صادقی: در حق سایپا باز هم تبعیض شد
۱۰۸۳۴۹۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
۱۴۴۷
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:همیشه همه جا رسانه‌ها به تیم‌های پرطرفدار بیشتر توجه می‌کنند، اما به باشگاه‌هایی مثل سایپا که سازندگی می‌کنند باید بیشتر توجه شود.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:همیشه همه جا رسانه ها به تیم‌های پرطرفدار بیشتر توجه می‌کنند اما به باشگاه‌هایی مثل سایپا که سازندگی می‌کنند باید بیشتر توجه شود.

صادقی: در حق سایپا باز هم تبعیض شد

ابراهیم صادقی پس از پیروزی یک بر صفر سایپا مقابل استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: با تیم خوب استقلال بازی داشتیم. این تیم 9 هفته باخت نداشت. کادرفنی با سابقه و نفرات خوب و بزرگ و کاملی دارند. بازی خوبی بود. در نیمه اول بازی را کاملا کنترل کردیم.  دو سه موقعیت خیلی خوب در ضد حمله داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم.

وی افزود: نیمه دوم را خوب شروع کردیم و توانستیم به گل برسیم. بعدذ از گل به ما فشار زیادی آوردند. طبیعی بود اما بچه های ما با تمام وجود تلاش کردند. در این لیگ فکر می‌کنم در این لیگ به غیر از دو بازی بقیه بازی‌ها خیلی خوب بودیم و می توانستیم در سه بازی برنده باشیم. روز به روز تیم ما بهتر می شود. امروز هم از بازیکنان جوان استفاده کردیم. وظیفه ما همین است. فلسفه ما این است که بازیکن برای فوتبال ایران بسازیم.

صادقی تصریح کرد: تیم ما تماشاچی و منابع مالی زیادی ندارد. ترجیح می دهیم بازیکن پایه وارد تیم بزرگ سالان وارد کنیم. شیب جوانگرایی ما در سال گذشته تند بود. بازیکن جوان در زمین زیاد داشتیم. امسال مناسب تر کار می کنیم و بازیکنان با تجربه‌مان کمک می‌کنند. بازی به بازی می‌توانیم هم فوتبال بهتری بازی کنیم هم نتیجه خوب بگیریم.

وی افزود: باز هم تبعیض در مورد سایپا شد. همیشه همه جا رسانه ها به تیم‌های پرطرفدار بیشتر توجه می‌کنند. به باشگاه‌هایی مثل سایپا که سازندگی می‌کنند باید بیشتر توجه شود.

به گزارش فارس، سرمربی سایپا در نشست خبری پس از بازی عنوان کرد: نیمه اول بازی را خوب کنترل کردیم. موقعیت‌های خوبی روی دروازه استقلال ایجاد کردیم و موقعیتی هم به آن ها ندادیم. می توانستیم در همان نیمه اول به گل برسیم اما متاسفانه نشد. با صحبت هایی که بین دو نیمه انجام دادیم توانستیم در نیمه دوم به گل برسیم. بعد از  آن طبیعی بود تیم ما عقب نشینی کند. دوست نداشتیم این اتفاق بیفتد اما تیم ما جوان است و استقلال به ما فشار آورد.

وی تصریح کرد: تعویض‌های آن‌ها هجومی بود و تقریبا 30دقیقه سخت داشتیم. بچه‌های ما با تمام وجود بازی کردند و این برای ما خیلی مهم است. در این هفته‌ها فقط در دوسه بازی آن‌هم سی-چهل دقیقه در هر بازی بد بازی کردیم. الان حداقل باید 5-6 برد داشته باشیم. در مجموع از روند فنی تیم راضی هستیم اما از نظر نتیجه نه، می توانستیم نتایج بهتری بگیریم.

صادقی افزود: جوان‌های ما باید قدر این فرصت‌ها را بدانند. امروز چند جوان را برای اولین بار در لیگ بازی کردند. با تجربه‌ها به خوبی جور جوانان را می کشند و آن‌ها را هم در داخل زمین و هم بیرون زمین آن‌ها را راهنمایی می کنند. امیدوارم هم فوتبال خوبی بازی کنیم و هم نتایج بهتری بگیریم. امیدواریم که شرایطمان روز به روز بهتر باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج