درخشش زوج مدنظر یحیی در مشهد
۱۰۸۲۷۰۹
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
۱۴۸۵
دو بازیکنی که در رصد مدیران سرخ‌پوش پایتخت هستند و نام‌شان حوالی باشگاه پرسپولیس بار‌ها مطرح شده، نمایش درخشانی در هفته دوازدهم لیگ بیستم داشتند.

ورزش سه: دو بازیکنی که در رصد مدیران سرخ‌پوش پایتخت هستند و نام‌شان حوالی باشگاه پرسپولیس بارها مطرح شده، نمایش درخشانی در هفته دوازدهم لیگ بیستم داشتند.

مهدی رحمتی سرمربی جوان شهر خودرو با تغییر پست چند بازیکن خود در لیگ بیستم باعث شده تا کارآمدی آن‌ها نیز دوچندان شود؛ نمونه‌اش انتقال امین قاسمی‌نژاد به نوک خط حمله و یا بازی دادن به فرشاد فرجی در کانال راست خط دفاعی. این تغییرات رحمتی روز گذشته به شکلی ملموس در ترکیب عنابی‌پوشان مشهدی نمایان شد و سه امتیاز ارزشمند خانگی با درخشش این دو بازیکن به دست آمد.

در تقابل هفته دوازدهم شهر خودرو و نساجی، روی یک موقعیت خوب گلزنی فرشاد فرجی با ارسال بلندی توپ را پشت دفاع در اختیار قاسمی‌نژاد قرار داد و او نیز با ضربه‌ای زیبا قفل دروازه نیما میرزازاد را شکاند تا این‌چنین گلی سه امتیازی برای عنابی‌پوشان به ثمر برسد.

درخشش زوج مدنظر یحیی در مشهد

جالب این‌که هم فرشاد فرجی و هم امین قاسمی‌نژاد جزو بازیکنان محبوب و مدنظر یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هستند که از ابتدای فصل نیز بارها اخباری پیرامون جدایی‌شان به مقصد باشگاه پرطرفدار پایتخت شنیده شد اما مخالفت‌های مهدی رحمتی نیز مانع از این اتفاق شد؛ رحمتی پس از پیروزی روز گذشته تیمش بار دیگر تاکید کرد که در نیم‌فصل بازیکنی از جمع شهر خودرویی‌ها جدا نخواهد شد.

باید دید آیا او مقابل سرمربی سابق خود، موفق خواهد شد تا دو بازیکن تیمش را حفظ کند و بازهم مجدداً مانع از انتقال آن‌ها به پرسپولیس شود یا با دست به جیب شدن مدیران سرخ‌پوشان پایتخت، این امر محقق می‌شود و گل‌محمدی به دو بازیکن مورد علاقه خود دست پیدا می‌کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج