همتی: اگر ما نبودیم، دلار ۵۰هزار تومان می‌شد!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۸۲۱۸۵
۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
۴۳۹۰
اگر مقابل بسیاری از زیاده خواهی ها و پولپاشی ها را نمی گرفتیم تورم بسیار شدیدی را لمس می کردیم، به طوری که دلار بالای 50 هزار تومان و تورم فراتر از ۱۰۰ تا ۱۵۰ درصد پیش می‌رفت.

انتخاب: عبدالناصر همتی با حضور در برنامه ی عیار که از شبکه افق پخش می‌شد به بیان توضیحاتی درباره رایزنی ایران با مقامات عراق و کره جنوبی برای آزاد سازی پول های بلوکه شده کشورمان پرداخت و اظهار داشت: از 2 سال قبل رایزنی ها با کره جنوبی برای آزادسازی پول های بلوکه شده آغاز شد ولی بنظر می رسد کره اراده سیاسی برای این کار را ندارد هرچند که در دیدار اخیر،‌ به ما قول دادند که با خبرهای خوب برگردند ولی تجربه مذاکرات قبلی نشان داد که اراده ندارند.

همتی بار دیگر به پیشنهاد پوچ طرف کره ای اشاره و تصریح کرد: به ما گفتند که شنیدیم نیاز به امبولانس و کیت کرونا دارید و حاضریم اینها را به شما بدهیم ولی ما با جدیت گفتیم خودمان صادرکننده امبولانس و کیت هستیم و نیازی به اینها نداریم و باید 7 میلیارد دلارمان را به همراه خسارت مالی بدهید؛ این پول قبل و بعد از آغاز مسئولیت من در آنجا بود.

وی با تأکید براینکه مشکل اصلی کره این است که حتما باید برای تبدیل پول به سراغ بانک های آمریکایی بروند، افزود: قبلا از کره کالا می آوردیم ولی وقتی تحریم شد دیگر نتوانستیم از کره کالا بیاوریم و همه آنها متوقف شد؛ به صورت کلی تجارت ما با کره با صادرات نفت و واردات کالا بود.

رئیس کل بانک مرکزی همچنین درباره مذاکرات با عراق برای آزادسازی پول های بلوکه شده در این کشور هم از نبود اراده سیاسی گفت و تأکید کرد که پشت همه اینها فشارهای امریکاست و همین موضوع موجب شده تا این کشورها اراده ای برای آزادسازی پول های ایران نداشته باشند.

همتی ادامه داد: درآمدهای نفتی عراق بعد از حمله آمریکا به نحوی طراحی شد که اول باید برود واشنگتن و تایید بگیرند و چون بانک مرکزی آنها تهدید می شود عملا دستشان بسته است. ما به صورت سنتی برای کالاهای اساسی منابع را استفاده می کنیم و همه اینها که عراق هم نتوانست در پشت قضیه آمریکا است و ما از همه ابزارها جلو رفتیم ولی کاملا بسته بودند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تشدید فشارهای اقتصادی در سال جاری هم گفت و توضیح داد که تحریم اینبار بی سابقه بوده و همه جهان را بر علیه جمهوری اسلامی بسیج کردند ولی کشور در این دو سال روی پای خود ایستاد و امروز شرایط به سمت مثبت شدن می رود و این نشان می دهد که تحریم ها اثر نداشته است.

اگر اقدامات بانک مرکزی نبود دلار 50 هزار تومان و تورم 150 درصد بود

به گفته همتی، ظرف دو سال گذشته رقم درآمدهای ارزی ناشی از نفت بسیار کاهش یافت و در دو سال زیر 20 میلیارد شد در حالی که میانگین در آمد نفتی در سال های گذشته بالای 40 میلیارد بود. ما سالانه بالای 40 میلیارد دلار درآمد نفتی داشتیم که همین هم دست عراق و کشورهای دیگر است که نتوانستیم وصول کنیم.

وی تأکید کرد: از وقتی که بنده آمدم سیاست ما این بود که ارزپاشی نکنیم و اجازه بدهیم که نرخ ارز در دست بازار باشد و برای ما تنها تامین دارو و کالاهای اساسی اولویت اول باشد که آمریکایی ها می خواستند که این اولویت از دست ما خارج شود و ما ارزپاشی کنیم که با مدیریت بانک مرکزی این اتفاق نیفتاد.

همتی: اگر ما نبودیم، دلار ۵۰هزار تومان می‌شد!

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه سال قبل 15 میلیارد دلار برای واردات دارو و مواد اولیه ارز اختصاص دادیم و در سال 99 نیز تا کنون نزدیک هشت میلیارد دلار برای این موضوع تخصیص داده شده است، افزود: توانستیم اقتصاد را بدون نفت اداره کنیم.

همتی با تأکید براینکه می دانم فشار روی مردم زیاد است و طبقات پایین خیلی سختی می کشند، اما هدف ما جلوگیری از ابرتورم بالای 120 درصد بود که خوشبختانه محقق شد، افزود: در سال 97 که قیمت دلار 19 هزار تومان شده بود،‌خیلی ها به ما می گفتن حرص نخور نمی توانی جلوی بازار را بگیری و پیش بینی دلار 40-50 هزار تومانی را در همان سال مطرح می کردند ولی ما جلوی آن را گرفتیم و در یک بازه طولانی دلار را نزدیک 11 هزار تومان متوقف کردیم.

وی افزود: اگر جلوی بسیاری از زیاده‌خواهی‌ها و پولپاشی‌ها را نمی‌گرفتیم تورم بسیار شدیدی را لمس می‌کردیم، به طوری که دلار بالای 50 هزار تومان و تورم فراتر از 120 تا 150 درصد پیش می‌رفت.

شرط همتی برای کاهش 40 هزار میلیاردی پایه پولی

همتی با تأکید براینکه بانک مرکزی ذخایر ارزی داشته است، در پاسخ به اینکه بانک مرکزی برای اجرای سیاست ارز 4200 تومانی در سال گذشته ارز نیمایی را به نرخ 4200 فروخته است، این ادعا را از اساس اشتباه دانست و گفت: ما دلارها را از دولت به نرخ 4200 تومان می‌خریم؛ بنابراین براساس قانون هر درآمد ارزی که دولت دارد به ما می‌فروشد. وقتی درآمدهای ارزی کشور کم شد ما از ذخائر قبلی استفاده کردیم و این موضوع با موضوعی که اشاره کردید متفاوت است.

وی افزود: ضمن اینکه سال قبل 12 درصد از منابع صندوق که معادل 5 میلیارد دلار بود، به ارز نیمایی تسعیر کردیم که من شخصا مخالف بودم؛ چراکه این خود، 50 تا 60 هزار میلیارد تومان پایه پولی را بالا برد و این تاثیر خود را گذاشت.

رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه کرونا و حوادث اوایل امسال باعث مختل شدن صادرات غیرنفتی و بسته شدن مرزها شد که باعث شد درآمدهای ارزی ما کاهش یابد، تصریح کرد: ما تا اردیبهشت مشکلی نداشتیم، اما در خرداد تقاضا بالا رفت و ما ناچار شدیم 75 هزار میلیارد تومان از سیستم بانکی برای معیشت مردم کسب و کارها و نیاز مواد اولیه کارخانه جات تامین کنیم.

همتی با تأکید براینکه ما همه تلاش مان را شبانه روز انجام می دهیم و تمام فکر و ذکرمان کنترل تورم است، در پاسخ به افزایش حجم نقدینگی در دولت دوازدهم، گفت: میانگین رشد نقدینگی در 20 سال گذشته 27.9 بوده در حالی که در سال 97 که بدترین شرایط را داشتیم تنها کمتر از 3 درصد افزایش رشد نقدینگی داشتیم و این عدد بالایی نیست.

وی ضمن بیان اینکه با اخباری که از آزادسازی پول هایمان داریم، امیدوارم که بتوانیم پایه پولی را تقویت کنیم، ادامه داد: اگر یک میلیارد دلار از پول بلوکه شده کشور برگردد، قول می دهم 40 هزار میلیارد تومان از پایه پولی ایجاد شده را جمع کنم.

رئیس کل بانک مرکزی تأکید کرد که پول‌هایی نظیر آنچه که برای کرونا اختصاص داده‌ایم اثر خود را روی پایه پولی می گذارد و نمی‌توان سلب مسئولیت کرد و باید تمام ابعاد را کنار هم دید.

وی بار دیگر به مردم توصیه کرد که روی دلار سرمایه گذاری نکنند چراکه به نفع منافع ملی نیست و ادامه داد: دوسه ماه پیش که دلار بالای 32 هزار تومان شد گفتم دلار نخرید. کسانی که گوش نکردند الان 10 هزار تومان ضرر کرده اند. البته اگر در روزهای آینده این ضرر بیشتر نشود.

همتی درباره ارزش واقعی قیمت دلار گفت که نمی توانم برای دلار قیمت مشخص اعلام کنم ولی از این رقم‌هایی که الان هست کمی کمتر است.

وی درباره دلار 15 هزار تومانی وعده داده شده از سوی رئیس جمهور هم سعی کرد تأیید یا تکذیبی نکند و اینطور توضیح داد که آقای روحانی هم گفتند اگر پول های بلوکه شده ازاد شود قیمت دلار به این رقم می رسد انشالله که برسد!

رئیس کل بانک مرکزی از عرضه روزانه 150-160 میلیون دلار در بازار نیما خبر داد و گفت: مردم دوست دارند قیمت ارز پایین بیاید. مجری هم گفت البته الان دیگر تمام مردم از کاهش قیمت ارز خوشحال نیستند خصوصاً سهامداران بورس. همتی در پاسخ تصریح کرد: انشالله وضعیت بورس هم خوب شود.

آیا دولت دلارها را احتکار کرده است؟

همتی در پاسخ به این سوال که برخی می گویند که دولت دلارهای احتکارشده ای دارد که در آستانه برخی اتفاقات سیاسی می خواهد آن را آزادسازی کند، گفت: کاش آدرس بدهند من به سراغ این دلارها بروم. اگر ارزی باشد، من به عنوان رئیس کل بانک مرکزی که ذی نفع ترین فرد برای کاهش نرخ دلار هستم، نمی توانم نگاه کنم؛ پس برخی اظهارنظرها در این خصوص صحت ندارد.

وی با تأکید براینکه حساب اختصاصی رئیس جمهور صحت ندارد و تمام ارزها باید به کشور برگردند، تصریح کرد: شرایط هم بهتر شده است و در روزهای آینده روند صادراتی بهتر شده و شرایط بهبود می یابد؛ بازار هم بهترین مکانیزم برای تعیین نرخ دلار است؛ البته من دو سیاست دارم که مورد قبول رئیس جمهور است که یکی صیانت از منابع ارزی و دیگری، تقویت رقابت اقتصادی در کشور است تا از خروج سرمایه جلوگیری نماییم.

وی در بخش دیگری از گفت‌وگو درباره انتقادات بورسی ها به بانک مرکزی درباره تأثیر افزایش نرخ بهره بین بانکی در ریزش بورس گفت: زمانی که با حجم انباشت پول در بانکها و موضوع کرونا و توقف فعالیت های اقتصادی روبرو شدیم ، طبیعی است که نرخ کاهش یافت اما نرخ سود سپرده 15 درصد و گواهی سپرده هم 18 درصد است و سود بانکی را هیچ تغییری ندادیم. بانک ها ناترازی خود را براساس نرخ سود بین بانکی جبران می‌کنند و وقتی حجم پول زیاد باشد نرخ سود بین بانکی کاهش می‌یابد. زمانی هم این نرخ حدود 28 درصد بود، اما چون ملزم هستیم براساس بازار باز این نرخ را کنترل کنیم آن را در حدود 20 درصد تنظیم کردیم.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر اقتصاد گفت: وزارت اقتصاد مسئولیت مجمعی بانک های دولتی را دارد اما براساس قانون سیاستگذار پولی و بانکی، بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار به عنوان یکی از ارکان مهم بانک مرکزی است. به هر حال باید به وزارت اقتصاد هم کمک کرد چرا که وزیر اقتصاد هم همه تلاش خود را می‌کند و فشارهای مختلفی وجود دارد و ما نیز کمک کرده و می‌کنیم. ضمن اینکه اختلاف نظری هم بین بانک مرکزی و وزارت اقتصاد وجود ندارد.

وضع ایران با بایدن فرق می کند؟/ اقتصاد را شرطی نکنیم

رئیس کل بانک مرکزی همچنین درباره تغییر رئیس جمهوری امریکا و تأثیر آن بر درآمدهای نفتی و ... گفت: درآمدهای بانک مرکزی در شش ماه اول کاهش چشمگیری یافت، اما الان روند متعادل شده و برای همین معتقدم ترامپ شکست خورده است.

وی با تأکید براینکه فارغ از اینکه چه دولتی سر کار باشد، ما روندی را که برای مدیریت ارزی و پولی انتخاب کرده ایم، ادامه خواهیم داد، تصریح کرد: طبق آمار رشد نفتی و غیر نفتی ما در شش ماهه امسال مثبت شده است. چون ما از نظر هدایت اقتصاد داخلی موفق بوده ایم و این جریان را ادامه می دهیم.

همتی با تأکید براینکه نباید اقتصاد را شرطی کرد، افزود: اقتصاد را نباید معطل این دولت و آن دولت کرد؛ ما در هدایت اقتصاد ملی موفق بودیم، البته تحولات خوبی هم رخ داد و رشد اقتصادی مثبت شد که ما این روند را ادامه می‌دهیم؛ پس اگر بایدن و تیمش در مورد خواسته های ایران، همراهی کردند بهتر است؛ در غیر این صورت از مواضع خود کوتاه نخواهیم آمد؛ ضمن اینکه باید توجه داشت که جامعه هم این موضوع را درک می کند که ترامپ چه بر سر ایران آورد، چراکه به هر حال ترامپ شر بزرگی بود که از سر ایران رفع شد و مردم هم این را می دانند.

به کاندیداتوری ریاست جمهوری فکر نکردم

همتی در پایان در خصوص کاندیداتوری ریاست جمهوری گفت: مقام معظم رهبری فرموده اند که اقتصاد اهمیت جدی دارد و هر فرد غیر اقتصادی هم که رئیس جمهور شود باید محور کار خود را اقتصاد قرار دهد.

او تأکید کرد که راجع به کاندیداتوری ریاست جمهوری فکر نکرده ام.

برچسب ها:
انتشار یافته: 192
در انتظار بررسی:18
Iran (Islamic Republic of)
23:17 - 1399/10/30
فقد برید بمیربن
پاسخ ها
آرش
United States of America
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
ای کاش کلا نبودین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
لایک
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
کار شماست یا قدم عموبایدن؟!!
اگه عرضه دارید قیمت راپایین نگه داریدوپول خودمان رابه رخ بکشید!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
اگه ترامپ هم نبود پول ها کجاها خرج میشود ..۳سال ذخیره منابع ملی داخل کشور حفظ شده
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
مردم رانابود کردید
باگرانی مملکت با خرید ملت میچرخد
پول ودستمزد بادلار نباشد
یعنی نابودی تولید توان خرید تمام شد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
آفتابه و لگن هفت دست ، شام و نهار هیچ چی
یه مشت آدمهای فقط حراف
ferishon
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
این واقعا نظر منه انگار
ساقول
چرا راست میگی
E
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
من حاضرم دلار پایین نیاد فقط تو و امثال تو جمع کنید سفرتونو برید!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اتفاقا اینا بودن دلار شد سی چقدر پررو اند همه شون مثل هم اصولگرا اعتدالگرا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
ای خداااااااااااااااااااا خودت ظهور کن!
این آقا دلار رو در حدود 14 تومان تحویل گرفت با تلاش شبانه روزی وی و امثال وی از 32 تومن رد شد و به لطف نتیجه انتخابات آمریکا به حدود 25 یا کمی پایین تر رسیده!
حالا منت میذاره و طلبکار هم هست؟!!!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
رحمت بر اون مردی که دلار زمانش یک تومن بود
سرگردان
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
مرسی که هستی
خخخخخخ
ایرج
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
دلارسه هزارتومنی رسونید به سی هزارتومن کاره کیه غیرازشما ...شمابی کفایترین مدیران حکومتی هستید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
زمانی که شما و امثال شما نبودید دلار 7 تا تک تومن بود گل پسر
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
الهی فقط نابود بشید
سانسور بی سانسور
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
از شما خیلی ممنونیم که دلار 3هزار تومنی رو 23 هزار تومن کردید، شما ها تمام مرزهای وقاحت رو جابجا کردید
ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اگه عمو ترامپ رای می اورد اونوقت میدونستی که با مدیریت
شما دلار ۵۰هزار تومنی که هیچی دلار از مرز ۱۰۰هزار تومن هم می گذشت.
............
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اگرشما نبودیدکلا ایران اباد بود هم ثروت این ملتو میخورین هم سرملت منت میزارین
@
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
یعنی شعور در حد صفر :):) همتی؟ اگه من رئیس بانک مرکزی بودم دلارو میکردم ۳ تومن !!!!!!! :)
Iran (Islamic Republic of)
23:17 - 1399/10/30
قرارشد شما باشید دلار ۱۰۰۰ تومن بشه و ما رو از دلار ۵۰۰۰ تومن میترسوندید ، آی پررویید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
شما فقط زودتر دست از سر مردم بردارید
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
آقای همتی شماهمت ندارید فقط برای مردن خوبید چطوردلارراتو11تومن گذاشتید دروغگو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
واقعا نامردید خیلی نامردید چه روی دارند اینها۱۸هزاز میلیارد دولار را شما مثل نقل ونبات ریختین توبازار برای یه عده خاص حالا این حرف را میزنید نامرد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
قدرت خرید مردم پائین آمد
نتوانستید دلار را گران کنید
یادتان باشد دستمزدها حرف
اول را میزند
حمید نجمی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
این همتی اگه حرف نزنه کسی میگه این لاله عایا؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
يادم نميره جهانگيري با انگشت اقاي رئيسي رو نشون داد گفت اين اقا ميخواد دلار رو بكنه 5000 تومان به ولله هيچ وقت يادم نميره
Iran (Islamic Republic of)
23:20 - 1399/10/30
کاندید جدید ریاست جمهوری هست ؟!
پاسخ ها
جعفر عبافروش
Iran (Islamic Republic of)
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
سوء مديريت، خود شيفته هستید... فقط
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اگر اين 24 ميليون ساده لوح هستن باز به اين حزب دورو راي ميده
France
23:22 - 1399/10/30
اگر شما نبودید که الان دلار ۷ تومن بود . البته منظورم ۷۰ ریاله...اون چیزی که تحویل گرفتید و طی ۴۰ سال ۴۰۰۰ هزار برابرش کردید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
دمت گرم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
درود
روزگار تنهایی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
نفست گرم
Iran (Islamic Republic of)
23:22 - 1399/10/30
بشین بابا پدر مردمو با ندونم کاریتون در اوردین تازه منتم میزارین
Iran (Islamic Republic of)
23:22 - 1399/10/30
ممنون به خاطر گرونی و بدبختیمون واقعا ممنون
خجالت هم خوب چیزیه
Iran (Islamic Republic of)
23:23 - 1399/10/30
پس معلوم شد همه چی دست شماست آمریکا کاره ای نیست ننگ برشما
پاسخ ها
............
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
ازاولم همه چی دست خودشونه الان بالا پایین میشه در سیاست امریکا چیزی عوض شده؟اینها بدتر از هردشمنی هستن
Netherlands
23:23 - 1399/10/30
ای کاش شماها نبودید حداقل بخاطر مدیریت فضایی شما اون همه جوون کشته نمیشدن و دلار میشد 100 هزار تومن
اونموقع مثل الان همه چیز میخوابید از ترس فروش نرفتن اجناس وارداتیتون قیمت ها میومد پایین
Iran (Islamic Republic of)
23:24 - 1399/10/30
شما دلار را از سه هزار تومان ۳۰ هزار تومان کردید واقعا چقدر پرور تشریف دارند اقایان قبمت ها ۳۰۰ برابر شده باز بنازم به این رو
Iran (Islamic Republic of)
23:25 - 1399/10/30
شما مردم رو از دلار پنج هزار تومانی میترسوندید حالا به دلار بیست پنج هزار تومانی افتخار می کنید
Iran (Islamic Republic of)
23:25 - 1399/10/30
خخخخخخ خدا رو شکر ک بودین
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1399/10/30
بازم خداروشکر شما بودید
Iran (Islamic Republic of)
23:28 - 1399/10/30
خدا از تو روحانی نگذره جون مردم کردین تو شیشه شاخص فلاکت دوم جهان شدیدم اگه شما نبودید چندم میشدیدم؟
Iran (Islamic Republic of)
23:28 - 1399/10/30
سلام و درود

عاجزانه
ازتون می خواهیم که
بررررررررررررررررررررررررید
آقا نباااااااآااااااااااااااااااشین
اره شما برین
بذار بشه ۵۰ تومن . اصلا ۱۰۰ هزارتومان.
فقط به تمام مقدسات قسم
بررررررررررررررررررررررررید
پاسخ ها
روزگار تنهایی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
برن سوار کی بشن
Iran (Islamic Republic of)
23:28 - 1399/10/30
یعنی پر رو تر و دروغگو تر از این جماعت آفریده نشده و نخواهد شد
خجالتم خوب چیزیه، حیا کن.......
Iran (Islamic Republic of)
23:30 - 1399/10/30
دولت روحانی و خاتمی مرد هست
پاسخ ها
............
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اره دقیقا نمونه مردان امروزن خخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
23:30 - 1399/10/30
به خدا اگه پیاده‌روها رو دیوار می‌کشیدن بهتر این وضعیه که شما درست کردید
Iran (Islamic Republic of)
23:30 - 1399/10/30
خلاصه دوس دارم بدونم اگه ترامپ الان رای آورده بود بازم این میگفتی
United States of America
23:31 - 1399/10/30
اخه نیست همه چی ۵ تا ۶ برابر نشده!!!!
مردک شما چجوری تورم حساب میکنی ...تورم شما با تورم ملت فرق داره؟ اها شما امت بالا شهر نشینی ما ملت پایین شهری ...
Iran (Islamic Republic of)
23:31 - 1399/10/30
باز مادر عروس حرف زد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
راست میگه خواهر عروس ..دولت روحانی رو ترامپ از اینور دشمنان داخلی هم از اینجا
Iran (Islamic Republic of)
23:32 - 1399/10/30
شما ما را از دلار 5 هزار تومنی می ترسوندید .
پاسخ ها
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
واقعا چه رویی دارید شما ودوستانتان از دولت فقط داریم برای رفتنتون روز شماری میکنیم
ferishon
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
و دیوار کشی پیاده رو ها
سایه جنگ
ارزش پول ملی و پاسپورت لواشکی
و وعده های دیگره سن ایچ و دیگر هیچ‌
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
اگر نبودید دلار ۵۰ هزارتومان نمی شد ۱۰۰۰ تومان میشد بی مدیریتی شماهاست که تورم بالای صددرصد هستش .برید کنار تا مدیر خارجی بیاریم .همه شما دروغ گو هستید و دزد
بچه ها تون الان کجا هستند .شغل شأن چی هست .
Iran (Islamic Republic of)
23:33 - 1399/10/30
چقدر خودشیفته
خودشون قیمت میبرن بالا الان دست پیش میگیرن....
France
23:35 - 1399/10/30
خدایی کاری به کسی ندارم. نظر خودم این که اگر تمام مسئولین مملکت مثل شما عملکرد خوبی میداشتن وضع خیلی بهتر بود. از زحمات شما تشکر میکنم
Iran (Islamic Republic of)
23:37 - 1399/10/30
قرار بود شما باشید دلار ۱۰۰۰باشه؟؟؟؟؟
یعنی الان مردم رو چی فرض کردی...
Iran (Islamic Republic of)
23:38 - 1399/10/30
شما نبودید هیچ جنگی نبود
Iran (Islamic Republic of)
23:39 - 1399/10/30
راضی به دلار۵۰هزاری هستیم،فقط شما برید!!!.
Iran (Islamic Republic of)
23:40 - 1399/10/30
شما اگه نبودین که کلا دنیا از دستتون راحت تر جلو می رفت
Iran (Islamic Republic of)
23:41 - 1399/10/30
جون عمت هنوز هم از این بیشتر.خیلی پوست کلفت و پر رو هستی
United States of America
23:43 - 1399/10/30
جناب رئیسسسس کل،بزرگی کن برماببخش که نمیدونستیم به لطف حضورشما در راس باث خوشبختی بوده و مادر غفلت بسرمی بریم.جناب رئیس تورم کمرشکن برای شماها پنجاه درصد وصد در صده،برای ملت از هزار درصد افزووووون.
جناب رئیس کل در کدام دوره ارزش پول ملی از ارزش افغانی افغانستان هم کمتر بوده ما نمیدانستیم !
Iran (Islamic Republic of)
23:45 - 1399/10/30
سلام . نمی دونم چرا با خوندن این مطلب یاد حرف ترامپ افتادم . به ترامپ گفتن چرا اینقدر کشته کرونا در امریکا دارید و اقدامی نمی کنید . گفت اگر ما و اقدامات ما نبود . کشته چندین برابر الان بود .
Iran (Islamic Republic of)
23:47 - 1399/10/30
شما اگه نبودۑ که الان دلار زیر هزار تومان بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
فقط حرف بدون عمل
Iran (Islamic Republic of)
23:47 - 1399/10/30
یکی میگفت جنگ و کنترات بدن به ما یه هفته ی جمعش میکنیم
یکی دیگه میگفت ما با امضاکردن چند تا ورق سایه جنگ از روی ایران برداشتیم اما کلا ابرهای سیاه تحریم حاکم شد
یکی قبلاگفته بود من 13سال قیمتها رو تا تونستم ثابت نگه داشتم وگفت ببینم شما چی کار میکنین
حالا ما نبودیم نبودیم شروع شد
Iran (Islamic Republic of)
23:48 - 1399/10/30
اين حرفا رو ميزنيد كه آدم حالش حتي از خودش هم بدش مياد جناب همتي اگه شما نبوديد تخم مرغ الان همون قيمت ٥٠٠ بود نه ١٨٠٠ تومان بس كنيد كه حالمون از شما واسحاق خان وكابينه حسن خان بهم ميخوره كمي بداد مردم برسيد بس كنيد اون دلارهايي كه با نرخ اسحاقي داديد به نور چشمايها به مملكت برگشت شد
Iran (Islamic Republic of)
23:49 - 1399/10/30
شما سال دیگه خدا رو شکر نیستید تا ببینیم 50 هزارتومان میشه یا نه
Iran (Islamic Republic of)
23:52 - 1399/10/30
فعلا شما هستید و امروز نذاشتید دلار ریزش کنه آخه شرکاتون متضرر میشن ملت رو چی فرض کردید فعلا بتازونید تا خدا صبرش لبریز بشه خدا دیرگیره
Netherlands
23:55 - 1399/10/30
اتفاقا به خاطر وجود جناب جو بایدن دلار اومد پایین والا دلار بالای 50تومن بود شانس اوردین
Netherlands
23:55 - 1399/10/30
اتفاقا به خاطر وجود جناب جو بایدن دلار اومد پایین والا دلار بالای 50تومن بود شانس اوردین
Iran (Islamic Republic of)
23:55 - 1399/10/30
اگه ترامپ میشد دوباره حتما ۵۰ تومن میشد و شما که ادعا میکنی نه کاری میکردی نه کاری ازت برمیومد داخلیا اونوریارو بهونه کردن هر کار میخوان میکنن
Iran (Islamic Republic of)
23:57 - 1399/10/30
اگه حاجاقا بایدن نیومده بود آره....
Iran (Islamic Republic of)
23:58 - 1399/10/30
حتما به خانم بگو برات اسفند دود کنه!
Iran (Islamic Republic of)
00:02 - 1399/11/01
هر گندی زدی خود تو زدی
Iran (Islamic Republic of)
00:02 - 1399/11/01
وظیفه جنابعالی بالا بردن ارزش پول کشور وعدم توقف تولید هست که درکارشما مشاهده نشد.کشور در وضعی بحرانی است کافی بود دستور میدادی محتکران بگیرند وسریع مجازات کنند.بجز اینکه همگی از رفتن هراس داشتید.
Iran (Islamic Republic of)
00:05 - 1399/11/01
بس کنید حرافی را ادمهای خودشیفته ، هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه
Iran (Islamic Republic of)
00:05 - 1399/11/01
بابا یکی نیست
این اقا را از خواب بیدار بکنه
Iran (Islamic Republic of)
00:08 - 1399/11/01
برو خجالت وقاحت هم خوب چیزیه این جواب مردمه شماها کی هستید در تاریخ نشنیده ایم
Iran (Islamic Republic of)
00:09 - 1399/11/01
راستی اینارو خودت تنهایی کشف میکنی یا همدست داری ؟
Iran (Islamic Republic of)
00:09 - 1399/11/01
میشه لطفا نمک نزنید به زخم مردم
Iran (Islamic Republic of)
00:10 - 1399/11/01
اگر شما نبودین دلار از سه هزار تومان بالاتر نمیرفت .دروغ بسه دیگه .
Iran (Islamic Republic of)
00:10 - 1399/11/01
خدا همه تونو لعنت کنه ،که بیچاره کردید مردمو
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1399/11/01
اگه بورس نبود که جیب مردم بزنید دلار به 200 هزار تومن هم میرسید.... چقدر شماها بی شرم و حیائید....
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1399/11/01
یک راهنمایی به مسعولین مملکت تا بهشت زهرا پر نشده برای رفتن به سعادت ابدی عجله کنید
Iran (Islamic Republic of)
00:12 - 1399/11/01
تیم شما البته بسرکردگی رییس جمهور بلایی بسر مردم اوردید که اثارش تا ده ها سال میمونه اصلا فرص کن دلار امد شد ده هزار کدام جنس را‌میتونید پایین بیاورید کدام جنس نام ببرید ایران ویران شد
Iran (Islamic Republic of)
00:12 - 1399/11/01
مردک احمق اگه شما نبودید الان دلار با ریال هم ارزش بود!
Iran (Islamic Republic of)
00:13 - 1399/11/01
فکر میکنی تورم ۱۵۰ درصد نیست و کمتره؟؟ خیلی خوش خیالی یا اونقد پولداری ک تورم رو اصلا حس نمیکنی و تاثیری روی خودت و زندگیت نداره، مرد حسابی تورم بالای ۵۰۰ درصده، یکم به خودتون بیاید و واقعیت جامعه رو درک کنید
Iran (Islamic Republic of)
00:13 - 1399/11/01
ﺩﻣﺖ ﮔﺮﻡ ﭘﺮﺭﻭﻫﺎﻭاﻱ
Iran (Islamic Republic of)
00:14 - 1399/11/01
برو بابا دلت خوشه
پاسخ ها
گدا
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
براتون اسپند دودکش می‌کنم جنابت کار ها
Iran (Islamic Republic of)
00:17 - 1399/11/01
خودتان بردید بالا دم انتخابات میارید پایین
Iran (Islamic Republic of)
00:17 - 1399/11/01
شوخی نکن حاجی اگه ما نبودیم دلار هنوز هفت تومان بود
Iran (Islamic Republic of)
00:19 - 1399/11/01
اگر برجام بود واقعا مشکلی نبود لعنت به ترامپ وکاسبان تحریم
Iran (Islamic Republic of)
00:20 - 1399/11/01
حالا هم که هستی همون ۵۰۰۰۰ تومنه، فقط تاریخ ارائه اعلام نشده...
Iran (Islamic Republic of)
00:20 - 1399/11/01
گفتن اگر ما نیاییم دلار می شود 5هزار تومان
حالا می گویند اگر ما نبودیم دلار شده بود 50هزار تومان
ای روتون را شکر که همیشه طلبکارید
نه خجالتی ، نه عذر خواهی ، نه استعفایی ،
فقط پررویی و طلبکاری
Iran (Islamic Republic of)
00:21 - 1399/11/01
اگر شما نبودید که دلار 7 تومان بود،،،
شما که اومدین به 30000 تومان رسید،،،،

دوباره حرف مفت زدی،،،، باز سنگ پا،،،،
شما ها دیگه کی هستین؟
Iran (Islamic Republic of)
00:32 - 1399/11/01
شما نه دوست عزیز اگر بایدن نبود دلار میشد ۵۰ تومن پس آدرس غلط ندید
پاسخ ها
روزگار تنهایی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
کجایی دلار 70ریالی حالیم نبود وقتی گفتی 13سال قیمتها رو ثابت نگه داشتم خندیدم بهت
Iran (Islamic Republic of)
00:32 - 1399/11/01
برو همت جون دعا کن .ترامپ خان رییس جمهور نموند وگرنه الان باید مثل پینوکیو دروغگو فقط دعا میکردیم
Iran (Islamic Republic of)
00:35 - 1399/11/01
چه روی داری سنگ پای قزوین
Iran (Islamic Republic of)
00:38 - 1399/11/01
فقط برای خالی کردن جیب مردم اومدید. با این ترفندها و چرب زبونی ها میخواین صورت مساله رو پاک کنین.
.. خودتونید...
Iran (Islamic Republic of)
00:39 - 1399/11/01
اگر شما نبودید دلار ۷۰ ریال بود
Iran (Islamic Republic of)
00:43 - 1399/11/01
اگه شما نبودید؟ تو چکار مثبتی تا حالا کردی پایین اومدن دلار هم از اتفاقات جهانی نشعت مگیره اونو به نام خودت ننویس عضو دولت بی کفایت
Iran (Islamic Republic of)
00:44 - 1399/11/01
اخ پس دلار دست شما بود هروقت دلت خواست بازاربالاببری جای خالی خزانه راپرکنی برددلارتا30تومان دوباره دلت خواست ملت که سرمایه اش رابرد دلار زود آوردی پاین خدای از کسی دستور داشتی ملت بدبخت کنی یا وقت با سیاست خودت بود ولی ا گرمیخواستی تاریخ اسم شماراثبت کند باید م یبریدی 50تومان خوب فکر کن بازهم دیرنیست اگر دلت میخواد ببربا لا
Iran (Islamic Republic of)
00:47 - 1399/11/01
به دوسه تاکشورهمسایه نگاه کن خجالت بکش ارزش پول ملی
Iran (Islamic Republic of)
00:51 - 1399/11/01
میزان محبوبیت را دیدی وسنجیدی پس لطفا ساکت شو
Iran (Islamic Republic of)
00:52 - 1399/11/01
شما چطور از رو نمیرین لابد انتظار داری ملت ازتون تشکر کنن
Iran (Islamic Republic of)
00:52 - 1399/11/01
آقای متکبر زمانی شما نبودین دلار فقط 7 تا تک تومانی بودوسواری بنز مدروز از دم قسط با سود یک درصدهشتادهزارتومان بود که الان میشه قیمت یک شانه تخم مرغ
Iran (Islamic Republic of)
00:54 - 1399/11/01
دلار سه برابر شد از سر صدقه انتخابات آمریکا دو تومان ارزان شد البته بانک مرکز حالا عزادارست حالا هر که پا میشه میگه من بودم من بودم بابا برید بشینید تو خانه هاتون
Iran (Islamic Republic of)
00:55 - 1399/11/01
اگر شما نبودید دلار ۷۵ ریال بود. زودتر برید
Iran (Islamic Republic of)
01:07 - 1399/11/01
شما نبودین دلار زیر 10 تومن بود بی همت
Kuwait
01:14 - 1399/11/01
از همین جا سرتو بکن بالا کامنت ها رو بخون
ببین چطوری خون مردم رو تو شیشه کردین
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
01:21 - 1399/11/01
اقای همتی شما در مورد ارز به مردم خیانت کردی ارزش پول ملی ما دردنیا صفر شد خجالت بکشید
Iran (Islamic Republic of)
01:28 - 1399/11/01
والا اگه پنجاه تومنم میشد ، میگفتین ، اگه ما نبودیم ۱۰۰ تومن میشد
Netherlands
01:39 - 1399/11/01
ترامپ عزیز کجایی که این همتی بد جور داره کرم میریزه
ترامپ رفت همه زبون باز کردن!
خدا شاهد اگه امید مردم به جوبایدن نبود و اگه ترامپ بود دلار به 100هزارتومن هم میرسید ولی حیف که رفت
Iran (Islamic Republic of)
02:06 - 1399/11/01
منت هم بگذار اگر ما نبودیم دلار ۱۵۰هزار تومان میشد بخدا قسم اگر شمانبودید وضع ما خوب میشد
Iran (Islamic Republic of)
02:08 - 1399/11/01
یعنی نبود چند نفر یعنی بشریت در خطر بود چه برسه دلار
Iran (Islamic Republic of)
02:43 - 1399/11/01
امثال شماها پدر مردم را دراوردین با این افتضاحات بیشمارتون
هرکجای دنیا بود در پیشگاه مردم عذرخواهی میکردن و استعفا میدادن
رو که نیس
Iran (Islamic Republic of)
03:11 - 1399/11/01
یعنی در رو داشتن نمونه اید
Singapore
03:12 - 1399/11/01
همتی تویکی منحصر فردی هستی جای خوشحالی است که شماها هستید اصلا مبادا جایی بروی بانک مرکزی دچار تزلزل می شود
Iran (Islamic Republic of)
03:41 - 1399/11/01
ممنون اینا هر چی میگن نمیدونم ولی من حرفتو درک میکنم میدونیم چقدر با جان میخاستین دلار بالا نره که الانم داره برمیگرده ولی تو همین مملکت کسایی بودن مردم براشون مهم نبود میخاستن دلار صد هزار بشه مردم بمیرن تا بگن چه دولت ناکارامدبود ایشالا همه چیز هم کم کم برمیگرده و خدا هم یاریتون کند تا چشم بعضی ها که میخاستن مردم بمیرن در بیاد تا بگن دولت نالایق بود خدا قوت خاتمی روحانی ظریف همتی
Iran (Islamic Republic of)
04:07 - 1399/11/01
اولا شاهکارهاتون رو توگینس باید ثبت کنید ،تو هست سال ارزش پول ملی شد پوچ،ثانیا اگه هم راست گفته باشی ،منتی نداره ،وظیفه تون رو انجام دادید ،از این ملت خجالت نمی کشید این جوری صحبت میکنید ،آدم دردشو تو این مملکت به کی بگه ،به زار آوردین ملت رو ،خدا لعنت کنه هرچی مسئول بی وجدان رو ،به خدا واگذارتون کردیم.تمام
Iran (Islamic Republic of)
04:09 - 1399/11/01
خدا خودت بیا پایین جواب این بشر رو بده به خدا ما دیگه مقابل این موجودت کم اوردیم
Iran (Islamic Republic of)
05:04 - 1399/11/01
منت سر مردم نزارید، تمام این تورم وگرانی ها نتیجه عملکرد ضعیف شما وامثال شماست وتازه اگر هم کاری کرده باشید وظیفه تونا انجام دادید
Iran (Islamic Republic of)
05:18 - 1399/11/01
اينهم بلف سياسي ودروغ شاخدار اگر شما بودید دلار ۱۰۰۰۰۰تومان میشد این دلال ها خویشتن داری کردند
Iran (Islamic Republic of)
05:41 - 1399/11/01
می تونی نباشی بری امتحان کن
Iran (Islamic Republic of)
06:01 - 1399/11/01
اگرشمانبودین دلار ایقد گران نمیشدبعدشم ایناهمش بهونست
Iran (Islamic Republic of)
06:03 - 1399/11/01
منت گذاشتن دیگه عادت شده برای این ها
Iran (Islamic Republic of)
06:59 - 1399/11/01
ننه داغ نبینم
عجب روی دارن ازنوع سنگ پای قزوینه
Iran (Islamic Republic of)
07:08 - 1399/11/01
حتما
اگر عبدالناصر و اسحاق نبودند کره زمین از مدارش خارج شده و بشریت از بین میرفت
Iran (Islamic Republic of)
07:12 - 1399/11/01
آفرین
باید به شما گفت فرشته!!!!
چقدر آسایش برای ما فراهم کردید!!!!
Iran (Islamic Republic of)
07:28 - 1399/11/01
میدانید شماها با این نسل و نسل ایند چیکار کردیت
Iran (Islamic Republic of)
07:38 - 1399/11/01
انشالله وقتی نباشی بعد از شما همه چیز معلوم میشود و بعد تاریخ قضاوت خواهد کرد که چه بسر مردم اوردید
Iran (Islamic Republic of)
07:52 - 1399/11/01
دروغگو اول اينكه دلار 30 هزارتومان شد دوم اينكه گويا شما تو خونت دلار چاپ ميكردي
Iran (Islamic Republic of)
07:52 - 1399/11/01
تجربه ثابت كرده در ايران اگر هيچ مسئول و مديري نباشد هيچ تاثيري كه ندارد بلكه امورات بهتر و روان تر انجام ميشود
Iran (Islamic Republic of)
07:53 - 1399/11/01
البته منظورش اینه اگه جو بایدن نبود الان دلار50 بود.
Iran (Islamic Republic of)
08:04 - 1399/11/01
حالا انگار اوردیش 2000 تومن مگه نمیبنی هنوز 22 هزار تومنه هرموقع اومد پایین پایینتر بعد بیا من من کن
Iran (Islamic Republic of)
08:30 - 1399/11/01
ارواح‌عمت‌توکه‌راست‌میگی.
Iran (Islamic Republic of)
08:32 - 1399/11/01
آقای همتی اصالتا افغانی هست و غم ندارد که چه بلائی به سر مردم می آید این را هر کارشناس خبره مالی میداند اگر از خودش تعریف نکند چه کند
Iran (Islamic Republic of)
08:34 - 1399/11/01
بهتره بگی،اگه بایدن نبود دلار پنجاه میشد!
Iran (Islamic Republic of)
08:41 - 1399/11/01
چرت نگو
توی بدترین کشور آفریقایی هم اینجوری نیست
Iran (Islamic Republic of)
08:46 - 1399/11/01
نمیزارین بیاد زیر ۲۰ تومن چون مافیا نمیزارن چون مافیا قدرت دارند چون مافیا جنس دارن و ضرر میکنند چون مافیاقدرت دارند.خدا ازتون نگذره
Iran (Islamic Republic of)
08:55 - 1399/11/01
ریال ایران بی ارزشترین پول دنیاست. یه کم خجالت بکشین. همین امارات رو ببینین سالهاست حتی یک دهم ارزش پولش تکون نخورده بعد شماها ظرف فقط ده سال ارزش پول رو بیست برابر کاهش دادین. بیست برابر میدونین یعنی چی؟؟؟یعنی فاجعه آقای همتی
Iran (Islamic Republic of)
08:55 - 1399/11/01
دروغ دروغ دروغ بسه بسه بسه ریا ریا ریا بسه بسه بسه استعفا استعفا استعفا بله بله بله
Iran (Islamic Republic of)
09:19 - 1399/11/01
اگراز مادر متولد نمیشد وبزرگ بشی
وپستی راکهبه بیچاره شدن ملت
منتهی می‌شود تصاحب کنی عین
صلاح بود پپسی برا خودت بازنکن
Iran (Islamic Republic of)
09:35 - 1399/11/01
بابا بتمن،سوپر من،مرد عنکبوتی
Iran (Islamic Republic of)
09:35 - 1399/11/01
ای کاش نبودین ای کاش کاش کاش
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1399/11/01
اگر من نبودم كره زمين توسط موجودات فضايي خورده شده بود .
Iran (Islamic Republic of)
10:10 - 1399/11/01
يعني اگه نبوديد بدبختيهاي بيشتري داشتيم ؟
حال كه شما هستيد ليست خوشبختيهاي را كه داريم و نام ببريد ؟
Iran (Islamic Republic of)
10:14 - 1399/11/01
اگه تو نبودی هم چیز بهتر بود تو فقط گند زدی
Iran (Islamic Republic of)
10:32 - 1399/11/01
خاهشن کمبودهاوتحریمهای دولت روبافشاربه مردم جبران نکنید
Iran (Islamic Republic of)
11:07 - 1399/11/01
اگر همه ی شما نبودین دلار هفت تومان بود
هفتاد ریال
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
دقیقا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
دقيقا
Iran (Islamic Republic of)
11:43 - 1399/11/01
همه این کار ها کار خودتون بود از ترس سقوط دلار بردین بالا تا درامد داشته یباشید از طریق واسطه های صراف ، اگه شما نبودید دلار همون 1000 تومن سابق بود
Iran (Islamic Republic of)
12:47 - 1399/11/01
از منم منم کردنت معلوم میشه همین قدر هم که بالا رفته از پدر سوخته بازی های خودتون بوده وگرنه ما ۴۰ ساله تحریم هستیم...
Iran (Islamic Republic of)
13:30 - 1399/11/01
حالاکه هستی بدتره همش بالاپایین میاد
Iran (Islamic Republic of)
13:37 - 1399/11/01
طبق گفته خودتان اگه رئیسی می آمد دلار از ۳۵۰۰نهایت به ۵۰۰۰تومان می رسید
Iran (Islamic Republic of)
14:08 - 1399/11/01
شما قرار بود بیاید که دلار 5 هزار تومن نشه!!!!
Iran (Islamic Republic of)
14:55 - 1399/11/01
اگه شما نبودید دلار 7 تومان بود
Iran (Islamic Republic of)
14:59 - 1399/11/01
ماشاالله روکه نیست سنگ پای قزوین است خجالت بکشید
Iran (Islamic Republic of)
16:04 - 1399/11/01
خجالت بکشید لابد ازارث پدرت ارز دربازار می آوردی!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
شفا_فوتر