بهترین و مناسب‌ترین گزینه را متناسب با سبک دکوراسیون اتاق خواب خود انتخاب نمایید. تنوع طرح و رنگ در این فروشگاه اینترنتی بسیار بالاست و می‌توانید با دست باز گزینه مد نظر خود را بیابید.

آرناپالاس علاوه بر محصولات خود که بیشتر سبک کلاسیک و نئو کلاسیک است، با برند ساج‌آسا (بزرگترین شرکت تولیدکننده سرویس خواب در ایران) در زمینه سرویس خواب سبک مدرن همکاری گسترده ای دارد.

برای دیدن بهترین مدل‌های سرویس خواب می‌توانید به وب‌سایت اینترنتی آرناپالاس به نشانی زیر مراجعه نمایید.

راهنمای خرید سرویس خواب

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۷۷۱۹۹۹۱۶

۰۲۱-۷۷۱۹۹۹۱۷

راهنمای خرید سرویس خواب

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید نمایید.

@arena.palace

راهنمای خرید سرویس خواب

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب مراجعه کنید.

arenapalace.com

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر