آینده فوتبال ایران دست همین جوان‌هاست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۰۲۴۲
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
۷۵۴
باید به عبدی‌ها و قایدی‌ها بیشتر میدان داد تا در عین جوانی از تجربه کافی هم برخوردار شوند و بتوانند برای فوتبال این کشور افتخارآفرینی کنند.

خبرورزشی: باید به عبدی‌ها و قایدی‌ها بیشتر میدان داد تا در عین جوانی از تجربه کافی هم برخوردار شوند و بتوانند برای فوتبال این کشور افتخارآفرینی کنند.

دربی با همه هیاهو و هیجانش به پایان رسید و دو تیم استقلال و پرسپولیس به تقسیم امتیازات بسنده کردند. یحیی گل‌محمدی که مقابل سپاهان بدون مهاجم تیمش را به میدان فرستاده بود و این ترس را به جان هواداران پرسپولیس انداخته بود که می‌خواهد با همین سیستم و ترکیب مقابل رقیب دیرینه در دربی حضور پیدا کند، برعکس بازی قبل به مهدی عبدی مهاجم جوان خود از ابتدای بازی میدان داد تا پرسپولیسی‌ها امیدوارانه پای تلویزیون دربی را تماشا کنند.

عبدی جوان هم به خوبی جواب این اعتماد را داد و با گل زیبای خودش در نیمه دوم، پرسپولیس را که با گل دقیقه ۲ ارسلان مطهری از استقلال عقب افتاده بود به بازی برگرداند. عبدی که تا به امروز گل‌های حساسی در لیگ قهرمانان آسیا و دربی‌های تهران برای پرسپولیس به ثمر رسانده با گلی که در دربی ۹۴ زد، ثابت کرد اگر گل‌محمدی اعتماد بیشتری به او کند، بلد است چگونه جواب این اعتماد را بدهد و دست سرمربی را در بازی‌های حساس بگیرد. البته پرسپولیس مهاجمان جوان دیگری مثل رمضانی و مهدیخانی را هم دارد که در صورت اعتماد کادر فنی به آنها قطعاً می‌توانند مثل عبدی بدرخشند.

در آن سوی میدان استقلال که با گل زودهنگام خود از پرسپولیس جلو افتاده بود، در نیمه دوم با بازی‌خوانی اشتباه فکری و کام‌بک پرسپولیس دو گل از حریف دریافت کرد و می‌رفت که بازی را واگذار کند اما حرکت و گل زیبای مهدی قایدی به داد محمود فکری رسید و اجازه نداد استقلال با شکست از زمین خارج شود. البته قایدی در استقلال نسبت به عبدی در پرسپولیس از جایگاه بهتری برخوردار است و در اکثر بازی‌های استقلال فیکس بازی می‌کند و انصافاً در لیگ گذشته با زدن ۱۰ گل در بردهای تیمش نقش بسزایی ایفا کرد. قایدی هر چند در فصل جاری و در چند هفته ابتدایی لیگ نتوانست گلزنی کند اما از بازی با گل‌گهر که پایش به گلزنی باز شد، دوباره به همان قایدی فصل قبل تبدیل شد و توانست در دو بازی بعدی مقابل آلومینیوم و پرسپولیس برای تیمش گلزنی کند.

مهدی عبدی و مهدی قایدی هر دو ۲۲ ساله هستند و اگر بگوییم آینده فوتبال ایران دست همین جوانان است، سخنی به گزاف نگفته‌ایم. درخشش بازیکنان جوان در تیم‌های باشگاهی باعث خوشحالی کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان هم می‌شود چراکه آنها هم می‌توانند از این بازیکنان در ترکیب خود استفاده کنند و فوتبال ایران را به روزهای خوب گذشته بازگردانند به شرطی که سرمربیان تیم‌های باشگاهی بیشتر به جوانان خود اعتماد کنند و آنها را با یک اشتباه فنی (که برای بازیکنان باتجربه هم اتفاق می‌افتد) به نیمکت ذخیره‌ها تبعید نکنند. باید به عبدی‌ها و قایدی‌ها بیشتر میدان داد تا در عین جوانی از تجربه کافی هم برخوردار شوند و بتوانند برای فوتبال این کشور افتخارآفرینی کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو