تنش ستاری و کی‌روش ۴۵ دقیقه دوام داشت
۱۰۸۰۹۴۸
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
۹۳۴
یکی از تنش‌های جالب توجه دیدار روز گذشته مابین پیکان و سپاهان بین مدافع و مهاجم بلند قامت دو تیم رقم خورد.

ورزش سه: یکی از تنش‌های جالب توجه دیدار روز گذشته مابین پیکان و سپاهان بین مدافع و مهاجم بلند قامت دو تیم رقم خورد.

کی‌روش استنلی، مهاجم گلزن و تنومند سپاهان که با ادعای گلزنی در جدال با پیکان در این بازی حاضر شده بود، با تنشی که در دقیقه 35 دیدار برابر پیکان شکل داد و با کارت زرد داور مواجه شد، از سوی محرم نویدکیا در پایان نیمه از زمین بازی خارج شد.

محمد ستاری، مدافع چپ پیکان که روز پرکاری را مقابل حمله وران سپاهانی در سمت راست طلایی‌پوشان داشت، در دقیقه 35 بازی با مهاجم برزیلی حریف دچار درگیری لفظی شد. استنلی که بعد از تکل توپ از جلوی پایش توسط ستاری به زعم مدافع چپ پیکان او را با لفظ بدی مورد خطاب قرار داده بود، مشاجره تندی را با یکدیگر پشت سر گذاشتند که با ورود داور، یک کارت زرد نصیب مهاجم سپاهان شد. کی‌روش که در دقایق پایانی نیمه اول هم بازی را عصبی دنبال می‌کرد، با تصمیم کادرفنی این تیم در ابتدای نیمه دوم از زمین خارج شد تا این موضوع موجب اخراج و 10 نفره شدن این تیم نشود.

مدافع چپ پیکان که در این بازی مامور مهار حملات سپاهان در سمت راست حریف بود تقابل ویژه‌ای با محمدرضا حسینی که در دیدارهای اخیر یکی از راه‌های دستیابی طلایی‌پوشان به گل و موفقیت بوده، داشت که در نهایت ماحصل این تلاش بین دو نفر مانع از کامیابی حریف از این جناح شد. پیکان روز گذشته علیرغم نمایش موفقی که در نیمه دوم دیدار مقابل سپاهان از خود به جا گذاشت، در نهایت برابر حریف ناکام ماند و با شکست نقش جهان را ترک کرد.

تنش ستاری – کی‌روش ۴۵ دقیقه دوام داشت

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج