سه امتیاز دلچسب کهکشانی‌ها بدون زیدان
۱۰۸۳۵۸۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۱
۹۹۸
در شبی که زیدان به علت ابتلا به کرونا روی نیمکت رئال مادرید حضور نداشت، سفیدپوشان پیروزی قاطعانه‌ای را با نتیجه چهار بر یک در مقابل الاوز به دست آوردند.

فوتبالی:  در شبی که زیدان به علت ابتلا به کرونا روی نیمکت رئال مادرید حضور نداشت، سفیدپوشان پیروزی قاطعانه ای را با نتیجه چهار بر یک در مقابل آلاوز به دست آوردند.

سه امتیاز دلچسب کهکشانی‌ها بدون زیدان

رئال مادرید با گلهای بنزما (دو بار)، هازارد و کاسمیرو در مقابل تک گل خوسلو با نتیجه چهار بر یک توانست آلاوز را شکست بدهد. رئال مادرید با این پیروزی با دو بازی بیشتر، چهار امتیاز تا اتلتیکوی صدرنشین فاصله دارد اما با این وجود پس از نتایج ضعیف اخیر قطعا این برد برای رئال مهم بود.

رئال در ده روز اخیر با شکست مقابل آلکویانو و بیلبائو فرصت کسب دو جام یعنی جام حذفی و سوپرجام را از دست داده بود و برای رئال خیلی مهم بود که بتواند آلاوز را شکست بدهد و از نظر روحی احیا شود.

کریم بنزما در این بازی با گلهایش به جنگ برای آقای گلی لالیگا برگشت و از سویی هازارد نیز که در این فصل با انتقادهای زیادی مواجه شده، عملکرد خوبی از خود ارائه داد.

آلاوز که در صدمین سالگرد تاسییس خود در زمین ظاهر شده بود، نتوانست نتیجه خوبی بگیرد و در رتبه هفدهم باقی ماندند و همچنان فقط یک پله تا منطقه سقوط فاصله دارند. رئال مادرید در بازی بعدی خود باید به مصاف لوانته برود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج