فرانک لمپارد: از حمایت هواداران ممنونم
۱۰۸۳۱۹۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
۷۳۸
فرانک لمپارد، سرمربی چلسی از حمایت هواداران این تیم تشکر کرده است.

ورزش سه: فرانک لمپارد، سرمربی چلسی از حمایت هواداران این تیم تشکر کرده است.

نتایج ضعیف چلسی در هفته های اخیر باعث شده اخبار زیادی در مورد اخراج فرانک لمپارد، سرمربی جوان و انگلیسی این تیم منتشر شود. در آستانه دیدار این تیم مقابل لوتون تاون در جام حذفی انگلیس، فرانک لمپارد ابراز امیدواری کرد انتقادات اخیر باعث پیشرفت بازیکنان چلسی در بازی های پیش رو بشود.

فرانک لمپارد گفت: "وقتی من در مورد بازیکنانی که نیاز به سازگاری و زمان دارند صحبت می کنم، آن موضوع کاملا طبیعی است. همیشه بازینان شما را به یک سرمربی خوب یا بد یا معمولی تبدیل می کنند. از حمایت هواداران چلسی ممنونم و فکر می کنم هر کسی که من را می شناسد احساس من نسبت به این باشگاه را درک می کند. تیم های دیگری نیز بودند که مشکلاتی داشتند اما حالا اینگونه نیست و من تنها می خواهم به کارم در چلسی ادامه دهم.

نگرانی فعلی من فشارهای موجود نیست و می دانم شرایط چگونه است. اما بازیکنان چلسی باید از این فشار و انتقادات به نحوی مثبت بهره برده و از آن استفاده کنند. بازیکنان چلسی می خواهند به فرم آماده و گذشته خود بازگردند.

جدایی فیکایو توموری از چلسی؟ هنوز این انتقال قطعی نشده و شرایط تغییر نکرده است. توموری بازیکن باکیفیت بوده و روند خوبی را آغاز کرده است. چه جدایی او از چلسی دائمی باشد و چه قرضی، توموری در آینده تبدیل به بازیکن بزرگی خواهد شد."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج