فتح‌الله‌زاده: کریمی را به خاطر مرامش دوست دارم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۳۰۴۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
۱۴۹۲
مدیرعامل اسبق استقلال گفت: من علی کریمی را به خاطر مرامش دوست دارم اما او باید عضو هیات رئیسه می‌شد نه کاندیدای ریاست.

فارس: مدیرعامل اسبق استقلال گفت: من علی کریمی را به خاطر مرامش دوست دارم اما او باید عضو هیات رئیسه می‌شد نه کاندیدای ریاست.

علی فتح‌الله زاده درباره میزبانی در جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: ما کرونا را در کشور خوب کنترل کرده‌ایم، باید به این باور برسیم و تیم را کامل تجهیز کنیم. مهمترین موضوع مادی است و نباید مثل باشگاه‌ها باشد که شیرجه بزنند روی صندلی. دوستانی که به فدراسیون می‌آیند باید بدانند 500 -600 میلیارد برای میزبانی پول لازم داریم.

وی درباره اینکه چرا نمی‌توان از فوتبال پول درآورد، افزود: مردم روی فوتبال حساس‌ هستند اما ما به جای شایسته سالاری رفاقت می‌کنیم. اگر این روش در انتخابات باشد افراد کارآمد را انتخاب می‌کنیم. فوتبال ما به کارشناس، افراد اقتصادی، فنی مجرب نیازمند است.

مدیرعامل اسبق استقلال، با بیان اینکه باید برنامه‌ها برای انتخاب رئیس فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار بگیرد، یادآور شد: ما باید بدانیم من که صاحب رای شده‌ام این رای حق‌الناس است. باید برنامه‌ها را مطالعه کرده و به برنامه رای دهیم. در قوانینی که در هیات رئیسه است، آنها می‌توانند به رئیس فدراسیون برخی موارد را تحمیل کنند که ظرف 24 ساعت باید انجام شود در غیراین صورت تخلف کرده است اما ما دورهمی می‌نشینیم و هیات رئیسه امضا می‌کند. مثلا می‌گوییم قضیه ویلموتس چه بوده می‌گویند 4 روز بعد فهمیدیم.

فتح‌الله‌زاده به اینکه فوتبال درآمدزاست اشاره کرد و گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا پول‌های زیادی را به کشورهای مختلف کمک کرده‌اند. فوتبال درآمدزاست و باید از آن استفاده کرد. توانایی ما برای درآمدزایی از فوتبال بالای هزار میلیارد است و اگر صدا و سیما همراه شود می‌توان به این پول رسید. ما هیچ وقت از صدا و سیما پولی نگرفتیم و ایرادی هم گرفته نشده است.

وی درباره اینکه از تبلیغات دور زمین هم پولی نرسیده، گفت: استقلال و پرسپولیس راحت می‌توانند 200 میلیارد درآمد داشته باشند اما همان موقع که مدیری از باشگاه می‌رود باید تعیین تکلیف شود نه اینکه 10 سال بعد از او حساب کتاب کنیم.

مدیرعامل اسبق استقلال درباره پست نایب‌رئیسی آسیا، تصریح کرد: پست‌هایی که به ما می‌دهند باید خودمان را فدای این پست‌ها کنیم. ما باید رئیسی را انتخاب کنیم که فضای مجازی روی او تاثیر نگذارد. رئیس فدراسیون فوتبال باید کسی باشد که خودش روی فضای مجازی تاثیر بگذارد اما متاسفانه مدیران بالادستی از فضای مجازی می‌ترسند. وقتی 30-40 میلیون یک بازی فوتبال را نگاه می‌کنند شخص مدیر باید کسی باشد که همه این افراد را بسیج کند. بین منابع مالی و منابع انسانی تجمیع کند.

وی درباره اینکه نظر شما چیست مبنی بر اینکه فوتبالی‌ها ریاست را به دست بگیرند، عنوان کرد: من از همان ابتدای کار مدیریتم در استقلال برخی می‌گفتند از فوتبالیست‌ها افرادی را به هیات مدیره بیاوریم اما من مخالفت می‌کردم چون می‌گفتم این جنس سازمان برای ایجاد وجهه از بازیکن استفاده می‌کند. مثلا زرینچه یکی از بهترین‌های فوتبال بود اگر او را در مسائل فنی توانمند کنیم بهتر از این است که در هیات مدیره باشد چرا که کار او در زمین است. مدیریت با بازیگری متفاوت است.

مدیرعامل اسبق استقلال که در برنامه ورزش و مردم حضور داشت، یادآور شد: بعد از انقلاب مدیری مثل صفایی فراهانی نداشتیم. علی کریمی را من خیلی دوست دارم و به خاطر مرامش او را دوست دارم. هر کسی از استقلال فوت کرد علی کریمی در همه مراسم حضور داشت. حالا او چرا به فدراسیون آمده؟ چون در کار خودش از او استفاده نمی‌کنیم. یعنی به خاطر منیت خودمان او را کنار می‌گذاریم. اگر او با من مشورت می‌کرد می‌گفتم عضو هیات رئیسه شود چون می‌تواند تاثیرگذار باشد. باید از هر کسی در جای خودش استفاده کنیم. ما در قراردادها چون پول نداریم می‌بازیم و در کمترین موارد به خاطر موارد مدیریتی بوده است. چون منبع درآمد نداریم بازنده هستیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر