شیطنت بحرینی ها در آستانه بازی با ایران
۱۰۸۲۱
۱۸ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۴
۵۱۶۰
جام جهانی فدای اتفاقات سیاسی می شود؟
مسئولان فدراسیون فوتبال همچنان دلهره دارند که در بازی ایران و بحرین اتفاقی رخ دهد.
 ترس از اتفاقات غیرمترقبه سیاسی به دغدغه اول مسئولان فدراسیون فوتبال در آستانه بازی با بحرین در تهران بدل شده است. مسابقه ای که دو روز دیگر در تهران برگزار می شود و مسئولان بحرینی که می دانند تیم شان شانسی برای تقابل در زمین برابر تیم ملی ما ندارد با اصرار فیفا را وادار کردند تا نماینده ای امنیتی برای این بازی انتخاب کند. نماینده ای که تنها در ورزشگاه می نشیند و وظیفه دارد رفتار هواداران ایرانی را رصد کند. مدت هاست که مردم ایران به دلیل جنایات رژیم آل خلیفه در بحرین علیه شیعیان فارسی تبار بحرینی به تنگ آمده اند و هر بار انزجار خود را در نمازهای سیاسی ، عبادی جمعه یا مناسبت های مذهبی به صورت دسته جمعی به این کشتارها نشان می دهند . بحرینی ها هم که دنبال بهانه می گردند ، با اعتراض به فیفا و دعوت از سفرای کشورهای عربی ادعا دارند ایرانی ها سیاست را به میدان مسابقه فوتبال می کشانند. آنها اتفاقات بازی های استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با تیم های عربستانی را دستاویز قرار داده اند و سعی در این دارند با چنین بهانه ای فیفا را وادار به در نظر گرفتن محرمیتی سنگین برای ایران کنند. محرومیتی که می تواند حتی برابر با حذف ایران از بازی های انتخابی جام جهانی باشد.

به همین دلیل است که مسئولان فدراسیون فوتبال از ترابیان گرفته تا نبی و دیگران مدام هشادر می دهند و از طرفداران خوب فوتبال کشورمان می خواهند تنها تیم ملی فوتبال مان را تشویق کنند.

منبع: خبر آنلاین

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:18 - 1390/07/18
مدت هاست که مردم ایران به دلیل جنایات رژیم آل خلیفه در بحرین علیه شیعیان فارسی تبار بحرینی به تنگ آمده اند

مردم ايران ازجنايات آل خليفه وسلب اختيار وآزاذي وعدم حق راي مردم بحرين وشيعيان مظلوم آن كشور نگران وناراحت هستند .واين همدردي با مردم آمظلوم و اعلام حمايتهاي از خيزشهاي اسلامي صرفا مختص به فارسي تبار ها نيست . اين اشتباه محض است . كه حمايت مردم آگاه ايران اسلامي را محدود به فقط شيعيان فارس تبار ميكنيد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج