ادعاهای مردی که همسر صیغه‌ای خود را کشت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_2
ریزخور_2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
۱۰۸۱۴۷۸
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۳
۱۹۷۴
مردی که 13 سال قبل همسر صیغه‌ای خودش را کشته و مدت‌ها فراری بود، در جلسه محاکمه جزئیاتی از قتل همسر اولش را بازگو کرد.

شرق: مردی که 13 سال قبل همسر صیغه‌ای خودش را کشته و مدت‌ها فراری بود، در جلسه محاکمه جزئیاتی از قتل همسر اولش را بازگو کرد.

به گزارش خبرنگار ما، اوایل سال جاری زنی به مأموران پلیس مراجعه کرد و گفت از دامادش به خاطر تهدید به قتل دخترش شکایت دارد. این زن گفت: دامادم مدتی است دخترم را اذیت می‌کند و آخرین بار هم در حرف‌هایش گفته قبلا همسرش را کشته و باز هم این کار را می‌کند. من از اینکه دخترم به قتل برسد خیلی می‌ترسم و درخواست کمک دارم.

با توجه به شکایت این زن مأموران تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند و متوجه شدند 13 سال قبل زنی جوان در منطقه‌ای که زن شاکی می‌گوید، کشته شده و عامل قتل او هم شناسایی نشده است. داماد زن جوان به نام نعیم برای بررسی‌های بیشتر بازداشت شد. نعیم در بازجویی‌ها به قتل همسر صیغه‌ای خود در 13 سال قبل اعتراف کرد و گفت: من اتهام را قبول دارم اما همسرم زن فاسدی بود و باید او را به قتل می‌رساندم.

بعد از گفته‌های متهم، کیفرخواست علیه او صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده اولیای دم زنی که 13 سال قبل فوت کرده بود، درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من سال‌ها قبل از افغانستان به ایران آمدم و در ایران زندگی می‌کردم. در این مدت با زنی به نام مریم آشنا شدم و او را به عقد موقت خودم درآوردم.

او از شمال کشور به تهران آمده بود و تنها زندگی می‌کرد. در این مدت که با هم زندگی کردیم من به او دل بستم اما بعد فهمیدم او مرا دوست ندارد. مدتی بود که با مردی رابطه داشت. من چندباری به او تذکر دادم و گفتم من مردی نیستم که بتوانم قبول کنم زنم هر کاری دوست دارد بکند؛ اما به حرف‌هایم توجه نکرد تا اینکه متوجه شدم مریم رفت‌وآمدهای بیشتری با مردان غریبه دارد.

چند پیامک در تلفن همراه او پیدا کردم که ثابت می‌کرد شک من بی‌دلیل نیست به همین دلیل با هم درگیر شدیم و من با ضربات چاقو او را به قتل رساندم. متهم در ادامه گفت: روز حادثه با مریم جرو‌بحث کردیم و این‌طور شد که من با وارد‌کردن ضربات چاقو او را به قتل رساندم و بعد جسد را رها و فرار کردم. بلافاصله از مرز خارج شدم و به افغانستان رفتم. می‌دانستم پلیس ایران دست‌بردار نیست و اگر در ایران باشم دستگیرم می‌کند؛ به همین خاطر هم فرار کردم و رفتم. 10 سال از این ماجرا گذشته بود و من تصور می‌کردم دیگر همه چیز تمام شده است. دوباره به ایران آمدم و این بار با زنی به نام سوسن آشنا شدم و با او ازدواج کردم.

من عاشق سوسن شدم؛ ما زندگی خوبی با هم داشتیم تا اینکه سوسن سر ناسازگاری گذاشت و من را عصبی کرد. یک روز وقتی با هم جرو‌بحث کردیم برای اینکه او را تهدید و وادارش کنم به حرفم گوش کند، به او گفتم من قبلا زن صیغه‌ای داشتم که او را به قتل رساندم. من اصلا فکر نمی‌کردم همسرم آن‌قدر بترسد که موضوع را به مادرش بگوید. او موضوع را به مادرش گفت و مادرش هم به مأموران خبر داد و این‌طور بود که دستگیر شدم.

متهم درباره اینکه چطور همسر اولش را به قتل رساند، گفت: او با مردان غریبه ارتباط داشت و باید می‌مرد. من شوهرش بودم و نباید اجازه می‌دادم چنین زن فاسدی در زمین باشد. خانواده‌اش هم سال‌ها با ما رفت‌و‌آمد نکردند و دخترشان را طرد کرده بودند، چون از کارهای او خوش‌شان نمی‌آمد؛ البته می‌دانستند ما با هم ازدواج کرده‌ایم اما مریم برای اینکه برای کارهایش سرپوش بگذارد با من ازدواج کرده بود. من هم روز حادثه او را به بهانه اینکه می‌خواهم به جایی ببرم، سوار ماشین کردم و در راه با ضربات چاقو او را به قتل رساندم. بعد هم جسدش را همان حوالی رها کردم و متواری شدم.

متهم ادامه داد: من همسر دومم را دوست دارم. سوسن زن بسیار خوب و پاکدامنی است و ما با هم ارتباط خوبی داریم. فقط گاهی جرو‌بحث کوتاهی می‌کردیم که آخرین بار من برای اینکه او به حرفم گوش بدهد، تهدیدش کردم. من واقعا قصد کشتن سوسن را نداشتم و اصلا فکر نمی‌کردم چنین حرفی را به مادرش بگوید و من فکر می‌کردم ما زن و شوهر هستیم و حرف بین خودمان می‌ماند. همین‌جا هم اعلام می‌کنم زنم را دوست دارم و هیچ‌وقت به او آسیبی وارد نمی‌کنم.
بعد از پایان گفته‌های متهم، هیئت قضات برای تصمیم‌گیری درباره متهم وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:16
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شفا_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دارو سازی عبیدی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر