انتشار نسخه ویژه نابینایان «یک بوس کوچولو»
۱۰۸۲۳۲۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
۶۲۶
سوینا در آستانه زادروز بهمن فرمان‌آرا، نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «یک بوس کوچولو» را با صدای علیرضا آرا منتشر می‌کند.
خبرگزاری ایلنا: سوینا در آستانه زادروز بهمن فرمان‌آرا، نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «یک بوس کوچولو» را با صدای علیرضا آرا منتشر می‌کند.
 
انتشار نسخه ویژه نابینایان فیلم یک بوس کوچولو
 
این گروه نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «یک بوس کوچولو» ساخته بهمن فرمان‌آرا را روز پنجشنبه دوم بهمن ماه در چارچوب برنامه فیلمخانه منتشر می‌کند. 
 
این فیلم روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می‌شود و پس از آن، روی سایت سوینا در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد. 
 
نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده کیوان کثیریان بوده، متن روایت این فیلم را محدثه واعظی‌پور نوشته و در استودیو مون لایت ضبط و میکس شده است. 
 
علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www. sevinagroup. com به فایل صوتی فیلم‌های سینمایی توضیح‌دار دسترسی داشته باشند. 
 
این گروه پیشتر نسخه توضیح‌دار فیلم‌های سینمایی ایرانی «روز واقعه» با صدای افشین زی‌نوری، «دلشدگان» با صدای شبنم مقدمی، «مادر» با صدای احترام برومند، «بنفشه آفریقایی» با صدای علیرضا شجاع‌نوری، «باشو غریبه کوچک» با صدای پریناز ایزدیار و «خانه دوست کجاست» با صدای ستاره اسکندری را در قالب برنامه فیلمخانه منتشر کرده است.
 
 
انتشار نسخه ویژه نابینایان فیلم یک بوس کوچولو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج