پرسپولیس، باید روی دور برد بیفتد
۱۰۸۳۶۳۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۶
۷۳۴
ناصر محمدخانی مهاجم پرسپولیس معتقد است پرسپولیس بعد از چند مساوی بحث‌برانگیز نباید در نیم فصل اول امتیاز دیگری را به راحتی از دست بدهد. مهاجم پرسپولیس در گفتگو با ایران‌ورزشی از بازی سرخپوشان مقابل آلومینیوم حرف زد و توضیحات فنی‌اش را به ما ارائه داد.

روزنامه ایران ورزشی: ناصر محمدخانی مهاجم پرسپولیس معتقد است پرسپولیس بعد از چند مساوی بحث‌برانگیز نباید در نیم فصل اول امتیاز دیگری را به راحتی از دست بدهد. مهاجم پرسپولیس در گفت‌وگو با ایران‌ورزشی از بازی سرخپوشان مقابل آلومینیوم حرف زد و توضیحات فنی‌اش را به ما ارائه داد.

در خصوص بازی سرخپوشان مقابل آلومینیوم اراک چه صحبتی به لحاظ فنی دارید؟

تیم اراک تیم خوبی است. من بازی‌های این تیم را دیده‌ام. آنها تیمی هستند که سازمان دفاعی خوبی دارند اما شرایط پرسپولیس هم شرایط خاص است و بعد از چهار مساوی متوالی که سرخپوشان قبل از دیدار مقابل فولاد داشتند دیگر نباید با تیمی مساوی کنند و چه در بازی‌های تهران و چه در شهرستان‌ها فقط باید پیروز شوند. پرسپولیس در چند سالی که قهرمان شد بیشتر امتیازات نیم فصل اول را جمع کرد به همین دلیل حتماً بازیکنان پرسپولیس خوب می‌دانند که راه قهرمانی، بردن بازی‌ها و جمع کردن امتیازات نیم فصل اول است تا در نیم فصل دوم شرایط برای پرسپولیس بهتر شود و تیم با شرایط بهتری بجنگد.

البته ما می‌خواستیم بیشتر راجع به خاصیت‌های فنی تیم اراکی حرف بزنید؟

تلفیق چند بازیکن جوان و چند بازیکن با تجربه موجب شده تا تیم آلومینیوم شرایط خوبی داشته باشد. این تیم در خطوط سه‌گانه‌اش بالانس خوبی دارد و حتماً در خانه‌اش برای برد به مصاف پرسپولیس می‌آید که این موضوع البته کار را برای عناصر تهاجمی پرسپولیس راحت‌تر خواهد کرد.

عبدی در دو بازی اخیر پرسپولیس گل زده، به نظرتان مهاجم اصلی پرسپولیس می‌تواند باز هم در گلزنی موفق باشد؟

عبدی مهاجم خوب و گلزنی است و در بازی‌های مهمی برای سرخپوشان گل زده تا نشان دهد که واقعاً در حد و اندازه خوبی به لحاظ فنی قرار دارد و می‌تواند شرایط را به سود خودش و تیمش درآورد. عبدی خیلی خوب روی زمین و هوا کار می‌کند و قدرت ضربه‌زنی خوبی دارد. عبدی با خونسردی و اعتماد به نفس لازمی که به دست آورده حتماً می‌تواند دوباره در مسیر گلزنی قرار گیرد و در خط حمله برای پرسپولیس بدرخشد.

اما کمبود مهره در تیم پرسپولیس نسبت به بقیه مدعیان برای پرسپولیس مشکل‌ساز نخواهد شد؟

دست یحیی تا حدودی خالی است اما شخصیت برد و قهرمانی موجب شده تا باز هم پرسپولیس در کورس قهرمانی بماند و با توجه به دو بازی معوقه‌ای که دارد بتواند خودش را به نزدیک‌ترین فاصله امتیازی با تیم صدرنشین برساند و قبل از نیم فصل حتی قهرمانی را نیز از آن خود کند. فاصله زیادی هم تا نیم فصل و نقل و انتقالات زمستانی باقی نمانده و یحیی فعلاً باید با همین داشته‌ها تیمش را هدایت کند تا در نیم فصل دوم پرسپولیس بتواند شرایط را بهتر و با قدرت‌تر ادامه دهد.

در چه پست‌هایی پرسپولیس به بازیکن نیاز دارد؟

در پست دفاع و خط حمله پرسپولیس نیاز به تقویت دارد. برای بازی مقابل آلومینیوم، پرسپولیس کنعانی‌زادگان را ندارد و سید جلال هم وضعیت نامعلومی دارد، با این وجود فکر می‌کنید چه بازیکنی باید در خط دفاع بازی کند.

محمد انصاری و من امیدوارم این بازیکن که دو ماهی است با تیم تمرین می‌کند در شرایط بازی قرار داشته باشد و بتواند به پرسپولیس کمک کند. جدا از این، حسینی، مدافع جوان پرسپولیس و یکی دو بازیکن دیگر نیز هستند که می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. در این بین نقش هافبک‌های تدافعی پرسپولیس هم در شرایطی که مدافعان میانی پرسپولیس دچار تغییر خواهند شد خیلی مهم است و من امیدوارم هافبک‌های تدافعی پرسپولیس در بازی مقابل آلومینیوم بتوانند شرایط را به سود تیم خودشان درآورند و به پرسپولیس در شرایطی که تیم با تغییرات اجباری مواجه خواهد بود کمک کنند و فضا‌ها را خوب ببندند تا خط دفاع پرسپولیس ایمن بماند.

حرف آخر و ...

آرزوی سلامتی و شفای کامل برای میناوند و علی انصاریان، دو بازیکن خوب سابق پرسپولیس دارم و از خدا می‌خواهم که این دو عزیز هر چه زودتر به کانون گرم خانواده‌های‌شان بازگردند. دو بازیکنی که دعای خیر مردم ایران پشت سر آنهاست.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran (Islamic Republic of)
15:15 - 1399/11/05
فقط حمایت هواداران و اضافه کردن دوتا بازیکن خوب و رفتن رسول پناه وامدن مدیر عامل فوتبالي محمد حسن انصاری فرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج