رحمان رضایی امروز برکنار می‌شود؟
۱۰۸۳۶۵۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
۷۶۷
تصور می‌شد به خاطر اشتباه داوری در بازی ذوب‌آهن با نفت مسجدسلیمان پروسه برکناری رحمان رضایی از هدایت تیم ذوب‌آهن بایگانی شود چراکه اگر داور گل صحیح ذوب‌آهن را در این بازی مردود اعلام نمی‌کرد، این تیم به سه امتیاز بازی دست می‌یافت و به مصوبه اعضای هیئت‌مدیره باشگاه نزدیک می‌شد.

خبرورزشی: تصور می‌شد به خاطر اشتباه داوری در بازی ذوب‌آهن با نفت مسجدسلیمان پروسه برکناری رحمان رضایی از هدایت تیم ذوب‌آهن بایگانی شود چراکه اگر داور گل صحیح ذوب‌آهن را در این بازی مردود اعلام نمی‌کرد، این تیم به سه امتیاز بازی دست می‌یافت و به مصوبه اعضای هیئت‌مدیره باشگاه نزدیک می‌شد.

اعضای هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن مصوب کرده بود اگر تیم در ۵ هفته پایانی دور رفت ۱۱ امتیاز بگیرد رحمان رضایی برکنار نخواهد شد. بعد از این مصوبه ذوب‌آهن به سایپا باخت و در مصاف با نفت مسجدسلیمان مساوی کرد.

رسول کربکندی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در این باره می‌گوید: «تصمیماتی در این خصوص گرفته شده اما امروز هیئت‌مدیره و کارخانه جلسه‌ای دارند که باید ببینیم در آن جلسه چه خواهد گذشت و نتیجه‌اش مشخص خواهد شد.»

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درخصوص مذاکره باشگاه استقلال با میلاد جهانی هم توضیحاتی داد و در این باره گفت: «مذاکره استقلال با جهانی غیرحرفه‌ای است و نمی‌دانم چگونه به خود اجازه می‌دهند با بازیکنی که قرارداد دارد، صحبت کنند. این مذاکره غیرحرفه‌ای است چون این بازیکن با ما قرارداد دارد. نامه‌ای هم برای باشگاه ما نیامده و تا آنجا که من اطلاع دارم چنین چیزی نه امکان‌پذیر است و نه اقدامی شده است. اگر بخواهند اقدامی کنند، باید با باشگاه مذاکره کنند با این شرایطی که تیم دارد قطعاً بازیکنی را از دست نمی‌دهیم و دنبال این هستیم که در نیم‌فصل چند بازیکن جذب کنیم تا مشکلات‌مان حل شود.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج