آینده فوتبال ایران دست همین جوان‌هاست
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۰۲۴۲
۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
۷۶۰
باید به عبدی‌ها و قایدی‌ها بیشتر میدان داد تا در عین جوانی از تجربه کافی هم برخوردار شوند و بتوانند برای فوتبال این کشور افتخارآفرینی کنند.

خبرورزشی: باید به عبدی‌ها و قایدی‌ها بیشتر میدان داد تا در عین جوانی از تجربه کافی هم برخوردار شوند و بتوانند برای فوتبال این کشور افتخارآفرینی کنند.

دربی با همه هیاهو و هیجانش به پایان رسید و دو تیم استقلال و پرسپولیس به تقسیم امتیازات بسنده کردند. یحیی گل‌محمدی که مقابل سپاهان بدون مهاجم تیمش را به میدان فرستاده بود و این ترس را به جان هواداران پرسپولیس انداخته بود که می‌خواهد با همین سیستم و ترکیب مقابل رقیب دیرینه در دربی حضور پیدا کند، برعکس بازی قبل به مهدی عبدی مهاجم جوان خود از ابتدای بازی میدان داد تا پرسپولیسی‌ها امیدوارانه پای تلویزیون دربی را تماشا کنند.

عبدی جوان هم به خوبی جواب این اعتماد را داد و با گل زیبای خودش در نیمه دوم، پرسپولیس را که با گل دقیقه ۲ ارسلان مطهری از استقلال عقب افتاده بود به بازی برگرداند. عبدی که تا به امروز گل‌های حساسی در لیگ قهرمانان آسیا و دربی‌های تهران برای پرسپولیس به ثمر رسانده با گلی که در دربی ۹۴ زد، ثابت کرد اگر گل‌محمدی اعتماد بیشتری به او کند، بلد است چگونه جواب این اعتماد را بدهد و دست سرمربی را در بازی‌های حساس بگیرد. البته پرسپولیس مهاجمان جوان دیگری مثل رمضانی و مهدیخانی را هم دارد که در صورت اعتماد کادر فنی به آنها قطعاً می‌توانند مثل عبدی بدرخشند.

در آن سوی میدان استقلال که با گل زودهنگام خود از پرسپولیس جلو افتاده بود، در نیمه دوم با بازی‌خوانی اشتباه فکری و کام‌بک پرسپولیس دو گل از حریف دریافت کرد و می‌رفت که بازی را واگذار کند اما حرکت و گل زیبای مهدی قایدی به داد محمود فکری رسید و اجازه نداد استقلال با شکست از زمین خارج شود. البته قایدی در استقلال نسبت به عبدی در پرسپولیس از جایگاه بهتری برخوردار است و در اکثر بازی‌های استقلال فیکس بازی می‌کند و انصافاً در لیگ گذشته با زدن ۱۰ گل در بردهای تیمش نقش بسزایی ایفا کرد. قایدی هر چند در فصل جاری و در چند هفته ابتدایی لیگ نتوانست گلزنی کند اما از بازی با گل‌گهر که پایش به گلزنی باز شد، دوباره به همان قایدی فصل قبل تبدیل شد و توانست در دو بازی بعدی مقابل آلومینیوم و پرسپولیس برای تیمش گلزنی کند.

مهدی عبدی و مهدی قایدی هر دو ۲۲ ساله هستند و اگر بگوییم آینده فوتبال ایران دست همین جوانان است، سخنی به گزاف نگفته‌ایم. درخشش بازیکنان جوان در تیم‌های باشگاهی باعث خوشحالی کادر فنی تیم ملی فوتبال کشورمان هم می‌شود چراکه آنها هم می‌توانند از این بازیکنان در ترکیب خود استفاده کنند و فوتبال ایران را به روزهای خوب گذشته بازگردانند به شرطی که سرمربیان تیم‌های باشگاهی بیشتر به جوانان خود اعتماد کنند و آنها را با یک اشتباه فنی (که برای بازیکنان باتجربه هم اتفاق می‌افتد) به نیمکت ذخیره‌ها تبعید نکنند. باید به عبدی‌ها و قایدی‌ها بیشتر میدان داد تا در عین جوانی از تجربه کافی هم برخوردار شوند و بتوانند برای فوتبال این کشور افتخارآفرینی کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر