دعوت‌کنندگان مردم به بورس، پای حرفشان بایستند
۱۰۸۲۸۷۶
۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
۲۴۰۲
نایب رئیس مجلس:
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند و توپ را در زمین مجلس نیندازند.

خبرگزاری مهر: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند و توپ را در زمین مجلس نیندازند.

علی نیکزاد عصر پنجشنبه در جلسه جمع‌بندی مصوبات سفر به رفسنجان اظهار داشت: نیت ما از این سفر که بتوانیم گره‌ی از شهرستانهای رفسنجان و انار باز کنیم.

وی با گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، افزود: حاج‌قاسم شخصیت بی نظیری بود، ایشان پنج ویژگی عمده داشت که این ویژگی‌ها، ایمان و یقین به روز جزا، اخلاص، شجاعت و ایمان و عشق به ولایت بود.

دعوت‌کنندگان مردم به بورس، پای حرفشان بایستند

وی ادامه داد: ما مدیون مدافعان حرم هستیم، اگر روحیه انقلابی نبود، اگر حاج‌قاسم دفاع نکرده بود و جبهه مقاومت را تشکیل نمی‌داد یا باید بی‌غیرتی را می‌پذیرفتیم یا باید در کرمانشاه می‌جنگیدیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر دیدگاه ما مثل حاج‌قاسم بود قطعاً با آرمان انقلاب همگام بوده‌ایم، اظهار کرد: اینکه ما دولتمردان و کارگزاران در معنای سه قوه نتوانستیم با آرمان انقلاب، کار را پیش ببریم نقص از ما است.

دولت به جای دعوا به دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد

نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در کشور ما مالیات به معنای واقعی و درست دریافت نمی‌شود، در کشور ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم که دولت به جای اینکه دنبال دعوا باشد دنبال بستن راه فرار مالیاتی باشد.

نایب رئیس مجلس با تاکید بر اینکه در آباد کردن شهرها عدالت اجتماعی رعایت نشده و استعداد طبیعی را در جامعه دنبال نکردیم، خاطرنشان کرد: ما در عملکردمان طبیعت را به هم زدیم و عدالت اجتماعی را رعایت نکردیم. ۱۰ استان کشور روز به‌روز پیشرفت می‌کنند و ۱۴ استان هر روز فقیرتر، در بودجه‌ریزی هم همین‌طور است. باید کل ایران را ببینیم.

نیکزاد با بیان این مطلب که در کشور ما فولاد، قیر، سیمان و بورس روال عادی ندارد، تصریح کرد: بعضی فکر می‌کنند ما با بورس مشکل داریم ما چه مشکلی داریم؟ کسانی که مردم را به بورس دعوت کردند پای کار بایستند و توپ را در زمین مجلس نیندازند.

وی اضافه کرد: سامان دادن و بهبودبخشیدن به کار مردم وظیفه ما است که اگر غیر از این باشد با روحیه انقلابی و آموزه‌های دینی ما فاصله دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:9
Iran (Islamic Republic of)
22:05 - 1399/11/02
مگر شما شک داری بورس جای سرمایه گذاری است
اگر مشکلی پیش آمد بخاطر نگاه رقابتی شماست
Iran (Islamic Republic of)
22:12 - 1399/11/02
یه عده هستن ببینن ریئس جمهور چی گفته تلاش کنن برعکس بشه بورس که خوبه حتی به روشنایی خونه مردم رحم نشده فقط این وسط مردم دارن له میشن
Iran (Islamic Republic of)
22:20 - 1399/11/02
بورس یک نوع قمار است هم برد دارد و هم باخت اینهایی که سرمایه کردن باید چنین فکری میکزدن
Iran (Islamic Republic of)
22:20 - 1399/11/02
دعوت مردم به بورس صرفا دعوت سیستم اجرایی کشورنبودهمه مسئولین درسه قوه مردم را تشویق به سرمایگذاری دربورس کردندوراه نجات اقتصادکشوررا سرمایه گذاری دربورس می دانستندشما دردولت چه گلی برسرمردم زدید
Iran (Islamic Republic of)
22:23 - 1399/11/02
برو لطفا از جای که بهت رای دادن بازدید کن و به مشکلات اونا برس اینقدر به خاطر انتخابات فیلم بازی نکنید دست شما برای همه دیگه رو شده
Iran (Islamic Republic of)
22:56 - 1399/11/02
حرفی یک مقام مسعول و اعتما د به او باعث سرنگونیمون شد الانم بی خیال مشکلات مردم حداقل اصل پول را برگردانیداین پول نه از اختلاس بدست امده نه از احتکار شما توانستید پول حلال مردم رو هم به باد دهید پول را برگردانید
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1399/11/02
یکدفعه دوستان مهمان فردی درباغ پرنده میشوند وبعد از تفریح وقصد رفتن به او پیشنهاد استفاده از سرویس بهداشتی می دهد که مهمان میگوید ما اینجا دود قلیان استفاده کردیم بنابراین دود میاد بیرون ۰ کدام کار وکسب که مالیات بگیرید ۰ از مردم غارت شده ۰
Iran (Islamic Republic of)
23:43 - 1399/11/02
چرا شما در هشت سال سیاه احمدی نژاد راه های فرار مالیاتی را نبستید و این همه زمینه تحریم را فراهم کردید ....اونی که فکر میکنید مردم هستند خودتونید
Iran (Islamic Republic of)
00:10 - 1399/11/03
بورس تو سرتون بخوره که مردم را بیچاره کردید جیب برها به بهشت نمیروند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج